Skocz do zawartości

Mąż miś, a ona ogląda się za innym - studium przypadku.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


Sam to przerabiałem na własnej skórze. Obecnie u mnie wahadło odbiło w drugą stronę i jestem momentami zbyt pewny siebie, co zapewne kiedyś skończy się otrzeźwiającym wpierdolem podczas sobotniej dyskoteki.

On gdyby miał odrobinkę skurwysyństwa we krwi i dobrej pewności siebie to myślę, że na 90% by tę pannę walił... ale tak mi się tylko wydaje.

 

BTW, co leci? No fap, czy sterydy? czy MDMA?

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Coś w tym jest. Kumpel (obok wyglądu) to naprawdę inteligentny i elokwentny gość (wykonuje powszechnie szanowany wolny zawód), tylko odrobinę nieśmiały, jakby pocisnął bajerę i podjął rękawicę od pani = rypanie na 100%, a on trochę zbaczał od tych jej bajerów, delikatnie zbywał etc. swojego czasu - pytanie, czy tylko dlatego nie wylądowali w łóżku? A może szansa jeszcze kiedyś nadejdzie.

pytanie czy chce puknac mezatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka zachowania. Mąż rzecz jasna beciak gruby z hajsem. ,,Kolega" zadbany, przystojny, w dodatku wysoki. Każdy z nas podobne schematy widział. Błąd beciaka jest taki, że się ożenił. Nie rozumie co to ślub i te sprawy. Nie rozumie praw biologii. Jak większość z nas kiedyś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redbad napisał:

Nie studium przypadku, tylko studium 172828252638892 przypadków. Klasyka. Analiza takiej historii to jak: wschód słońca - studium przypadku.

I dlatego ta laska prędzej czy później skoczy na obcego bolca gdy nadarzy się okazja. Niekoniecznie będzie to ten chad. Widać, że ona ma ciągoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarkoBe napisał:

Klasyka zachowania. Mąż rzecz jasna beciak gruby z hajsem. ,,Kolega" zadbany, przystojny, w dodatku wysoki. Każdy z nas podobne schematy widział. Błąd beciaka jest taki, że się ożenił. Nie rozumie co to ślub i te sprawy. Nie rozumie praw biologii. Jak większość z nas kiedyś.

Jest w tym sporo prawdy, przy czym ona serio lubi tego męża, często podkreśla, że lubi z nim spędzać czas.

 

Ale z drugiej strony nie wyklucza to tego, że miałaby ochotę na kochanka, też prawd.a

1 minutę temu, nihilus napisał:

I dlatego ta laska prędzej czy później skoczy na obcego bolca gdy nadarzy się okazja. Niekoniecznie będzie to ten chad. Widać, że ona ma ciągoty.

Coś w tym jest. 

 

Najlepsze jest to, że (kumpel taki portalowiec jest, który wrzuca często relacje na fb i insta), to ona prawie zawsze jako pierwsza obczaja te relacje. W nocy, o północy ona się wyświetla.

Wiem, że to w sumei kij nie dowód, ale z drugiej strony, coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie kutasem to jest jedna z najczęstszych przyczyn problemów. Cudzej baby nie ruszaj jak jest napisane w żydowskiej książce dla dzieci.

 

A co do wątku głębokiej przyjaźni damsko-męskiej jaką ma @mac to (nie)stety powiedziałbym bye bye takiej kobiecie. Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, najcześciej jedna strona blokuje rozwój relacji, tu strzelam na kolegę maca bo to zdrowy MGTOW. Nawet gej potrafi przelecieć swoją koleżankę więc wszystko jest możliwe xD

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NoHope napisał:

Myślenie kutasem to jest jedna z najczęstszych przyczyn problemów. Cudzej baby nie ruszaj jak jest napisane w żydowskiej książce dla dzieci.

 

A co do wątku głębokiej przyjaźni damsko-męskiej jaką ma @mac to (nie)stety powiedziałbym bye bye takiej kobiecie. Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, najcześciej jedna strona blokuje rozwój relacji, tu strzelam na kolegę maca bo to zdrowy MGTOW. Nawet gej potrafi przelecieć swoją koleżankę więc wszystko jest możliwe xD

No mój kumpel nie wiem jakim cudem się trzyma że odbił te zaloty. Albo wszystkiego nie mówi.

 

1 minutę temu, MarkoBe napisał:

No być może tak jest. Tylko, że lubienie a pożądanie to zupełnie coś innego.

I o to chodzi. Ona go lubi jak misia. Jeźdża na wycieczki, mieszkają razem, razem jedzą obiady, ale to jest taka miłość ugłaskana swojska, nie ma tu pożadliwości chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Co to kurwa znaczy trochę? Startujesz do innych gości to jesteś zwykła szmata i wypierdalaj. Tu nie ma trochę tu jest tylko wcale albo won.

Ale nie tak... I nie z taka energia... Wchodzisz w ramę zazdrosnego gościa, o niskim poczuciu własnej wartości, który jest bardzo niepewny siebie. Wystawiasz laskę na tacy.

 

Za to jeśli powiesz "chcesz to idź, ale musisz mieć świadomość, że nie podoba mi się to. Jeśli chcesz kawkowac z przyjacielem to rozumiem, że nie masz nic przeciwko temu, żebym ja wieczorem spotykał się z przyjaciółkami?" - sprawa wyglada inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świecie komedii romantycznych to jej stałym partnerem powinien być właśnie kumpel z dzieciństwa. A, że żyjemy w odwróconej rzeczywistości, gdzie kłamstwo jest nazywane prawdą, a prawda nazywana kłamstwem, to tylko ,,kumpel"😏 od wiadomo najprawdopodobniej czego. No w komediach romantycznych kumpel musiałby być niski, gruby, bezrobotny i bezdomny😆 Wtedy kobieta kocha całym serduszkiem 🥰

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bywając regularnie na forum, zdobywając wiedzę dostrzegasz więcej i szybciej to czego nie widzi twój koleżka czy mąż kukold.

Prawdopodobnie koleżka dostaje oznaki zainteresowania, na razie spławia kobietę a ona też się zbytnio nie kwapi do działania.

Jak nie on to znajdzie innego bolca bo to jest pewne skoro będąc w małżeństwie spędza wolny czas z innym mężczyzną.

13 lat małżeństwa zapewne jest nuda i rutyna życia więc kobita będąc klonem systemowym łyka jak pelikan propagandę modnych psycholożek

czyli dziewczyno zasługujesz na wszystko co najlepsze, nie ważne, że jesteś brzydka czy gruba😆
I tylko czekać jak milf zacznie karuzele kutang młodych ogierów bo przecież jak to kobiety mówią czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki🤣

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Widzisz bywając regularnie na forum, zdobywając wiedzę dostrzegasz więcej i szybciej to czego nie widzi twój koleżka czy mąż kukold.

Prawdopodobnie koleżka dostaje oznaki zainteresowania, na razie spławia kobietę a ona też się zbytnio nie kwapi do działania.

Jak nie on to znajdzie innego bolca bo to jest pewne skoro będąc w małżeństwie spędza wolny czas z innym mężczyzną.

13 lat małżeństwa zapewne jest nuda i rutyna życia więc kobita będąc klonem systemowym łyka jak pelikan propagandę modnych psycholożek

czyli dziewczyno zasługujesz na wszystko co najlepsze, nie ważne, że jesteś brzydka czy gruba😆
I tylko czekać jak milf zacznie karuzele kutang młodych ogierów bo przecież jak to kobiety mówią czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki🤣

 

 

Tzn. po jej oznakach widać, że ona dalej w miarę chętna. On jest taki porządnicki, ale gdyby pociągnął temat, to myślę, że by coś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Widzisz bywając regularnie na forum, zdobywając wiedzę dostrzegasz więcej i szybciej to czego nie widzi twój koleżka czy mąż kukold.

Prawdopodobnie koleżka dostaje oznaki zainteresowania, na razie spławia kobietę a ona też się zbytnio nie kwapi do działania.

Jak nie on to znajdzie innego bolca bo to jest pewne skoro będąc w małżeństwie spędza wolny czas z innym mężczyzną.

13 lat małżeństwa zapewne jest nuda i rutyna życia więc kobita będąc klonem systemowym łyka jak pelikan propagandę modnych psycholożek

czyli dziewczyno zasługujesz na wszystko co najlepsze, nie ważne, że jesteś brzydka czy gruba😆
I tylko czekać jak milf zacznie karuzele kutang młodych ogierów bo przecież jak to kobiety mówią czterdziestki to są laski lepsze od osiemnastki🤣

 

 

No coś w tym może być, chociaż jej jest dobrze z tym mężem, ALE NIE WYKLUCZA to poszukiwania dyskretnej przygoda.

 

Ona wyglądowo 8/10, a mąż z 5/10. Kurde, na chłopski rozum, 13 lat spania z misiem z nadwagą, trochę niech dziewczyna w sumie użyje dobrego seksu z wysportowanym facetem (mąż to chyba pierwszy był) :D:D:D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, jankowalski1727 said:

Jesteś pewien, że by mu wskoczyła

Jeżeli kobieta ma okazję wskoczyć do łóżka z atrakcyjnym facetem bez konsekwencji (czyli że się nie wyda), to zazwyczaj to zrobi. Są tylko dwa powody kiedy tego odmówi:

1. Gdy ma wpojone zasady moralne (np. religijne) i tego nie zrobi bo tak i już. To jest rzadkość. 

2.Gdy jest mocno zakochana ale tu też są wyjątki. Np. Potrzebuje emocji, jest po alko, koleżanki szaleją w sobotę w klubie to ona też, itd. 

Kobiety w danym momencie robią to co im każą emocje. Jeżeli lecą na faceta to chcą mieć z nim sex. Tyle w temacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dellinger napisał:

Jeżeli kobieta ma okazję wskoczyć do łóżka z atrakcyjnym facetem bez konsekwencji (czyli że się nie wyda), to zazwyczaj to zrobi. Są tylko dwa powody kiedy tego odmówi:

1. Gdy ma wpojone zasady moralne (np. religijne) i tego nie zrobi bo tak i już. To jest rzadkość. 

2.Gdy jest mocno zakochana ale tu też są wyjątki. Np. Potrzebuje emocji, jest po alko, koleżanki szaleją w sobotę w klubie to ona też, itd. 

Kobiety w danym momencie robią to co im każą emocje. Jeżeli lecą na faceta to chcą mieć z nim sex. Tyle w temacie. 

No dokładnie, dlatego pewnie też dawała mu te sygnały co opisałem, a kolega raczej zagrał porządnie i to odbił, bo jak nie to spokojnie by ją miał.

 

Choć myślę, że i teraz gdyby wyszedł z inicjatywą i poprowadził temat, to też by dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.