Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, PyrMen napisał(a):

Nie wiem czy można mówić o typowym bo PiSdzielcą przez lata udało się wybudować parę tysięcy zamiast obiecanych 100 000.. 

To nic że wybudowali ~20.000 mieszkań z planowanych 4 lata temu 100.000, ale przynajmniej spierdolili obsługę aktywnych. 😎

 

Według informacji dostępnych na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii na koniec stycznia 2023 roku w ramach części rynkowej i społecznej programu Mieszkanie plus wybudowano 19,7 tys. lokali mieszkalnych, m.in. w Białej Podlaskiej, Dębicy, Jarocinie czy Wałbrzychu. W budowie pozostaje 30,6 tys. lokali, m.in. w Lęborku, Katowicach, Wrocławiu czy Szczecinie. Łącznie daje to więc około 50 tys. mieszkań, czyli połowę tego, co zapowiadał na 2019 rok premier mateusz morawiecki. W domyśle ma być tych mieszkań 2-3 mln. Xd Źródło 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Od zaznaczonego momentu [1'45''07] 30 sekund:

 

😊

Taki goguś trafi później do pracy w rządowej agencji albo na jakiś stołek unijny, będzie zatruwał życie innym ludziom swoimi teoriami z dupy i się dziwił do końca życia, że ludzie którzy płacą na ten cyrk chcą go wysłać na zieloną trawkę. Jeszcze ta jego maniera wysławiania się do kompletu…

 

Nic tylko wstać i mu powiedzieć: zróbmy eksperyment, pętaku, ja wybije ci zęby a ty je sobie naprawisz na NFZ :)

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Taki goguś trafi później do pracy w rządowej agencji albo na jakiś stołek unijny, będzie zatruwał życie innym ludziom swoimi teoriami z dupy i się dziwił do końca życia, że ludzie którzy płacą na ten cyrk chcą go wysłać na zieloną trawkę. Jeszcze ta jego maniera wysławiania się do kompletu…

 

W sumie coś w tym jest, vibe bijący od tego kolesia przypomniał mi Oskara Szafarowicza, tylko w wersji pro PO.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.