Skocz do zawartości

Dziwne doświadczenie


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję do kasy w budowlanym. 

 

Przede mną niska, raczej krępej budowy blondyneczka, ale szczupła. Buzia przeciętna, tak 6, góra 7, wiek koło 30. Cera naturalna. Dżinsy opinające całkiem zgrabny tyłek. 

 

Popatrzyłem na nią i stało się coś dziwnego. Miałem ochotę się na nią rzucić i zerznąć ją tam przy tej kasie. Jakaś zwierzęca rządza. 

 

Nie wiem jak to wytłumaczyć. Ani w moim typie, ani jakaś wybitnie ładna. Po prostu emanowała z niej jakaś taka energia.

 

Nie raz zdarzało mi się być napalonym, ale nigdy w taki sposób. 

 

Dziwne. 🤔

 

Niestety nie miałem możliwości zagadać. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • za dużymi garściami czerpiesz z loży samców, zrób sobie przerwę, albo jak jesteś przystojny żadna Cię nie oskarży.
  • zakochaj się i ożeń, odejdą zwierzęce pomysły,
  • traktuj kobietę jak partnera do dyskusji, a nie obiekt do kopulacji.
  • zapoznaj się z książkami Mai Staśko.
  • Like 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy tak miałem.

 

To wcale u faceta nie jest/nie musi być tak, że laska musi być 8+/10 aby stawał na sam widok.

Mnie wręcz takie perfekcyjne w każdym calu czasami w ogóle nie kręcą. Tak jak by mózg twierdził, że to niemozliwe, lalka sztuczna jest.

 

Natomiast często widzę laskę z wyglądu 6/10 ale jej sposób bycia, chód, spojrzenie czy mimika dzialają na mnie bardzo pobudzająco.

Nie da sie określić konkretnego zestawu cech u kobiety, które powodują natychmiastową chęć do kopulacji u faceta.

Każdy ma inne triggery, które go odpalają.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon 3cim akapitem dajesz paliwo "krytykom" Bossa 🤔😐.

 

Ja raz w supermarkecie miałem trochę inna sytuację. Milf ok. 35l., spódnica, szpile, szła z jakimś typem(ciężko stwierdzić czy to był jej partner). Obczaiłem ja z 3 sekundy maksymalnie. Jestem totalnie ślepy (tak mi się wydaje) jeśli chodzi o odczytywanie niewerbalnych sygnałów, ale miałem takie wrażenie, że ona wysyłała sygnał, jak w 1:05 w tym kawałku (zajęć...śrub btw)

https://m.youtube.com/watch?v=sD0R19uH56s .

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maroon napisał:

Nie raz zdarzało mi się być napalonym, ale nigdy w taki sposób.

Doświadczyłem tego samego 2 lata temu, aż rok zapamiętałem było to w 2019.

 

Tylko że u mnie była bruneta no i starsza była, taki rasowy milf.

 

Wydaje mi się że to jest właśnie prawdziwe pożądanie które ma doprowadzić do rżnięcia jakby na poziomie biologicznym to by była twoja najlepiej dopasowana partnerka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, maroon napisał:

Niestety nie miałem możliwości zagadać. 

Powiem Ci że, kiedyś na wykładach miałem podobną sytuację, tzn jakieś dwa krzesła odemnie siedziała taka, która może nie wyglądała jak modelka, ale nie wyglądała też jakoś źle. No i tak jakoś z ochoty kilka razy na nią zerknąłem. No i potem do końca wykładu, często robiła to samo, tylko że w moją stronę. No i może by coś z tego było, bo wyglądała na chętną, no ale nie zagadałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Nie raz zdarzało mi się być napalonym, ale nigdy w taki sposób. 

Ja tak mam do obecnej partnerki. Też pierwszy raz cos takiego poczułem i co dziwne nie od razu ale po dłuższym poznaniu. 

Polecam bo mimo związku kilkuletniego wciąż mam na nią ochote jak na żadna wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.