Skocz do zawartości

Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum wielokrotnie bracia pisali o tym ,że nie mogli zbudować stałego normalnego związku z religijnymi „myszkami” .Na kilku filmikach są zwierzenia zniszczonych dziewczyn przez religie , zaburzenia seksualności i poczucie winy. Kilka filmów o wdż i jakie głupoty na nich uczą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tych cip się nie da słuchać. Dodatkowo jak słyszę, lewacką nowomowę "moją GOŚCINIĄ dzisiaj jest" to już mną trzęsie.

Kurwa GOŚCINIĄ, to chyba od ŚWINIĄ, pasowaloby bo to same psychoLOSZKI.

 

Religia ma złe podejscie do seksualności, obwiniające i wpędzające w poczucie wstydu, zgadzam się. Nie możemy jednak nie zauważyć, że od tysiaca lat albo dłużej ta metoda działała. Dzieki temu utrzymano monogamię, dzieki temu beciaki miały szansę poruchać. Dlatego właśnie że tym wstydem hamowano hipergamię i cudzołóstwo.

 

WDŻ to rola rodziców, dzieci i tak uczą sie orzez obserwacje.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bzgqdn napisał:

Dlatego właśnie że tym wstydem hamowano hipergamię i cudzołóstwo.

A nie przypadkiem normy/presje społeczne? Warto zwrócić uwagę że żadna mi znana religia nie ingeruje w życie seksualne tak jak chrześcijaństwo, żadna mi znana.

Pisze to były żarliwy katolik.

 

Potrafię sobie wyobrazić świat gdzie jest kontrola społeczna i jednocześnie surowe normy postępowania uniemożliwiające albo blokujące kurestwo gdzie jednocześnie religia ogranicza się do guseł i zabobonów.

 

Wypaczenie ludziom poczucia wstydu to jest kalectwo które ma przełożenie na ogrom sfer życia, rozumiem że trzodę trzeba trzymać w ryzach ale bez niszczenia psychiki na całe życie też jest to możliwe.

 

Sam wstyd to motywująca emocja a wypaczanie jej przez wszelkiego rodzaju władze to wygodne narzędzie kontroli.

 

Stację ateizm polecam głęboko, prawie wszystkie odcinki oglądałem. Niestety mają nieszczęsną nazwę odstraszającą potencjalnych zainteresowanych.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to różnie jest. Są dziewczyny, które są wierzące i nie mają żadnych traum. Są? No są. Są też takie, które są niewierzące i uważają, że są istotami panseksualnymi i generalnie to one są zmiennopłciowe i chcą, żebyś używał względem nich zaimków gender-neutral. To co jest przedstawione, to extrema, które teraz te osoby próbują zmonetyzować/ nabrać fejm. Cała masa ludzi żyje sobie normalnie, pociupcia i idzie sobie przez życie bez jakichś większych problemów. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maszracius_Iustus napisał:

A nie przypadkiem normy/presje społeczne? Warto zwrócić uwagę że żadna mi znana religia nie ingeruje w życie seksualne tak jak chrześcijaństwo, żadna mi znana.

Pisze to były żarliwy katolik.

 

 

 

Ot, choćby judaizm ingeruje znacznie bardziej.

Np. w określaniu "czasu kiedy kobieta jest nieczysta" podaje sobie łapkę z islamem.

 

Taki wynalazek - koszula z dziurką do wsadzania chujka, bo reszta kobiety jest nieczysta - toż to czysto żydowski wynalazek.

Zresztą podłapany przez trochę sekt protestanckich.

 

Aczkolwiek islam jest mocno płynny, to każdy odłam może sobie znaleźć całą masę wersetów a to za seksem, a to przeciw, a to za pedofilią, a to przeciw. Do wyboru.

 

Zaś prawdziwego hyzia na punkcie seksu mieli protestanci właśnie.

Zresztą - walka z rozwiązłością (w tym kleru), to był jeden z punktów walki religijnej.

Obsesje seksualne i polowania na czarownice = protestanci.

 

Katolicy mieli w tym temacie zazwyczaj podejście bardzo liberalne, no bo zawsze można się wyspowiadać, rzucić grosiwem na kościół, bozia wybaczy.

U protestantów to wiadomo - piekło czeka i tak ;)

1 godzinę temu, bzgqdn napisał:

Przeciez tych cip się nie da słuchać. Dodatkowo jak słyszę, lewacką nowomowę "moją GOŚCINIĄ dzisiaj jest" to już mną trzęsie.

 

 

Te miniaturki, może źle dobrane, bo tam nie mają nawet "spojrzenia miliona knag", tam są spojrzenia "poobcinanych knag, stalkingu, krwawych ofiar, a w najlepszym wypadku Misery" ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety katolicyzm to religia dla gojów wymyślona przez naszych braci starszych w wierze. 

Dlatego dzieci są indoktrynowane od małego, bo dorosły świadomy człowiek nie da sobie zaszczepić takiego programu. Sam zostałem ochrzczony jako nieświadome niemowlę, dziś nie uznaję się za katolika ani nie uznaję legalności tego obrzędu. Nie ma on dla mnie żadnej wartości. 

Tak samo Jan Paweł drugi jest dla mnie zdrajcą i szkodnikiem, wywiad watykański musiał mieć informacje o Bolku aka Lech Wałęsa i co z tym zrobił agent Lolek? Nic. Ani nie wsparł Polaków w kwestii reparacji od Niemców podczas transformacji wschodnich i zachodnich Niemiec, ani nie powiedział: rodacy, Wałęsa to zdrajca. Za to wplątał nas w lenno i płacenie myta Watykanowi przez konkordat. A żydowski bóg wcale nie chroni ziemi, ten ziemi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo ludzi, którzy się nawracają w wieku dorosłym. Prawdziwych katolików wśród Polaków (czyli takich co zgadzają się w pełni z nauczaniem KK) jest tylko 8%.

Papież mocno wspierał Polaków w walce z komunizmem i przyczynił się do jego obalenia.

Te płatności w konkordacie wynikają z tego, że państwo zarekwirowało jakieś tam ziemie KK i płaci odszkodowanie. To i tak grosze są.

Edytowane przez pytamowiec
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Papież mocno wspierał Polaków w walce z komunizmem i przyczynił się do jego obalenia.

Ta, do spółki z Wałęsą. Papież to se mógł do mikrofonu pogadać, a Solidarność została wydymana oddolnie. Nie powtarzaj mitów.

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Te płatności w konkordacie wynikają z tego, że państwo zarekwirowało jakieś tam ziemie KK i płaci odszkodowanie. To i tak grosze są.

A kościół odprowadza podatek z tacy? Ile kościół płaci za ziemie? Odpowiadają za swoje zbrodnie? Pogonić tych batmanów do Watykanu a majątki odebrać. Kościół służy do zaganiania bydła do spółki z rządem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.