Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, Brat Jan said:

gdyby ci mężczyźni mieli jaja to powiedzieliby swoim kobietom

Mowa o lewicy... tam etykieta "mężczyzny" nie zależy od budowy organów rozrodczych.

Rozwiązanie zagadki tej dziwnej statystyki - może wszystkox z jajami, głosując na Lewicę, identyfikuje się jako kobiety? ;)

H7GcKYg7iynTPS13bJ5gRKILkFmgTjNe.jpg

 

 

TD1zJAM51ZsHn767HtyqhwxWoj1LxHdy.jpg

 

  • Like 7
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 20:51, Trevor napisał(a):

 

Jak otworzyć biznes za 4k? Pytam serio.

 

Zależy jaki. Tak naprawdę to dziś możesz za zero zł. Zamiast oglądać Netflixa uczysz się matematyki i zaczynasz dawać korepetycje. Idziesz na giełdę staroci (zwykle są bez opłat) i sprzedajesz w niedzielę to w sobotę wygrzebałeś ze śmietników. 

 

Do dziś mi pamiętam, że 52 puszki wchodziły na kilogram aluminium. Zbierałem po śmietnikach w czasie studiów i szedłem z duszą na ramieniu na skup czy dziś będzie 3,2 czy 3,5. Byli tacy co siedzieli wtedy po knajpach i mówili, że życie ucieka i trzeba piwko pić (za kasę od rodziców) bo młodość jest jedna. Dziś najgłośniej krzyczą o straconym pokoleniu i że nigdy mieć mieszkania nie będą. Serio mam jednego znajomego mieszka za czynsz w mieszkaniu rodziców, którzy wyprowadzili się do domu i uważa, że mu krzywda. Bo jakby miał swoje to by on dopiero pokazał co potrafi, a tak to system ekonomiczny marnuje jego potencjał.

Naprawdę poza skrajnymi przypadkami, wystarczy trzeźwa ocena sytuacji i rok ciężkiej pracy by znacząco poprawić swój byt.

 

Teraz możesz prowadzić działalność nierejestrowaną, zaczyna się rok szkolny. Korepetycje to najłatwiejsza kasa pod słońcem, jeśli potrafisz dać wartość i wyrobisz sobie markę rodzice nie będą się kłócić o 10 zł czy 20 zł w jedną lub drugą stronę.

2 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

 

Ech, gdyby ci mężczyźni mieli jaja to powiedzieliby swoim kobietom, że jak będą popierać lewicę to będą się same utrzymywać. 😜

 

Trzeba przypominać co oni sobą reprezentują

 

1. Zandberg po lewej współpracował z Jarosławem (PiS zebrał im podpisy) przytulił 200k z dotacji. Podpisy Zandbergowi PiS zebrał w 2015 roku dzięki czemu mamy 8 lat rządów Jarosława. Zandberg nie miał szans zebrać podpisów, więc powinien wiedzieć, że ma marne szanse na przekroczenie progu. Jednak skorzystał z pomocy Jarosława. Jedyne co tym osiągnął, że Zjednoczona Lewica nie weszła i PiS miał samodzielną większość, a Razem przytuliło dotację za przekroczenie 3%. Za tę dotację Adrian sprzedał Polskę. 

2. Czarzasty w środku podzielił się władzą w TVP z Jarosławem w czasie gdy ten miał rząd z Lepperem i Giertychem. Giertych otrzeźwiał i zaczął mówić, że Jarosław szykuje nam dyktaturę (jakby go nie oceniać, to właśnie on pierwszy zdiagnozował Jarosława) ale to Włodek ma dziś zastrzeżenia do Giertycha

Biedroń - dawał słowo honoru, że jak dostanie się do parlamentu europejskiego to złoży mandat i wróci do polityki krajowej. Że idzie tylko zdobyć głos dla lewicy, a kto go będzie sprawował to mu wszystko jedno. No nie wszystko jedno, wiewiórki mówią, że myślał, że dostanie emeryturę europosła, po tych kilku miesiącach, a okazało się, że trzeba minimum 6 miesięcy być euroosłem, żeby ją pobierać. To zaczął głupa palić. Do tego lał mamę. Warto to przypominać bo większość ludzi łapie się na oświadczenia Śmiszka, że skazany nie został za to. Miał warunkowo zawieszone postępowanie, co oznacza, że sąd dał mu rok szansy na poprawę. Przesłuchał wszystkich świadków i Robercika. Wszyscy muszą zeznać tak samo i nie ma możliwości, żeby były rozbieżności. Dziś mówi, że jedynym sprawcą przemocy w jego domu był jego ojciec - biały heteroseksualny mężczyzna (tak określa ojca, no to już na kpinę zakrawa).

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/26/2023 at 5:49 PM, Iceman84PL said:

Spotkania online gdzie dodawane są urywki filmów z Jabłonowskim😆

 

 


Lubię takie pranki i zawsze zadziwia mnie to, co to sam za jakieś tajne spotkania i dlaczego ludzie tam są tacy sztywni. :) 

Swoją drogą chybą większość z nich pierwszy raz widziała tego człowieka na oczy... w jakiej oni bańce funkcjonują? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 Najśmieszniejsze, że przed lutym 2022 memy dotyczące ukrainy i ukraińców najczęściej były w mniejszym lub większym stopniu złośliwe, jak np:

8crni0obq1991.png?width=540&format=png&a

 

I nikt przez lata nie był z powodu tych treści wyzywany od prorosyjskich antypolaków i onuc, a od jakiegoś czasu dla niektórych aspekt humorystyczny zniknął

i odbierają takie treści jako atak, paranoicy heh.

 

Czy te memy z małpą "ukraińcem":

 

comment_xvr5Yxu4dzwwpTwAkGXqDVr8E1Gmidn8

 

68c66d8cc229c774bb9dbb335e72a15d35f9f015

 

comment_16547019525sOe2ymF1XJCG0MM8xZLd9

  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shark napisał(a):

Cały kanał jest godny polecenia tak btw.

 

Jakie to typowe. Z dwojga złego dobrze że chłop się z tym szonem nie ożenił uf.

 

Do jednej

Piotr miał cię za swą dziką żądzę,
Jan za to, że jest piękny ciałem.
Alojzy miał cię za pieniądze,
Ja - zawsze cię za k...ę miałem.

 

 

Upadłość

Puszczała się dziewczyna, puszczała z miłości,
Puszczała dla pieniędzy, puszczała z litości,
Aż taką masę razy upadła moralnie,
Że całkiem się skurwiła - i wpadła fatalnie,
Albowiem w ciążę zaszła od jednego z gości:
Tak powstał SKURWYSYNDYK MASY UPADŁOŚCI.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.