Skocz do zawartości

Pamiętaj robaku, patrz w ziemię!


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Montella26 napisał:

No chyba, że trafisz na podobna sobie. 

Przypomniał mi się 1 moturzysta.

Gość w wieku ok 45l z dużą ilością ubytków, no prawie bez zębów :D

Ciągle gadał o tym, że składa na lepsze droższe moto, żeby wyrwać jakąś łanię. Dziwiłem się temu bo powinien w 1 kolejności zadbać choćby o to uzębienie.

Na początku nastepnego sezonu, kupił ten droższy sprzęt i lata z kobietą.

Gadamy, jakieś żarty, uśmiechy, patrzę, a u niej również spore braki w uzębieniu. :D

 

 

Pokazywał mi również inną do której startował i nie powiem, całkiem całkiem była, ale go olała.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

Jedyne co można zrobić nie będąc czadem genetycznym to wyjebać na Maxa smv i działać.

 

Właśnie to bracia próbują wytłumaczyć Analowi by nad sobą pracował i ogarniał swoje życie.

Natomiast on nie chce tego robić i na siłę biadoli, że wszystkiemu winne Chady?

Owszem to co przedstawia na podstawie badań psychologów ewolucyjnych ma pokrycie w rzeczywistości.

Tylko pytaniem jest czy masz na to wpływ i co możesz z tym zrobić?

Anal nie chce nic robić, więc sukces z kobietami nie przyjdzie.

 

5 godzin temu, gman98 napisał:

Na pewno mam zamiar poprawić wygląd - górną część ciała zrobić na siłowni (190 cm, 86kg; wydaje mi się że trochę zbyt szczupły jestem, ale to może moje źle przekonania).

 

Brawo brachu tak trzymaj zawsze można coś poprawić w wyglądzie, podwyższyć status i zarabiać dobre pieniądze.

To są trzy afrodyzjaki działające na kobiety reszta nie ma kompletnego znaczenia.

 

 

4 godziny temu, Patton napisał:

sobowtór mojej byłej (mówię poważnie).

 

Może ta na zdjęciu to ona😁

Zobacz jaka szczęśliwa nawet wzrost mężczyzny jej nie przeszkadza

dodatkowo nie interesuję się jego pieniędzmi, które dla niej nie mają znaczenia.

Normalnie miłość panie😆🤣😂

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, gman98 said:

@Analconda widzę, że jesteś ekspertem w dziedzinie chadów.. możesz mi powiedzieć czemu usłyszałem ostatnio od dziewczyny spier.. mimo że mam 190 cm i mordę owego chada-srada? 

 Tak na moje są takie opcje, najbardziej prawdopodobna - oceniasz swoją twarz na lepszą niż w rzeczywistości. Często zjawisko wynika z faktu, że oceniamy siebie lepiej niż widzi nas otoczenie.  Badano to zjawisko, możesz sobie pogooglować.  Druga opcja, inne wady których nie dostrzegasz. Ile masz lat? Ewentualnie trolujesz.  Nie znam wielu gości 8/10+ bo jest ich bardzo niewiele. Tych co znam to im panny same wpraszały się na ruchanie. Jeśli się nie boisz to wyślij twarz+ sylwetka na priv to Ci powiem czy rzeczywiście jesteś taki jak uważasz. Ewentualnie jak mi nie wierzysz, to wyślij swoją fotkę na photofeeler, zbierz conajmniej 50 głosów i pochwal się wynikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Chcni napisał:

W życiu są dużo ważniejsze wartości jak charakter, radzenie sobie z trudnościami i praca nad samym sobą.

 

22 godziny temu, mac napisał:

Przecież jesteś spoko kolesiem i to moim zdaniem całkiem przystojnym. Każdy tutaj się w głowę puka, co ty piszesz

 

W punk bracia👍

Anal uzależnił życie od kobiet i wszedł za mocno w blackpill.

Zamiast samemu zaspokoić potrzeby u divy woli biadolić na wszystko i wszystkich by tylko nad sobą nie pracować.

Uważam tak samo, że mu nic nie brakuje i jak najbardziej ma szanse u kobiet tylko musi zaktualizować oprogramowanie

i wywalić z głowy złe przekonania.

Ma tyle możliwości w tym Berlinie i czasami się zastanawiam czy młodzi ludzie nie mają za dużo w dupie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL

Osobiście miałem koleżkę - według black pilla to on rozmnożyć się nie powinien. Ogarnął sobie dupeczkę nawet całkiem całkiem, w sumie sam bym się przejechał. Kolo 155cm w kapeluszu, wygląda jak dziecko, problemy z hormonami. Golodupiec z biednej rodziny, głowy do nauki też nie miał. Dawno ślub wzieli, nadal się trzymają. Da się? Da się.

 

Jak widać black pill jest gorszy niż rozwalona gospodarka hormonalna.

 

@Analconda

Trzep konia i siedź cicho, albo rusz dupę. Tylko trujesz typie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Imiennik said:

@Iceman84PL

Osobiście miałem koleżkę - według black pilla to on rozmnożyć się nie powinien. Ogarnął sobie dupeczkę nawet całkiem całkiem, w sumie sam bym się przejechał. Kolo 155cm w kapeluszu, wygląda jak dziecko, problemy z hormonami. Golodupiec z biednej rodziny, głowy do nauki też nie miał. Dawno ślub wzieli, nadal się trzymają. Da się? Da się.

 

Jak widać black pill jest gorszy niż rozwalona gospodarka hormonalna.

Bez obrazy, ale takie osoby jak Ty są największym problemem w całej dyskusji. Black pill tyczy się większości populacji, zawsze będą "wartości odstające" czyli ktoś będzie słyszał, albo nawet znał tego jednego gościa co ma 120cm w kapeluszu, jest rudy i nie ma dwóch jedynek z przodu a który ma pannę 6/10 z wyglądu. Tylko na tego gościa o którym mówisz przypada 100 albo 1000 podobnych którzy tą pannę widzieli tylko na zdjęciu, albo w markecie przy półce z pieczywem.  "Po prostu bądź wyjątkiem ziomek"

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Analconda napisał:

 

Ale na forum nadal są goście mówiący, że liczy się charakter.

I wałkują tezę nie mając na to żadnych badań. A tak o na niego lecą to znaczy, że każdy ma tak łatwo.

 

 

Przecież w samej biblii blackpilla pisało że ma znaczenie . Według mnie w sumie niewielkie, ale ma np można z własnej lub niewłasnej woli być tak zwanym mentalcelem, czyli atrakcyjnym gościem który ze względu na autyzm albo inne problemy psychiczne nie zarucha. Kobiety same się pchają i dają sygnały, ale on nic nie zrobi.

https://incels.wiki/w/Scientific_Blackpill#tocPersonality

Edytowane przez Salius Ketman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miraculo napisał:

 Tak na moje są takie opcje, najbardziej prawdopodobna - oceniasz swoją twarz na lepszą niż w rzeczywistości. Często zjawisko wynika z faktu, że oceniamy siebie lepiej niż widzi nas otoczenie.  Badano to zjawisko, możesz sobie pogooglować.  Druga opcja, inne wady których nie dostrzegasz. Ile masz lat? Ewentualnie trolujesz.  Nie znam wielu gości 8/10+ bo jest ich bardzo niewiele. Tych co znam to im panny same wpraszały się na ruchanie. Jeśli się nie boisz to wyślij twarz+ sylwetka na priv to Ci powiem czy rzeczywiście jesteś taki jak uważasz. Ewentualnie jak mi nie wierzysz, to wyślij swoją fotkę na photofeeler, zbierz conajmniej 50 głosów i pochwal się wynikami. 

23 lata (w nicku jest rocznik), co do PW to nie mogę nikomu wysłać, bo próbowałem do jednego użytkownika wysłać z pytaniem na jeden temat (później doczytałem że od 250 postów można).

Edytowane przez gman98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda, Twoje posty są naprawdę szkodliwe dla nowych osób na forum, które Cię nie znają, w szczególności młodych i z kompleksami. Pomyśl czasem o innych, którzy są w podobnej sytuacji do Ciebie, ale jeszcze się nie poddali tak jak Ty, próbują coś w swoim życiu zmienić w temacie relacji d-m, kiedy czytają Twoje negatywne posty naprawdę odechciewa się wszystkiego. Pomyśl, że komuś kto ma problemy z nawiązaniem relacji z kobietą, automatycznie po przeczytaniu czegoś takiego pogłębiają się kompleksy, no bo gość z 3.5k postów tak napisał, to musi mieć rację... Nie dość, że sam jesteś na dnie, to nieświadomie ciągniesz za sobą innych. Nie mówię, że całkowicie nie masz racji, bo to jest normalne, że chad 10/10 ma większe powodzenie, tak samo jak Ty wolałbyś laskę 10/10 od 5/10. Ale wyjdź z domu i rozejrzyj się, wszędzie widzę młode laski z normalnymi facetami, nawet ostatnio widziałem gościa lekko otyłego, z jakąś wadą postawy z wtuloną i wpatrzoną w niego laską 7/10...

 

Zamiast użalać się nad sobą i szukać wymówek, że i tak nic z tego nie wyjdzie, bo: mam za małą szczękę, mam małego 2mm poniżej średniej afrykańskiej, bo lewe jajko mam większe od prawego, itp. Spróbuj, jak zobaczysz to pożądanie w oczach kobiety to samoocena skoczy Ci wysoko w górę.

 

A jeśli tak lubisz badania, to znalazłem Ci badanie, że kobiety bardziej niż mężczyźni skłonne są do użalania się nad sobą, więc nie bądź babą i zamień użalanie się na pracę nad sobą:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12693515/

i fajny artykuł: https://www.hellozdrowie.pl/artykul-uzalasz-sie-nad-soba-robisz-sobie-krzywde/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Imiennik napisał:

Osobiście miałem koleżkę - według black pilla to on rozmnożyć się nie powinien. Ogarnął sobie dupeczkę nawet całkiem całkiem, w sumie sam bym się przejechał. Kolo 155cm w kapeluszu, wygląda jak dziecko, problemy z hormonami. Golodupiec z biednej rodziny, głowy do nauki też nie miał. Dawno ślub wzieli, nadal się trzymają. Da się? Da się.

 

Różnica jest taka, że Anal przedstawia dane statystyczne uśrednione dla większości i dotyczące głównie zachowań w internecie, a nie w realu.

A jak wiemy człowiek z psem ma statystycznie 3 nogi.

 

My znamy natomiast pojedyncze osoby, które wyłamały się z zakresu tych danych, ponieważ zawsze są jakieś odchyły od średniej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analny kruuulu @Analconda, ile poznales kobiet w swoim zyciu ??? Ile ?

I poznales, w swiecie rzeczywsitym, z iloma stworzyles jakakolwiek realacje, nawet kolezenska ktora przetrwala powiedzmy 2,3 tygodnie ??? 

 

 Czekam na konkret, jak bedziesz zlewał temat, zasypie ten post spamem, albo zerżne Ci skrzynke na priv tym samym pytaniem. Dajesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SilentAssassin napisał:

Analny kruuulu @Analconda, ile poznales kobiet w swoim zyciu ??? Ile ?

Mało precyzyjne pytanie.

 

4 minuty temu, SilentAssassin napisał:

stworzyles jakakolwiek relacje

Zero, kobiety mają wywalone na takich jak ja. Jeszcze się znęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Analconda napisał:

 

 

19 minut temu, Analconda napisał:

Zero, kobiety mają wywalone na takich jak ja. Jeszcze się znęcają.

Twój problem polega na tym, że nie miałeś nigdy okazji na poznanie kobiet poza internetem, prawdopodobnie nie masz życia towarzyskiego. Ja większość kobiet w życiu poznałem przez kolegów i kumpli którzy zapraszali mnie na imprezy gdzie były kobiety. Blackpill ma miejsce w internecie, ale w realu wygląda to inaczej, gdy okazuje się że wiele kobiet nie korzystało z tindera. Poza tym przez internet mamy zakrzywiony obraz drugiej osoby, w realu możemy zapunktować tym mitycznym charakterem ;)

Nie bez powodu to właśnie młodzi uciekają z tej platformy, która więcej sensu ma w przypadku ludzi starszych co nie mają innej możliwości na poznanie kogoś a boją się samotności do końca życia. 

Edytowane przez Generał Szrama
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Blackpill ma miejsce w internecie, ale w realu wygląda to inaczej

Pokaż na to badania.

Bo ja nie zauważyłem żadnej różnicy - przez całe życie miałem tylko koleżankę w zerówce i znajomą w 1 lub 2 kl podstawówki.

To gdzie inaczej skoro badania są potwierdzone moimi przeżyciami i doświadczeniem życiowym.

Czyli brak jakiegokolwiek zainteresowania kobiet - no chyba, że się pośmiać albo dokuczyć - to ta.

 

8 minut temu, Generał Szrama napisał:

w realu możemy zapunktować tym mitycznym charakterem

Podaj badania bo wg moich charakter ma znaczenie dopiero wtedy kiedy facet podoba się kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania naukowe xD Po pierwsze nie wydaje mi się aby  poważni naukowcy zajmowali się takimi bzdurami.. Bo co oni zrobią? Sondę uliczna refundowana przez jakiś gender grupies xD A po drugie to jest socjologia, a nie fizyka. Nie masz wzoru na działanie, gdyby oprzeć nasze istnieje tylko o populację mitycznych chadów to raz, że nie byłoby osobników słabych genetycznie, a dwa to w ogóle nikogo by nie było.  

Poza tym często i gęsto jedne badania przeczą drugim.. Trochę jak przepisy w prawie, dlatego dobry prawnik jest w cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Generał Szrama napisał:

nie wydaje mi się aby  poważni naukowcy zajmowali się takimi bzdurami..

A ja to co?

 

9 minut temu, Generał Szrama napisał:

xD A po drugie to jest socjologia, a nie fizyka. Nie masz wzoru na działanie

Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.

https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201
 

9 minut temu, Generał Szrama napisał:

Poza tym często i gęsto jedne badania przeczą drugim..

To nie jest dowód. Podaj które moje badania przeczą którym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SilentAssassin napisał:

bo jak nie masz doswiadczenia, ktore potwierdza Ci rzeczywistosc

Przecież mam doświadczenie - bardzo duże. Zrozum, że nie każdy ma wysoką WGS więc nie każdy będzie miał takie samo doświadczenie.

 

Moje potwierdza badania - kobiety nawet nie to, że zlewają facetów z niską WGS to są chamskie, wulgarne…

 

Screen w temacie potwierdza to samo.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Przecież mam doświadczenie - bardzo duże. Zrozum, że nie każdy ma wysoką WGS więc nie każdy będzie miał takie samo doświadczenie.

 

Moje potwierdza badania - kobiety nawet nie to, że zlewają facetów z niską WGS to są chamskie, wulgarne…

 

Screen w temacie potwierdza to samo.

A co to jest to WGS chłopie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.