Skocz do zawartości

Euro 2020 (2021) - temat zbiorczy


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Orybazy napisał:

Miliarderzy typu Bezos dalej prowadzą swoje firmy i zależy im na ich powodzeniu. Ludzie z pasją robią coś dla frajdy a kasa to efekt uboczny. Tak zakładam jest z najlepszymi sportowcami, sport to nie etat to coś co lubią robić. 

Ale co to zmienia? Piłkarze to milionerzy ganiający za piłką. Z tego powodu oglądanie tego sportu i właściwie jakiegokolwiek innego mnie głęboko bawi. Tylko tyle. Wprowadzam siebie intuicyjnie na miejsce takiego chujowego piłkarza - pasjonata z zarobkami kilka milionów i też bym robił dobrą minę do złej gry. Czy bym się starał dla kibiców, których mam za biedaków-robaków? Nie sądzę. Oni tylko gęby robią, niby tam się przejmują przegraną, a tak naprawdę wyjebane po całości :) Przecież oni mają ustawione życie, a meczyk dla takiego, czym jest? Pobiega sobie, pokopie piłeczkę, podbije sobie ego czasami i tyle 😆 Pasjonatów w tym sporcie to można pewnie na palcach jednej ręki policzyć. Dla większości to rutyna, jak wszędzie.

 

Jestem z tej grupy kolesi, którzy powiedzą, że zamiast meczu to sam idź na trening, albo popracuj przez 90 minut, poucz się. Mecz to nie jest żadna rozrywka, tylko samobiczowanie się i fałszywa reprezentacja narodowa. Mnie ci ludzie nie reprezentują. Nawet bym tego nie chciał. Nie w wymiarze kopania piłki. To wręcz absurdalne, że podciąga się piłkę pod patriotyzm, walkę narodową, "reprezentację". Wzniosłe słowa, ale tylko w kontekście marketingowym. Realnie ten sport bez dynamicznego komentarza to gówno, którego nie da się oglądać. Ziew, po prostu. Jakiś cudotwórca nakręcił maszynę do zarabiania hajsu, bez kitu.

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 22:15, mac napisał:

@rampampam przecież to milionerzy ganiający za piłką. Jakbym miał kilka baniek na koncie to miałbym wyjebane, jak gram i czy wygrywam, czy przegrywam. Dodaj do tego polski mental i masz reprę. Nic i nikt tego nie zmieni, żadnymi technologiami. 

 

A czego wymagacie? Chłopaki koszą siano w zagranicznych klubach i na reklamach. Raz na jakiś czas mają spotkanie z kumplami rodakami. Kolacyjki, imprezki, żarcie, tańce, bez stresu... Chłopaki mają wczasy, a Wy kurwa wymagacie wyników :D Dajcie żyć.

 

Za stan polskiej piłki odpowiadają wszyscy kibice, którzy nakręcają bańkę. Gdyby traktować sportowców wszystkich dyscyplin po równo w dekadę skończyłaby się patologia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ powrót braci Słowian.

👍

 

Trzymam kciuki za pierwszy konkurs jedenastek na tym turnieju.

 

Do boju Hrvatska!

 

Szybki edit.

Ale meczycho.

Z nieba do piekła.

Z piekła do nieba.

 

Zwroty akcji jak u Alfreda.

:)

 

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.