Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Pod Kurskiem w kierunku okopu zajętego przez krasnoarmiejców sunie niemiecki tygrys. Starszyna czyli sierżant wzywa Wanię i mówi:

- Weź ten tu granat i rozwal bydlaka.

- Tak toczno - ochoczo odpowiada Wania, chwyta granat pepanc i rusza naprzeciwko stalowej bestii. Po chwili słychać huk i czołg staje w miejscu i w płomieniach zarazem. Po chwili bohaterski i lekko okopcony Wania wpełza do okopu.

- Melduję towarzyszu starszyno, że rozkaz wykonany.

- Mołodziec - chwali go sierżant - A teraz oddajcie granat.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sytuacja oczywiście tragiczna, nic tylko współczuć rodzinie tej staruszki i jej samej.

Ale internet jest jaki jest i z każdego dramatu może powstać mem.

"Co to jest komedia? To tragedia, która wydarzyła się komuś innemu."

15 lat minęło od tego zdarzenia i stąd znowu wysyp podobnych obrazków.

 

comment_1644914242tzWXZHv0YiQLYDDBMkkeQt

 

comment_1644912933FD8VTr2v3Nnz04f6uVU08K

 

comment_1644912836yhxtg5lNpoxaS9Te5fNyml

 

comment_1644912760uRfDVnuwPyglfxoS4AJFvn

 

☺️

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_1_111331_Jaki_wielkiiii_przez_pluszowy

 

 

@Martius777

Ja komuny nie pamiętam bo za młody jestem, ale słyszałem że w szkole nikt się z uczniami nie cackał i normalnie dostawali w czambo za zbyt kreatywne zachowania. Drugi raz dostawali w domu jak się ojciec dowiedział :D

 

Z dwojga złego już lepiej tą drogą, przynajmniej idioci będą siedzieć cicho. Nosz kurwa książki wyrzucać, żeby chociaż któryś jedną z nich przeczytał ze zrozumieniem.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

Z dwojga złego już lepiej tą drogą, przynajmniej idioci będą siedzieć cicho

 

W punkt, idioci byli tępieni od razu. Pamiętam jak w mojej szkole nauczyciele od razu punktowali wszelkie idiotyzmy i bez ceregieli wzywali rodziców aby naprostowali dziecko.

 

Nie jestem fanem nauczycielskiej tresury i jestem jej przeciwny ale punktowanie idiotów było jak najbardziej potrzebne - jestem jak najbardziej za.

 

Dzisiaj idioci otrzymali mikrofony i kamery, wszędzie ich słychać, zagłuszyli mądrych ludzi.

Edytowane przez Martius777
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.