Skocz do zawartości

Co dziś zrobiłeś, aby poprawić swoje życie?


krzy_siek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RedChurchill napisał:

Jeszcze jeden mały sukcesik - od 10dni nie miałem alkoholu w ustach, co jest u mnie niezłym osiągnięciem. 

Trzeba to opić!

 

Ja wczoraj miałem dzień słowiański, opalanie na leśnej polanie + przemarsz przez pokrzywy prawie mojego wzrostu. Dzisiaj chciałem powtórzyć ale pogoda nie dopisała. Nie ma to jak odludzie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, nowy00 napisał:

Po pracy słucham sobie ze skupieniem historię Polski na Youtube :)

Pamietaj tylko o jednym . Historia pisana jest przez zwyciezcow a my jestesmy/bylismy kopani w doope przez chyba wszystkie panstwa na tym globie . Wydaje sie ze duza czesc z tego co nas ucza to zwyczajna propaganda i klamstwo na resorach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thyr napisał:

Pamietaj tylko o jednym . Historia pisana jest przez zwyciezcow a my jestesmy/bylismy kopani w doope przez chyba wszystkie panstwa na tym globie . Wydaje sie ze duza czesc z tego co nas ucza to zwyczajna propaganda i klamstwo na resorach .

Polskie obozy, Jedwabne, Katyń, Wołyń, przyjaźń polsko - radziecka, druga wojna światowa musiała być przegrana itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest problem bo zyja jeszcze swiadkowie ale jak wszyscy pojda do piachu …..Chyba masz racje z ta przegrana wojna . Patrzac na ta sprawe obiektywnie napewno jej nie wygralismy .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, thyr napisał:

Patrzac na ta sprawe obiektywnie napewno jej nie wygralismy .

To oczywiste. Chodziło mi o to, że Niemcy sami chcieli nas w walce z ruskimi. Można było ich podbić i zmienić front jak Rumunia czy Węgry, Słowacja itd. 

Bylibyśmy partnerem, nie podbitym krajem. Nie byłoby mordów, holokaustu. Wspólnie by się pokonało wspólnego wroga, można by stworzyć bufor między pl a rus, postawić tam rządy marionetkowe a 7ydów wysłać na kresy Rosji, niech tam mają państwo i budują od 0, tysiące kilometrów od najbliższych gojów 😉 Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na spacer do lasu. Niby jestem na urlopie ale paradoksalnie jeszcze bardziej się katuje bo jest tyle książek do przeczytania, tyle filmów na yt do obejrzenia. 

Miałem taki przesyt informacji że musiałem to wszystko rzucić i iść się wyciszyć. 

A jutro będę robił nalewkę z ziół szwedzkich. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście z kaloriami z 2500kcal do 2000kcal na dzień - zaczynam redukcje bo gibam na siłce i nie chudnę, muszę coś zmienić w diecie - od tygodnia jestem na pudełkach

 

Przestałem jeść słodycze, przyzwyczajam organizm do lekkiego głodu

 

Kupiłem książki z tematyki Data Science - mam braki teoretyczne i żeby lepiej zrozumieć ten temat muszę poczytać

 

Powoli kroczek po kroczku 🙂

Edytowane przez rkons
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek, dołaczyłem jakis czas temu do grupy na FB. Ponad 7000 osób, choć max 1000 naprawdę aktywnych Codziennie coś (piwo, disco, góry, rowery, rolki, planszówki, koncerty, kino, wieczory poezji itd.), czasem wiecej niż jedna "impreza" dziennie. Niektórzy zgadują się na wspólne wakacje, czy weekendy za granicą.

Chodzę tak w sumie od stycznia, poznałem mnóstwo osób, facetów i laski. Parę dziwnych ludzi, sporo kobiet po ścianie itp. Celem jest obycie z obcymi, za rok rozwód, pewnie stracę cześć mojego kregu socjalnego a nie chce być odludkiem.

 

Minus jest taki, że w miarę rozrostu grupy, rośnie też ilość simpów. Nawet ostatnio dziewczyny mówiły, że wolą przyjść na spotkanie z nienacka, bo jak zaznaczały że wezmą udział w wydarzeniu, to miały pełne skrzynki zaproszeń na beforek zapoznawczy od facetów one to  one.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.