Skocz do zawartości

Syrena to nie tylko taki samochód ale stan umysłu


Tarnawa

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia wzięte. 

 

Dzwoni ziomek do pańci:

- Część. Może się spotkamy? 

- Nie mogę. Jestem umówiona z R. 

- Z tym samym R. co w święta wsadził w sobie śledzia w dupę i mówił że jest syreną? 

- Bip. Bip. Bip. 

 

Moi drodzy. Okazuje się że to że ktoś z wami nie chce się spotkać to nie dlatego że jesteście brzydcy, biedni, nieużyteczni, bez wplywowej rodziny,  ale dlatego że nie macie odpowiedniego wsadu który wszystkie te grzechy pierworodne mógłby zrównoważyć. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Nie rozumiem

Jest pancia która jest miła i sympatyczna. Dla ciebie. No jest taka również dla innych ale na to nie chcesz zwracać uwagi. Myślisz sobie. Spróbuję. Raz się żyje. I co? Okazuje się. Ze ten anioł niebieski. Ta Madonna. Ten wzór cnót wszelakich. Kręci z największym wiesniackim cwiokiem jaki ziemia nosiła. Bo jest ładny, bogaty, użyteczny, z wpływowej rodziny a zatem każda spierdolina życiowa jakiej by się nie dopuścił jest nieważna i będzie mu puszczona płazem w sytuacji gdy twoja najmniejsza niedoskonałość zostanie rozdmuchana do rangi kosmicznej. Teoria względności Einsteina w działaniu. Teoria ta zdaje się zresztą tłumaczyć to nad czym dziwi się każdy prokurator. Dlaczego dilerzy narkotykowi zawsze mają najlepsze dupy choćby nie wiem jakimi karaczanami by byli. 

 

Czekam tylko jak musisz wiedzieć zrobi filmik o prawdziwej męskiej triadzie

URODA

PIENIĄDZE

RODZINA

O wszystkich spierdolinach życiowych które te trzy czynniki są w stanie przykryć. W moim rankingu. Na pierwszym miejscu jest jak dotąd sytuacja gdy facet jechał samochodem z pańcią po pijaku i zabił człowieka. Oczywiście jak na honorowego ziomka przystało skorzystał z możliwości jakie załatwiła mu bogolska rodzina i spierdolil do USA. Razem z pańcią. Matka zabitego 7 lat starała się o ekstradycję. W końcu go przywieźli. Charakterniak. Po tygodniu w areszcie. Osiwial. Pańcią jednak dalej wiernie stała u jego boku. Ciekawe czy tak samo byłoby że mną? 

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tarnawa napisał:

ten anioł niebieski. Ta Madonna. Ten wzór cnót wszelakich. Kręci z największym wiesniackim cwiokiem jaki ziemia nosiła. Bo jest ładny, bogaty, użyteczny, z wpływowej rodziny a zatem każda spierdolina życiowa jakiej by się nie dopuścił jest nieważna i będzie mu puszczona płazem w sytuacji gdy twoja najmniejsza niedoskonałość zostanie rozdmuchana do rangi kosmicznej.

 

"Racjonalizacja"

Biedny grubas - brzydki grubas.

Bogaty grubas - uroczy misio.

 

Dlatego płeć męska ogólnie, statystycznie ma najwyższe powodzenie ok 30-40 lat, gdy ma już jakieś osiągi, sukcesy życiowe.

 

 

4 godziny temu, Tarnawa napisał:

Teoria względności Einsteina w działaniu. Teoria ta zdaje się zresztą tłumaczyć to nad czym dziwi się każdy prokurator. Dlaczego dilerzy narkotykowi zawsze mają najlepsze dupy choćby nie wiem jakimi karaczanami by byli. 

Weź to wytłumacz zwolennikom teorii chadów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Już w podstawówce widać na kogo lecą koleżanki. Nawet nauczycielki mają słabość do urwisów. Spokojny zdolny chłopak jest gnojony. Bo od młodości ma znać swoje miejsce w szeregu. Czyli beta bankomatem który będzie z.apierdalał na utrzymanie tego systemu. Czyli grzecznie płacił podatki. Żenił się z ochłapami po przejściach. I aby broń boże nie wpadł na pomysł jakiegoś buntu :).

 

A i przy okazji dał się wsadzić do maszynki do mięsa. Walczyć i zginąć za wolność naszą i waszą :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną drogą w tym życiu jest droga awanturnika, droga bad boya, który jest i żyje nietypowo, płynie pod prąd.

 

Jeżeli płyniesz z innymi rybkami w zgodzie, spotykasz się z nimi, słuchasz ich przeświadczeń na temat otaczającej rzeczywistości to kończysz jak oni- z chujowym życiem.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idź w to co popularne bo tam jest duża konkurencja. 

Dużo łatwiej zostać dobrze zarabiający coachem niż dobrze zarabiającym menago. 

Gdy np teraz wymyślisz jakiś kanał mocno niszowy albo forum to będziesz w czołówce specjalistów w Polsce. Spróbuj się przebić z kanałem na temat popularny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa @Tarnawa przepraszam ale co wy gadacie? Dupy dilerów i w ogóle przestępców to mega wyrachowane kurwy, nawet jak na polskie standardy poprzeczka jest tu wysoko zawieszona, czy one najlepsze to też sprawa mocno dyskusyjna no brzydkie nie są ale czy najlepsze.... xD 

 

Tak jak przestępcy to ludzie często owładnięci swoim pierwiastkiem żeńskim (animą) łatwo wpadający w agresję, kłótliwi i impulsywni tak ich kobiety owładnięte pierwiastkiem męskim (animusem) to często osobniki zimne i mega wyrachowane wydające się dopełnieniem brakującej połowy to tak w formie dygresji.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

@slusa @thyr przepraszam ale co wy gadacie? Dupy dilerów i w ogóle przestępców to mega wyrachowane kurwy, nawet jak na polskie standardy poprzeczka jest tu wysoko zawieszona, czy one najlepsze to też sprawa mocno dyskusyjna no brzydkie nie są ale czy najlepsze.... xD 

 

Tak jak przestępcy to ludzie często owładnięci swoim pierwiastkiem żeńskim (animą) łatwo wpadający w agresję, kłótliwi i impulsywni tak ich kobiety owładnięte pierwiastkiem męskim (animusem) to często osobniki zimne i mega wyrachowane wydające się dopełnieniem brakującej połowy to tak w formie dygresji.

Koleżanka miała wspolokatorke która zadawała się z dilerem. 

Skończyło się tak że ta dziewczyna była ciągana na policję, bała się o swoje życie i że zostanie skazana za ukrywanie sprawcy. Miała parę miesięcy wyjęte z życia i przeszła konkretną traumę... 

To nie jest scareface tylko polskie podwórko. Kariera nie trwa długo a i koniec może być przykry. 

W Krk gościowi przewiercili kolana bo złożył "wypowiedzenie w pracy związanej z handlem". 

Pod tym względem lubię film furioza. Dobrze pokazuje jakie to życie i jaki koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gangusów to się przywiązuje linką do samochodu i przeciąga po szutrze w te i wewte. Z gangusa śladu nie zostaje, a niektórzy nawet płacząc proszą żeby przestać. Praktykowane w latach 90-tych, więc wiem co mówię. 99% Sebków to jest pozerstwo. Wystarczy raz, a dobrze przypierdolić i Sebek przeprasza że żyje. 

 

Niestety obecnie znów zaczyna być wysyp Sebków, bo jest moda na bycie tępakiem. 

 

Laski zaś lecą nie tyle na bad-boyów, co na pewność siebie (nie ważne na ile prawdziwa, czy udawana) i to jest podstawowe kryterium. Cała reszta, to dodatek. 

 

Natomiast warto też się zastanowić jaki "towar" kręcą wszelkiej maści niebieskie ptaki i czy w ogóle warto tracić choćby 5 minut na taką laskę. 

 

Ps. Taki znajomy jest alkoholikiem, ale przy tym rozpycha się wszędzie łokciami, kogo on na mieście nie zna, jak się nachla, to albo do bitki, albo śpiewać zaczyna, a głos ma niezły. W efekcie laski, zwłaszcza młode, lgną do niego jak muchy do gówna, a on je jak gówno traktuje, co im zupełnie nie przeszkadza. Przy czym te laski, to też określony sort. Jedną znam, to w wieku 19 lat zdążyła już w saunie cały klub fitness obsłużyć. 

 

Pewnych typów osobowości się nie przeskoczy, jak również się nie nauczy - to trzeba się urodzić i do tego chujowo wychować. 

 

Tak czy inaczej pytanie powinno być inne: jak bardzo trzeba być niedowartościowanym żeby takiego życia zazdrościć? 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Zostałeś zlany na rzecz krzykliwego przygłupa (mniejsza z pieniędzmi) co w tym nowego ?

A nowego że myślałem że są jakieś granice. Robienie spierdoliny tak totalnej że po niej nic już nie może ratowac. A tu lol. Może. Masz immunitet jedziesz dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tarnawa napisał:

Dlaczego dilerzy narkotykowi zawsze mają najlepsze dupy choćby nie wiem jakimi karaczanami by byli. 

 

Czy najlepsze. Raczej wulgarne. Mnie bardziej zawsze zastanawia ich oddanie. Do póki są z danym samcem. Gość już szoruje po dnie, a one przychodzą do nich na widzenia. Z drugiej strony, jak decydują, że opłaca się zerwać, to się nie pitolą i potrafią, wziąć jako odszkodowanie, kasę faceta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Wystarczy raz, a dobrze przypierdolić i Sebek przeprasza że żyje. 

Lub przed innymi upokorzyć przed innymi, jednocześnie udowadniając że, w razie w morda będzie obita. I wiem co mówię bo przerabiałem to z jednym alkusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gixer napisał:

Skończyło się tak że ta dziewczyna była ciągana na policję, bała się o swoje życie i że zostanie skazana za ukrywanie sprawcy. Miała parę miesięcy wyjęte z życia i przeszła konkretną traumę... 

Jakby to powiedziała moje była - "Przynajmniej coś się dzieje".

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shark napisał:

Jakby to powiedziała moje była - "Przynajmniej coś się dzieje".

Ta laska była obsrama po pachy ze koleś coś u niej schował i że ktoś po to przyjdzie... 

Kobiety chcą emocji ale w jakiś granicach. 

Po czymś takim kobieta może mieć konkretne problemy społeczne, nerwice i lęki. Daleko temu do 365 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gixer napisał:

zadawała się z dilerem. 

 

3 godziny temu, Baca1980 napisał:

słabość do urwisów.

 

11 godzin temu, Tarnawa napisał:

Dlaczego dilerzy narkotykowi zawsze mają najlepsze dupy choćby nie wiem jakimi karaczanami by byli. 

 

56 minut temu, SilentAssassin napisał:
1 godzinę temu, maroon napisał:

Laski zaś lecą nie tyle na bad-boyów, co na pewność siebie (nie ważne na ile prawdziwa, czy udawana) i to jest podstawowe kryterium. Cała reszta, to dodatek. 

Powiesic panowie na scianach, zanim znowu ktos o szczekach bedzie pierdolił

 

Co na to black i red pill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.