Skocz do zawartości

Max: "niemiecki kapitał"- sala milczy. Max mówi jak jest. Establishment zaorany.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomnę gdy natknąłem się w TVP2 na transmisje z tej gali w roku 2013. na widowni samo ścierwo siedziało
Żydek Vincent Rostowski jako "saper gospodarki" otrzymał nagrodę.
Wyróżniony został wtedy również Michnik.
Na drugi dzień, Teleexpress, Panorama, Wiadomości - wszędzie był przygotowany materiał z urywkami ich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że im pierdolnęły styki na tej sali. Nie spodziewali się totalnie tego typu retoryki.

No bo jak to tak? My mu nagrodę, to nie będzie na nas napierdalał na sali. Nie odważy się. Wszakże tak nie wypada

 

A tu psikus...

 

Nikt nie podjął dyskusji, bo do tego trzebaby być samodzielnym dziennikarzem, myśleć samodzielnie, oni nie mieli wytycznych "z góry" jak mają się zachować, bo nie byli na to przygotowani i nie było czasu na przygotowanie odpowiedzi.

 

Takie mam przemyślenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brzytwa napisał:

 i zamiast podziękować, to publikę kulturalnie zjebał, a oni udają że nic się nie stało. 

 

Jak to  się mówi-pluć komuś w twarz, a on że deszcz pada.

1. Ciekawe, czy ''Wprost'' ma niemieckiego właściciela-byłby beton dla resortowych:) Chociaż na sali widziałem raczej nie resortowych, więc odwilż idzie:)

2. Dobrze wygarnął-ta klika, która robi za dyżurną uciskaną opozycję, wywalała pisowskich dziennikarzy na bruk za rządów słońca peru.

 

Nomorepanic-bo na ''salonach'' się zakąsza, popija, unosi wypudrowany nosek do góry i rozmawia światowo o świecie, a nie dokonuje samooczyszczenia z politruków i bicia we własne piersi. Jak bić, to w cudze, bo za to płacą. Najlepiej lżyć Polskę i polskich bohaterów, dostrzegać ziarna w polskiej historii, a poklask zawsze się znajdzie, piniądz też.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Max ma już 200 tyisęcy podpisów.

Petition to stop German capital in Poland media - Petycja o ograniczenie kapitału niemieckiego w polskich mediach

Petition to stop German capital in Poland media - Petycja o ograniczenie kapitału niemieckiego w polskich mediach
208,131
208,131 / 210,000
Zwracamy się do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o ograniczenie udziału kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski. We ask Poland's parliament to limit German capital in media on the territory of Poland
 
Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.