Skocz do zawartości

Hiuston mamy problem


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taka sytuacja. Dziś moja luba wyskoczyła do mnie z tekstem " moje zaufanie do ciebie spadło i to bardzo". Przy okazji wyjasnila o co chodzi. Otoż tydzień temu chciała coś wyslać z mojego messengera a ja zabrałem jej z ręki telefon. Ogólnie nie mam nic do ukrycia ale swego czasu miałem z nią spine , że pisze z obcymi pannami ( kolezanki ktore znam 10 lat). Za bardzo sie jej nie tlumaczylem po dzisiejszym zajsciu ale nie wiem czy to dobrze🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

                       ->  zrobię dramę o byle g. 

                    /

Nudzę się 

                    \

                       -> poszukam emocji na

                           zewnątrz 

 

"Which way to choose?", asked Alice. 

 

Opcjonalnie szykujemy grunt pod "nie wiem co czuję". 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Zwykły Facet said:

A czemu jej wziąłeś? 

Ja swojej przegladam i swoj tez daje do przegladania tyle ze jestem zaborczo zazdrosny. 

 

Bo każdy ma prawo do prywatności? Możesz pisać o dupie marynie z kumplem, albo omawiać jakieś wstydliwe dla Ciebie tematy z najlepszym przyjacielem. I np. nie chcesz żeby partnerka o tym wiedziała (przykład - rozmawiasz z kumplem jak poprawić życie seksualne z partnerką, bo czujesz, że chujnia. Jeśli myszka się dowie to szacunek do Ciebie spadnie, bo w jej oczach nie jesteś prawdziwym mężczyzną). 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nesq napisał:

No to pizda jesteś. 

No to jestem.

Jestem na maksa zazdrosny o partnerke. Jestem w stanie iść do więzienia jesli coś by odwaliła. Nie interesuje mnir to. 

5 minut temu, rafalfranco napisał:

Możesz pisać o dupie marynie z kumplem,

Nie pokazuje co pisze z kumplem i jej nie zaglądam do koleżanek. 

Patrze wyrywkowo czy pisala z kims kogo nie znam. Wtedy zagladam.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maroon napisał:

 

Opcjonalnie szykujemy grunt pod "nie wiem co czuję". 

No wlasnie dodala jeszcze "zastanawiam sie czy z tym wspolnym zamieszkaniem to nie za szybko".

 

42 minuty temu, Zwykły Facet napisał:

czemu jej wziąłeś? 

Ja swojej przegladam i swoj tez daje do przegladania tyle ze jestem zaborczo zazdrosny

No bo nie chciałem sluchac ze jestem hipokryta i pisze z innyni pannami a jej sie czepiam.

 

Chyba serio jej się nudzi bo jeszcze wczoraj mówila jak to super ze mnie poznala..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Ja swojej przegladam i swoj tez daje do przegladania tyle ze jestem zaborczo zazdrosny.

Ale serio, czy jaja sobie robisz? :)

Swoją drogą, jak by chciała wykręcić jakiś numer, to zupełnie Cię takie działanie przed tym nie uchroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Ale serio, czy jaja sobie robisz? :)

Swoją drogą, jak by chciała wykręcić jakiś numer, to zupełnie Cię takie działanie przed tym nie uchroni. 

Serio. Mam problem z zaborczościa po tym jak była żona mnie zdradziła. Wiem ze to chujowe ale inaczej nie potrafie. 

Sprawdzałem wyrywkowo. Jak nie wiedziała ze w ogole mam ochote sprawdzić wiec to bylo z zaskoczenia. Ufam jej ale mam tą zaborczościa. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManBehindTheSun napisał:

 Za bardzo sie jej nie tlumaczylem po dzisiejszym zajsciu ale nie wiem czy to dobrze🤔

WSTYDŹ SIĘ ŻE ŻYJESZ !!!

UUAAAAA XD

Tłumaczyć jak jesteś dorosły to nawet własnej matce już nie musisz się...

Godzinę temu, maroon napisał:

 

                       ->  zrobię dramę o byle g. 

                    /

Nudzę się 

                    \

                       -> poszukam emocji na

                           zewnątrz 

Pracując z kobietami w biurze odczułem to na własnej skórze. Kobieta musi mieć ciągle COŚ DO ROBOTY, bo jak się nudzi to jej odpierdala często. Ogólnie wielu ludzi nie potrafi zostać sami ze sobą...

51 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Jestem na maksa zazdrosny o partnerke. Jestem w stanie iść do więzienia jesli coś by odwaliła.

Ale w sensie za nią iść do pierdla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

"zastanawiam sie czy z tym wspolnym zamieszkaniem to nie za szybko".

 

... nie skomentuję - Twoje życie, Twoja sprawa, niektórzy lubią, jak im się na głowę wchodzi...

 

4 minuty temu, Zwykły Facet napisał:

Nie, zabić za zdrade i wtedy isc do pierdla. 

Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono - gadanie jest tanie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zwykły Facet napisał:

Możecie mnie cisnąć. Jestem zaboeczy i wiem ze to mój problem. Nic na to nie poradzę a ciezko zmienić. 

Wmawiasz sobie tak, Ego ci to wmawia...

 

3 minuty temu, Zwykły Facet napisał:

Tego z kim zdradza i ja. 

A wiesz o tym że każdy człowiek ma wolność i nie jest własnością drugiego człowieka? Wiesz o tym że twój związek się rozpadnie, im bardziej będziesz zazdrosny tym szybciej to nastąpi? Boisz się niesamowicie straty, a ten strach co ciekawe doprowadzi jeszcze szybciej że walnie cię w rogi przez co jeszcze bardziej utwierdzisz się w swoim stanowisku...

Jakie miałeś dzieciństwo? Czy matka cię olewała? Nie zajmowała się z należytą czułością? Czy byłeś ignorowany? 

Wiesz o tym że nie znajdziesz u dorosłej kobiety tego czego nie dała ci własna matka? Zdajesz sobie sprawę?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał:

Jakie miałeś dzieciństwo? Czy matka cię olewała? Nie zajmowała się z należytą czułością? Czy byłeś ignorowany? 

Matka mnie oddala jak byłem mały. To dlatego? 

Taki jestem po prostu od kiedy mnie ex zdradziła. Jej nie kochałem. Wiec to olalem. Obecna partnerke kocham i stąd tak mi sie wzięło. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.