Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, wrotycz napisał(a):

Nie nie paczyć jak kobieta płacze...

 

c10c8b1720c6600d21cc3a5c00f771722b2ea708

 

(trzeba kliknąć)

Mam wrażenie że to obrazek z wielu sądów w Polsce, w których rozgrywają się tematy  dot. opieki nad dzieckiem i wielkością alimentów. Właściwie to mogłoby być logo maDek. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SuperMario napisał(a):

Ta Kim Kardashian, nie wiem czym się ludzie jarają, sraka taka że niedługo zamiast majtek będzie zakładać namiot. 🤢

 

 

Duzo jej w tv i bioroboty mysla ze jest wartosciowa . Nie potrafia wyciagac wnioskow z faktow ktore dostaja .

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Nie nie paczyć jak kobieta płacze...

 

c10c8b1720c6600d21cc3a5c00f771722b2ea708

 

(trzeba kliknąć)

 

BTW tutaj grubszy kaliber w temacie:

https://streamable.com/7oldy1

 

Kontekst:

 

Zleciła zabicie męża podstawionemu tajniakowi. Urządzili prowokację i nagrali jej reakcję na "śmierć" małżonka

https://www.fakt.pl/wydarzenia/usa-chciala-wynajac-platnego-zabojce-by-pozbyc-sie-meza-trafila-na-podstawionego/jl4b2gf

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

BTW tutaj grubszy kaliber w temacie:

https://streamable.com/7oldy1

 

Kontekst:

Zleciła zabicie męża podstawionemu tajniakowi. Urządzili prowokację i nagrali jej reakcję na "śmierć" małżonka

 

Kontekst mojego jest lżejszy i pokazuje coś, czego większość może nie znać - jak łatwo kobieta potrafi przestać płakać. Im szybciej tym bardziej jest to fałszywe.

 

Natomiast ta, która chciała sprzątnąc męża dobrze udaje, nie przestała ryczeć, przynajmniej na filmie, więc to nie jest dowód.

Tu raczej dowodem są zeznania i nagrania podstawionego tajniaka, bo jej płacz byłby raczej dowodem na jej korzyść.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Kontekst mojego jest lżejszy i pokazuje coś,

 

Tak, dlatego napisałem, że to co dałem jest cięższe, bo wykracza poza taką prozę życia jak Ty pokazałeś. :P 

3 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Natomiast ta, która chciała sprzątnąc męża dobrze udaje, nie przestała ryczeć, przynajmniej na filmie, więc to nie jest dowód.

 

To nie jest dowód w sensie procesowym, ale jest dowód na oscara w aktorstwie. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał(a):

Zapominasz, że w Stanach jest ława przysięgłych, i to oni decydują o winie i niewinności. Przecież tak płakała... Nie może być wina, prawda? Prawda?

 

Gdyby nie było twardych dowodów i cała akcja z oferującym zlecenie morderstwa nie okazała się prowokacją, to miałaby szansę się wywinąć. :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.