Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

W 2016r mieli go wprowadzić do sprzedaży w CZ, czy do tego doszło, nie wiem:

kefirer.png

 

Mleczny napój „Kefirer” z wizerunkiem Hitlera na etykiecie i hasłem „czysta biel”wkrótce trafi na półki czeskich sklepów. Kampania wzbudziła duże kontrowersja.

Pomysł „Kefirera„ został stworzony w tym roku przez trzech młodych ludzi z Brna. Są nimi: David Koutný, Tomas Musil i Luke Lukes. W zamiarze twórców miał być to internetowy żart, kreacja nieistniejącego produktu. Jednak popularność wizualizacji była na tyle duża, że mleczarnia ”Kozojedský dvur” zdecydowała się na jego produkcję w czterech smakach.

Czysty i doskonały smak. Zawiera tylko najlepsze z wybranych kultur. Znacznie zwiększa koncentrację. Już po pierwszym spożyciu poczujesz się jak nadczłowiek” - brzmi opis

produktu.

  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nowy00 napisał(a):

0_1_118419_Ukrainskie_scierwo_przez_Rasi

 

Byłoby całkiem śmieszne, gdyby nie to że to stary dowcip z Anglii....i nie dotyczył w oryginale Ukraińców.

 

Wczoraj widziałem jakiś wątek o tatuażach u lasek. Miałem idealny obrazek jako podsumowanie rozmów o wydzierganych laskach. Niestety zanim znalazłem obrazek (usunęli całą galerie prac tego artysty na JoeMonsterze) to wątek gdzieś spadł z głównej i nie mogę znaleźć. Wrzucę więc tutaj:

 

Dan-collins.png

 

tłumaczenie:

On: Wiesz Kochanie, nigdy nie opowiadasz mi o swojej przeszłości.

Jej dziary: "Własność Węży" "Rżnij albo giń".

 

Edytowane przez Zdzichu_Wawa
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiroviets napisał(a):

https://ibb.co/tcPk4h7

 

Który chętny? ;) 

Dlatego moim zdaniem wszystkie konta na apl. randkowych powinny być płatne.

Odsiałoby to atencjuszki i instagramerki oraz wszelkiej maści tego typu psycholki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.