Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany ostatnimi dyskusjami na forum oraz oczekiwaniami męskiej części populacji BS popełniam ten oto haniebny wpis, ogłaszając niniejszym prawdziwy i uczciwy KONKURS! 😎

 

W konkursie może wziąć udział każda zdrowa witaminka płci żeńskiej i pośredniej (za wyłączeniem witaminek z siusiakami), będąca w wieku konsumpcyjnym i posiadająca pisemną zgodę mamy/taty/chłopaka /męża. 

 

Nagrodą główną jest miejsce na tylnej kanapie motocykla w wycieczce dookoła Alp do Włoch (i być może z powrotem). Będzie zimno, mokro i bardzo niewygodnie. Będzie boleć pupa i tzipa, a noclegi będą w namiocie pod gwiaździstym niebem i tanich motelach. Spakować się trzeba będzie w 25 litrów na 2 tygodnie. Bieżąca woda niegwarantowana. 

 

Na miejscu zaś przywita lazurowe morze, gorące słońce i brat @absolutarianin, który przeprowadzi szybki casting na żonę dla siebie lub dla zamożnego Niemca z sąsiedztwa.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie krótkiego 1 stronicowego eseju pt. "Dlaczego nie chcę uprawiać seksu z mega przystojnym i zamożnym facetem". 

 

3 najlepsze prace przechodzą do 2 etapu konkursu! 

  • Like 3
  • Haha 14
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, maroon napisał:

 

Warunkiem udziału w konkursie jest napisanie krótkiego 1 stronicowego eseju pt. "Dlaczego nie chcę uprawiać seksu z mega przystojnym i zamożnym facetem". 

 

Jestem swiezo po seansie megahitu netflixa o wyruchanych tinderowach i uwazam ze raczej przyoszczedzisz na balastrze .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

napisanie krótkiego 1 stronicowego eseju pt. "Dlaczego nie chcę uprawiać seksu z mega przystojnym i zamożnym facetem". 

 

A co Ci odpowiedziały studentki pierwszego roku? :)

 

Jakby nikt się tu też nie zgłosił, to zawsze możesz poszukać alternatywnych rozwiązań: 

 

 

 

Edytowane przez lumineer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czary mary, staję się kobietą na 10 minut i szybciutko piszę zadanie konkursowe! Niech żyje lewactwo i pleć kulturowa i inne tam - w tym momencie jest użyteczne dla beki :D

 

"Dlaczego nie chcę uprawiać seksu z mega przystojnym i zamożnym facetem". 

 

Przystojny i bogaty facet to wielki kłopot, trudno utrzymać jego uwagę i zainteresowanie, jest rozszarpywany przez inne kobiety nie wyłączając mojej córki, mamy i babci - one są gotowe ukraść mi faceta dla kasy aby wreszcie nie pracować i móc kupić buty od Chanela.

 

Zamożni faceci bywają wielkimi kutwami, znałam osobiście faceta zarabiającego ponad 100 tys na miesiąc co dał na urodziny swojej żonie słoik za 4 zł z Homli na Walentynki.

 

Im bogatszy tym mocniejsza kontrola pieniądza. Trudniej coś uszczknąć i ta intercyza! Bogaci faceci każą podpisywać intercyzę, co za upokorzenie!

 

Im bogatszy tym bardziej nie mogę fikać, używać shittestów bo mnie wymieni na spokojniejszy model.

 

Im bogatszy tym trzeba mu więcej dawać Marysię Złotocipską bo inaczej zadzwoni po profesjonalistkę co za 100zł wykona za mnie robotę a ja pójdę pakować manatki.

 

Im bogatszy tym większe wymagania od kobiety. Muszę być grzeczna, zadbana, pilnować wagi i szkolić się z kamasutry. O pyskowaniu zapomnij.

 

Konieczność brylowania w zamożnym towarzystwie i posiadania baniastoocznej chichuanki. Ciągła rywalizacja w strojach, biżuterii i cały etat pracy na instagramie, facebooku i innych portalach.

 

Konieczność przebywania w salonach wielkości hangaru dla samolotu - wiecie jak tam jest zimno?

 

Rezygnacja ze zwykłej kawy dla kawy Kopi Luwak, z ziarnami co wypadły z dupy langusty.

 

Mniejsze porcje żarcia w wykwintnych restauracjach.

 

Dresy idą do lamusa.

 

Aby mieć piękne zęby, trzeba stać się bezzębną i sruuu platynowe śruby w dziąsła, proteza. Mało kto wie, że dużo żon milionerów jest bezzębna.

 

Dłuższe parkowanie limuzyny, wiecie jak ciężko zaparkować to długie coś?

 

Trzeba często się depilować.

 

Po hicie 50 twarzy Graya każdy szanujący się milioner ma czerwony pokój do zabaw. Nawet mi się nie chce czytać umowy na temat obowiązków uległej.

 

Konieczność codziennego zmieniania ubrań. Ciuchy stają się jednorazowe.

 

Pałace zazwyczaj budowane są na zadupiach.

 

Nie i nie, to nie dla mnie takie życie.

 

Martiuska 69

 

:D

 

Puff, jestem z powrotem facetem :D

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

Nagrodą główną jest miejsce na tylnej kanapie motocykla w wycieczce dookoła Alp do Włoch (i być może z powrotem). Będzie zimno, mokro i bardzo niewygodnie. Będzie boleć pupa i tzipa,

 

2 godziny temu, maroon napisał:

Spakować się trzeba będzie w 25 litrów na 2 tygodnie.

Zainwestuj w prawdziwego turystyka to nic nie będzie witaminkę bolało, a może nawet i przyjemność Ci zrobi:

 

i-motocykl-honda-gold-wing-gl-1800-z-prz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, maroon said:

Dlaczego nie chcę uprawiać seksu z mega przystojnym i zamożnym facetem

 

Bardzo zabawne. Naprawdę myślisz, że kobietom tak zależy na pieniądzach i wyglądzie? Domyślam się, że zawsze, kiedy w Twoim życiu  pojawiała się  Prawdziwa Miłość, nie byłeś w stanie jej sprostać, uciekałeś, zamykałeś się w sobie i dzwoniłeś w rozpaczy do jakiejś naiwnej, zaburzonej studentki. Zupełnie nie rozumiesz czego oczekują kobiety, chodzi o wnętrze, osobowość. O to, że kobieta to królewna, która trzeba traktować z szacunkiem, bo to wrażliwa, empatyczna, niewinna istota. Tylko wtedy możesz stać się  prawdziwym mężczyzną. Jeżeli nie jesteś w stanie kupić jej all inclusive na Karaibach, nie zasługujesz na nią podczas takiej wycieczki. Tyle w temacie. Daruj sobie kłótnie ze mną, wiem że mam rację. 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, slusa said:

Prawdziwa Miłość, nie byłeś w stanie jej sprostać, uciekałeś, zamykałeś się w sobie i dzwoniłeś w rozpaczy do jakiejś naiwnej, zaburzonej studentki.

 

Jego po prostu zawsze onieśmielały silne kobiety i dlatego nie mógł stawać na wysokości zadania, to się zdarza, mi też...

 

Czyli po prostu chcecie poimprezować za frajer i szukacie miejscówki. Dobrze, Mamy już freehousing w jednej czy dwóch zrujnowanych willach za śmietnikami w Bajlando, lub na polu oliwnym, ale z funkcją jego przycięcia się umawiamy. Jest już ciepło, kwiatki kwitną, więc przydziałowy namiot powinien wystarczyć. Najbardziej obiecujące kandydatki, z funkcją języków obcych, będą mogły liczyć na sezonowy angaż w naszym korpusie obsługi czasoprzestrzeni (kosisz/plewisz od tego drzewa do piątej po południu) 

 

Aha! Opłat nie ma, wizy będą na zaproszenie, ale przywieźcie kilka skrzynek wódki na pokrycie zniszczeń, będziemy rozpijać okoliczne chłopstwo, jak przystało na szlachtę. Tylko pijalnej, klasycznej, a nie jakiegoś Szopena, co to trzeba mieć żelazową wolę, żeby to przełknąć...

 

BLM, ee... tzn. BTW, ogarniamy właśnie nową, ekstremalną melinę w ciemnych uliczkach Sanremo, jakby ktoś nie był w stanie wracać na wioskę, w dzielnicy:  

 

DA7V_dtXUAAqkmP?format=jpg&name=small

 

Mile widziany język arabski, lub inny, afrykański. Ewentualnie rosyjski tam obowiązuje.

 

Konkurs zaczniemy wśród pań od znalezienia naszej centrali na podstawie szczątkowych informacji zebranych po internecie i z wywiadu środowiskowego świadków i relacji ludzi, którzy już tu dotarli. Jeżeli ten eksperyment się powiedzie, będzie znaczyło, że alimenciarze muszą szukać nowej miejscówki. Połączymy przyjemne z pożytecznym.

 

Tutto chiaro, czy o czymś zapomniałem? Proszę się zatem zorganizować dając tym samym proof of concept tego forum i zgromadzenia, że tu nie siedzą tylko gawędziarze, ale poważni ludzie, z którymi można się na coś umówić i szczegóły dostarczyć mi do naszego klubu tutaj.

 

A presto! 

Edytowane przez absolutarianin
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Brat Jan said:

 

Zainwestuj w prawdziwego turystyka to nic nie będzie witaminkę bolało, a może nawet i przyjemność Ci zrobi:

 

i-motocykl-honda-gold-wing-gl-1800-z-prz

 

 

Przypomnę:

 

4 hours ago, maroon said:

 będąca w wieku konsumpcyjnym 

 

a nie po 60-ce. 😁

 

Chociaż... ta miejscówka w przyczepie. Muszę przemyśleć. 😂

Edytowane przez maroon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maroon napisał:

Przypomnę:

 

4 godziny temu, maroon napisał:

 będąca w wieku konsumpcyjnym 

 

4 godziny temu, maroon napisał:

przywita lazurowe morze, gorące słońce i brat @absolutarianin, który przeprowadzi szybki casting na żonę dla siebie lub dla zamożnego Niemca z sąsiedztwa.

A no jak dla Niemca to wieź ją na drewnianej desce.:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

bueheh to nie licz na duży napływ prac :) 

Spoko maszyna. Podmaluje się i będzie jak nowa. 😂

 

To może to? 😎

 

2022-bmw-r-1250-gs-adventure-first-look-

😁

19 minutes ago, goorky said:

Nie zapomnij o pampersach dla pasażerki, bo co pół godziny usłyszysz „chcę siku”.

Przy 200kmh i tak się posika. 😂

Edytowane przez maroon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

Spoko maszyna. Podmaluje się i będzie jak nowa. 😂

 

To może to? 

 

2022-bmw-r-1250-gs-adventure-first-look-

😁

Przy 200kmh i tak się posika. 😂

Myśle ze raczej chodzi nie tylko o malowanie ale solidniejsze odnowienie. Przecież z dziurawymi oponami to tylko pchać😂

7 minut temu, goorky napisał:

Nie zapomnij o pampersach dla pasażerki, bo co pół godziny usłyszysz „chcę siku”.

Nie pampers a pieluchomajtki 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdzie do drugiego etapu, tzn. esej zostanie zatwierdzony przez kol. @maroon, otrzyma wizę A na okres pół roku i będzie tu robić na turystycznej, wiadomo, Italia...

 

Jeżeli zaś zwycięży konkurs, to otrzyma wizę B na pół roku, czy będzie mogła sobie wybrać Niemca, na którego willę ją przydzielimy w ramach abonamentowej współpracy na własnej działalności, jak to przystało na permit B. Warunek jest tylko taki, żadnego feministycznego indoktrynowania elementu emigracyjnego na wiosce i w miasteczku, z którym tu wiążemy nadzieję (Niemca może indoktrynować do woli, trudno, najwyżej jeden zbankrutuje, wykupimy potem za bezcen jego chatę).

 

A może zabierze naszą rezerwatkę w podróż dookoła świata jak będzie to dobrze z jej strony rozegrane? Jeden mi się ostatnio chwalił, że 3 marca wylatuje na miesiąc na Capo Verde i pytał, czy go 31szego nie obiorę autem z samolotu. Mówię mu, człowieku, ja nie wiem, co pojutrze będę robił, a ty się mnie pytasz, czy za ponad miesiąc ja o północy będę trzeźwy!?!!

 

Ale jak wspomniałem jest nasza nowa melina w niebezpiecznej dzielnicy, emocje zawsze w cenie, kreatywna kobieta (jak wydębi od nas jedno rakieTico) będzie wiedziała jak to mądrze rozegrać. A może poleci tego 31szego prosto na Bali, albo do Tybetu? Dla kreatywnych i odważnych ludzi, świat stoi zawsze otworem...

 

Fortis fortuna adiuvat......!

 

No dobra, to pisać te eseje i wysyłać do maroona, lub składować u moderacji, która świeża i bez praw do wiadomości.

    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

z dziurawymi oponami to tylko pchać😂

Jak się pcha, to i się może przedziurawić. 😎

 

Tak już to życie skonstruowane. 😁

 

Ale zawsze można załatać! 😁

8 minutes ago, absolutarianin said:

 

No dobra, to pisać te eseje i wysyłać do maroona, lub składować u moderacji, która świeża i bez praw do wiadomości.

    

 

Będzie też nagroda pocieszenia dla najgorszego eseju. Podróż na hulajnodze do schroniska dla kotów i z powrotem. Transporter dla kota gratis. 😁

Edytowane przez maroon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

Jak się pcha, to i się może przedziurawić. 😎

 

Tak już to życie skonstruowane. 😁

 

Ale zawsze można załatać! 😁

Tak jest obywatelu.

Ale jak przypomnę sobie jak prowadziłam kilka dobrych kilometrów rower w Sudetach do najbliższej stacji PKP bo oponka się przedziurawiła 2 razy to na samą myśl aż mnie nogi bolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.