Skocz do zawartości

Profesjonalna kochanka żonatych mężczyzn i jej sposób na życie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MM_ napisał:

50tki będą mi się podobały jak będę miał 90 lat i wymagał pielęgniarskiej opieki 😀

E tam, założę się, że jak będzie Cię stać na pielęgniarki to zechcesz młodszą niż 50.

 

 

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Zgaduje że ta 50 latka obwisłego ciała nie ma. Jest zapewne zadbana czym na starcie ma przewagę nad coraz bardziej roztyłą i wydziaraną młodą konkurencją.
No i może ma lepszy dostęp do targetu.

W końcu ona z tego żyje. I pewnie inaczej od 20 latki nie zerka ciągle na telefon.

Owszem, ciało może mieć ok, ale twarz i szyja mówią passe.

Chyba, że na pieska, dupa się tak szybko nie starzeje.:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Owszem, ciało może mieć ok, ale twarz i szyja mówią passe.

A i owszem, ale jeśli reszta jędrna, gładka i zadbana a twarz przyjemna, to wciąż będzie miała powodzenie. Nawet wśród młodszych. 
Popatrz sobie na aktorki w rodzaju Rachel Weisz czy Courtney Cox. Owszem stare ale wciąż atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Libertyn napisał:

A i owszem, ale jeśli reszta jędrna, gładka i zadbana a twarz przyjemna, to wciąż będzie miała powodzenie. Nawet wśród młodszych. 
Popatrz sobie na aktorki w rodzaju Rachel Weisz czy Courtney Cox. Owszem stare ale wciąż atrakcyjne.

 

Macron, to ty ?

Edytowane przez sargon
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, manygguh said:

50-tka to teraz nowa 20-tka. A poza tym, to o czym porozmawiasz z taką 20-tką? :D 

A o czym Ty rozmawiasz podczas pukania?

 

Ja lubię zaczynać od Wittgensteina jako gra wstępna,

potem przewrót na plecy i delikatnie wprowadzić Arystotelesa do gry,

kończąc na pieska jak już jest ostro to  tylko Karol Marks i ostro jebać... biedę.  

A jak już jest po wszystkim i trzeba zwolnić to gadamy o Parmenidesie.

 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, manygguh napisał:

50-tka to teraz nowa 20-tka. A poza tym, to o czym porozmawiasz z taką 20-tką? :D 

No i wykrakałeś...😂🤣

 

https://newsy.gotujmy.pl/newsy/izabela-kuna-ma-50-lat-i-cialo-20-latki-jaka-stosuje-diete-wole-nie-jesc-przez-3-dni-niz-3382-r1/

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MM_ napisał:

35 to jest max urody kobiety, potem jest dramatyczne pikowanie w dół.

 

Zauważyłem, że pomimo 40tki na karku u 28 latek już przeszkadzają mi pierwsze zmarszczki i siwe włosy. Szybko ta ściana uderza.

 

Oj tam Oj tam, trzeba przyciąć włosy przy pytongu i nie będzie kłaczków

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Edelgeist said:

Wspomnicie moje słowa, kiedy za 10-20 lat zacznie się medialna nagonka na mężczyzn, niechcących wchodzić w związki z transwestytami.

 

Przychodzi do KGB stary Izaak Goldberg i oświadcza, że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go:
- Co Wy?! Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć spokojnie, to chcecie emigrować na stare lata?
- To z powodu homoseksualizmu.
- Przecież u was z tym nie ma problemu, żadnych skłonności nie macie!
- U mnie w porządku, ale widzę dokąd to zmierza. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do łagra. Za Breżniewa - przymusowo leczyli w psychuszce. Za Gorbaczowa przestali sobie nimi zawracać głowę, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.

 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał:

 

Dla mnie ten przykład jest idealny.

Pani Tara Reid kiedyś

000BNQTAV4U1IHVX-C122-F4.jpg

 

I dziś. Gdy liposukcje już nie pomagają.

 

MjAyMjA5YgsgGztZbk5vHmNDbwMoF2FINFt3SG4D

 

Worki na silikon trzymają się dzielnie.

 

CW5k9kpTURBXy8xNzUwMWMxMmY0YTY3YmMxYzY2M

Edytowane przez Miszka
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Personal Best napisał:

To bez znaczenia jak ona wygląda, pewnie jeszcze w miarę , w miarę . Chodzi o to że jest to (po raz kolejny) promowanie kurestwa i wkręcanie starym babom, że jest to coś normalnego.

 

Generalnie już dziadek Goebels powiedział, że "Kłamstwo powtórzone 1000 razy... itd." 

Jak jeszcze do tego nie ma się za grosz logiki by połączyć kropki tylko jedzie się na emocjach to wiadomo 2+2=kurwa z logiki.

Do tego, żeby taką jedną z drugą matronę za nogę na ziemię ściągnąć to trzeba faceta.

 

Wiesz co? 

Oglądałem z moją ex różne filmy z kategorii tych romantycznych i częstym tekstem na shit test było "podoba Ci się"... "a ta Ci się podoba".

Ja nic nie mówiłem i zaczynałem się śmiać to szedł wkurw... czemu się śmieję...

 

Wtedy pokazywałem takie zdjęcia jak te filmowe "a ta podoba Ci się" wygląda dziś (nigdy nie było myślenia, że film jest sprzed iluś lat, że to film).

Jak wygląda bez makijażu jak wygląda po latach.

 

W pewnym momencie stwierdziła, że ona nie lubi ze mną filmów oglądać, bo każdy "zepsuję" swoim komentarzem.

 

A co ten film Ci się nie podoba? ("Pretty woman" np.) 

- A co ma mi się podobać, że facet wiąże się z prostytutką? Chore. I co on powie jak ją będzie rodzinie przedstawiał?

Że poznał ją na ulicy czerwonych latarni? A dzieciom co powiedzą? Że mamusia miała trudny okres w życiu i była pogubiona?

 

"Diabeł ubiera się u prady". 

- Najpierw się z chłopakiem się pokłóciła, bo chłopak jej powiedział, że sprzedała się za torebki i ciuchy i już nie ma czasu dla przyjaciół i niego?

- Potem puściła się z redaktorem pisma w Paryżu.

- A potem spotyka się z chłopakiem i ten ją spowrotem "przygarnia"? 

- A idź Pani w chuj z takim filmem.

 

I takie tam.

Robactwo trzeba dusić zanim się rozprzestrzeni...😁

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 9/14/2022 at 12:04 PM, NewMeNewAcc said:

Nie chce mi się wierzyć, że "światowi" mężczyźni, o imponujących pasjach i wiedzy płacą za spotkania z 50-latką

 

Jak mają 70+ to pani jest wciąż "jak ich córka", młódka. 😛

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 15:56, MM_ napisał:

35 to jest max urody kobiety, potem jest dramatyczne pikowanie w dół.

 

Zauważyłem, że pomimo 40tki na karku u 28 latek już przeszkadzają mi pierwsze zmarszczki i siwe włosy. Szybko ta ściana uderza.

Też mi się da zauważyć, że niektóre kobiety w wieku 28lat wyglądają jakby były grubo po 30 a nawet jako 40stki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.