Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prdl 
Porażki polskiego systemu edukacji. Kuriozum. Pewno co druga z wyższym wykształceniem
Porandkować sobie lubię, nie tylko podymać i tak myślę, że to proste pytanie rekrutacyjne może oszczędzić mi sporo przyszłego straconego czasu.
 

 

Edytowane przez The Saint
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Saint napisał:

Ja prdl 
Porażki polskiego systemu edukacji. Kuriozum. Pewno co druga z wyższym wykształceniem
Porandkować sobie lubię, nie tylko podymać i tak myślę, że to proste pytanie rekrutacyjne może oszczędzić mi sporo przyszłego straconego czasu.
 

O kurwa , powinienem być profesorem:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, The Saint napisał:

płyną na ratunek mieszkańcom 

 

Ale przynajmniej płyną. U nas był przypadek w zeszłym roku, że młody chłopak się topił, przybiegło 3 mundurowych i nic nie zrobili, tylko cisnęli drugiego młodego chłopaka, żeby wskoczył tamtego ratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, red napisał:

 

Ale przynajmniej płyną. U nas był przypadek w zeszłym roku, że młody chłopak się topił, przybiegło 3 mundurowych i nic nie zrobili, tylko cisnęli drugiego młodego chłopaka, żeby wskoczył tamtego ratować.

 

większość z nich nie umie pływać, o ogólnej sprawności fizycznej też można zapomnieć, ćwiczyłem z takimi i i starałem się pomagać, na cholere Ci ludzie idą do służb jak brak im sprawności fizycznej a w dużej części także charakteru;

 

potem na egzaminach puszczają ich ze słabymy wynikami i mamy gotową patologie 70kg misiowatych blondynek i innych mało już śmiesznych wizualnie osobników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext promował(a) i przestał(a) promować ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.