Skocz do zawartości

Który archetyp bardziej Cię kręci  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Becky czy Stacy



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sargon napisał:

To jest kalka "dylematu" reklamowego - "Jacky vs Marylin" - jakim karmiła plebs Madison Avenue pół wieku temu....

A po latach wyszło z taśm, że Jacky była nudną, zblazowaną snobką a Merylin kobietą bordenline.

Wypada że wybór klasyczny dla każdego szacownego dżentelmena zmuszonego oscylować między powinnością a koniecznością- Becky na żonę, Stacy na kochankę;)

 

 

 

 

Edytowane przez Anna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to, jeśli chodzi o kształty to mi bliżej do Stacy. Teraz jak zrzuciłam trochę kg, mam 24cm różnicy pomiędzy biodrami i biustem(taki sam wymiar) a talią. Sylwetkę  ukrywałam pod luźniejszym ciuchem, ostatnio pod nadwagą. Czułam się przesadzona i wydawało mi się, że ubrana bardzo kobieco wyglądam wulgarnie. Po części wychodzi to z mojego domu, jakieś blokady.

 

Sama pamiętam jak zareagowałam kiedy któregoś dnia  zobaczyłam moje podrastające kurczątko na mieście pomalowana w obcasach, które skądś wytrzasnęła, mini miniówce i krótkim topiku. Pomyślałam sobie czekaj czekaj przyjdziesz do domu ja ci pokaże.

 

Potem dumałam co mogę z tym zrobić.  Awantura? Odpada skończy się głupią pyskówka, za duża na jakieś kary i tak mam potem problem z egzekwowaniem. To może pogadanka? Zanudzę ją i tak nie chce tego słuchać. No i eureka.

Znalazłam w szafie neonową obcisłą sukienkę z dużym dekoltem (nigdy nieubraną miała być po domu) założyłam szpile, zrobiłam tapira oraz ostry przerysowany makijaż. Patrzę w lustro, no niezłe całkiem jak qurwa. Śmiać mi się chce. Jeszcze kieliszek do ręki.

 

Czekam.

 

Przyszła, ściągnęła te koszturbaki i na paluszkach na górę biegnie do pokoju zanim ją zauważę. Już przebrana schodzi na dół. Widzi mnie, zdziwienie na twarzy.

 

-mamo co z tobą?

 

-bo wiesz musimy poważnie porozmawiać-mówię rozlazłym głosem- poznałam kogoś przez Internet, wiesz taki trochę mafioza. Ktoś taki potrzebuje żeby jego kobieta miała specjalny look. Od dziś wszystko się zmienia u nas. Oficjalnie jestem Coco. Tak ubrana będę chodziła teraz do miasta i na wywiadówki, lepiej się przyzwyczaj.

 

Widzę przerażenie na młodzieńczej twarzy, bardzo się pilnuje żeby nie wybuchnąć śmiechem. Moja córka siada koło mnie dopytuje o szczegóły, a przy okazji tłumaczy dlaczego nie mogę tak chodzić po dzielni, bo co ona koleżankom powie, a poza tym jak to wygląda!

 

Mam cię. Ja nie mogę a ty możesz? Dobra już wie, o co chodzi, śmiejemy się, obiecuje poprawę.

Wygrałam, cudownie, plan się udał.

Wychodzę z kuchni z satysfakcją na twarzy i wtedy słyszę:

 

-mamo, ale dasz mi sukienkę Coco?

🤣

 

To było jakieś 3 lata temu, córka nie jest ani Stecy ani Becky, ubiera się fajnie, a ja po zrzuceniu nadwagi chciałabym się cieszyć swoją kobiecością taką, jaką mam najlepiej do 100-tki.

Edytowane przez Anna
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wielokropek napisał:

@SzatanK co to za pytanie w ogóle? 😆

 

Co to za zaznaczenie odpowiedzi w ogóle?

Serce mi krwawi przez to co zobaczyłem a serce nie sługa.

17 godzin temu, Wielokropek napisał:

Stacy oczywiście. 

Becky Oczywiście.

 

3 do 1 dla Becky, Becky rządzą światem.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, deomi napisał:

Nie ma czegos takiego.

Jak nie ma czegoś takiego?

 

Przez Ciebie i @Wielokropek dostanie rozwolnienia!

 

Becky to podstawa społeczeństwa i mur, który chroni życie a Stacy to fotomontaż!

 

Śmietanka 2% i elita Polskich mężczyzn stwierdziła jasno, że Becky jest balsamem na duszę i to z takim typem koninę można kraść. 

A Ty mówisz, że nic takiego?!

 

Świat oszalał i schodzi na Stacy.

 

Backy:

Introvert-women.jpg?resize=662,441&ssl=1

Stacy:

doda-przed-polsat-superhit-festiwal-2022

 

Becky:

c204c9857e917810ab02d89ee1e62f7c.jpg

Stacy:

kim-kardashian-na-premierze-the-kardashi

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.