Skocz do zawartości

70% polskich studentów korzystających z programu Erasmus+ to kobiety


Pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

Często później taka witaminka po tzw. karuzeli kutangów oraz różnego typu przygodach, spotka jakiegoś beciaka oznajmiając mu iż miała dwa stałe związki. Żadnego wspominania o milionie czarnych knag, różnego rodzaju ONS czy krótkich relacjach np. wakacyjne miłości do bramy i się nie znamy na jakiś obozach sportowych. Taka witaminka nawet nie będzie wiedzieć z kim już spała. 

Jedna 21latka sama mi mówiła, że w przeciągu roku miała 30randek z różnymi gośćmi a przecież mogła mieć ich o wiele więcej i mogła nawet tego nie spamiętać. Również dodała iż nie kojarzy gości z jakimi poszła do łóżka. Mając 21lat była fajną laską i już dłuższy czas musiała jak to tutaj przeczytałem poznawać świat pipką :D 

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ManBehindTheSun napisał:

Aha te Erazmuski. Pamiętam heh hen dawno temu stoję w kolejce do kasyz kumplem. Sklep w miasteczku studenckim do kolejki podchodzą 2 dziewczyny. Obydwie z nich widać, że coś w stylu Hiszpanek. Jedna bardzo ładna. Zaczynają coś nawijać po angielsku. Ja nie panimaju ale wychodzimy ze sklepu a kumpel do mnie "wiesz co ta ladna mówiła do tej drugiej". Pytam co? Mówiła o tobie, że wpadłeś jej w oko. Także prawda erazmuskom tylko jedno w glowach:D

Ja wiozłem w robocie kiedyś dwie hiszpanki, mocno wypite po imprezie i wracały do akademika. Jedna złapała mnie nagle za szyję i nie puszczała dopóki nie zwróciłem jej uwagi 😆 

 

O p0lkach wracających z portugalskimi manletami do basecampu (akademik dla erazmusów) nawet nie chce mi się pisać, szkoda strzępić ryja.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w klubie widziałem jak taki śniady latał za jedną witaminką niczym kot koło mysiej dziury tak chciał z nią iść do łóżka. Ta witaminka mu uciekała i było to aż widoczne bo poszła do swoich koleżanek i w końcu przestał za nią ganiać jak kot z pęcherzem :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Ale przynajmniej nie małpiatki...

Sam mam czasem takie skojarzenia czy to z ludźmi rasy żółtej czy czarnej, ale o ile do czarnych kobiet nie jestem w stanie się przemóc, tak niektóre azjatki są dla mnie atrakcyjne.

Z resztą większość kobiet nie ważne jakiej nacji mi się nie podoba.

 

Nie mówię też że jadę zdobywać Azję tak dla jasności. 

48 minut temu, nowy00 napisał:

Również dodała iż nie kojarzy gości z jakimi poszła do łóżka. Mając 21lat była fajną laską i już dłuższy czas musiała jak to tutaj przeczytałem poznawać świat pipką

To już powoli norma. Wystarczy posłuchać co mówią kobiety, a mówią dużo gdy nie zgrywa się białorycerza - tacy usłyszą jedynie bajki :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi moja obecna opowiadała niedawno że w mieście gdzie studiowała we Włoszech wykształciła się jak to nazwała sort of erazmus economy. Polega to na tym że głównie polskie dziewczyny (cyt. polish hussies) przyjeżdżają na erazmusa i sponsorują lokalnym chłopakom randki, płacą żeby z nimi podróżowali i generalnie spędzali czas. W efekcie lokalne laski oraz inne studentki mają problem ze znalezieniem sobie partnerów bo chłopcy wolą umawiać się z polkami, które przyzwyczaiły ich do wygodnego życia.

 

Całkowite odwrócenie ról. Może to powiedzenie że najlepsze są polskie dziewczyny wymyślił jakiś ukontentowany Włoch.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Tu trzeba o tym rozmawiać, bo gdzie indziej? Jak się obronisz? Ból dupy. I dobrze, że ból dupy. Ciągle się wmawia kolesiom, że stan tej rzeczywistości to ich wina, moja wina, twoja wina. Może jednak warto porozmawiać czasami o tym, co boli i wkurwia, a nie to spychać nieustannie w szarą strefę ignorancji.

No mnie czasem już tak to wkurwia. No, ale trzeba się jakoś od tego odciąć.

 

3 godziny temu, zychu napisał:

I tylko patrzeć przykro, jak kurwieje i degeneruje się ten kawałek Europy. 

Ano szkoda... A może zawsze tak było. Tak czy inaczej przykre to. Jakiś czas temu czytałem jak to Ukrainę przygotowywano do Euro 2012... Budowa burdeli, kampania zachęcająca do prostytucji, same złote przeboje. Dla mnie Ukraina to przykład rozpierdolonego kraju, kobiety dziwki, mężczyźni mięcho armatnie. Najgorsze, że u nas będzie podobnie, przecież to woła o jakąś pomstę z nieba.

 

Ogólnie studentem byłem rok, tyle mi wystarczyło. Bogate dzieciaki co bawią się w studia, puszczalskie lafiryndy, debilni wykładowcy i ogólny klimat sprawiały, że czułem jak bym się cofał w rozwoju. Chciałem mieć konkretną robotę i rzuciłem to w cholerę.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Imiennik napisał:

To już powoli norma. Wystarczy posłuchać co mówią kobiety, a mówią dużo gdy nie zgrywa się białorycerza - tacy usłyszą jedynie bajki :D

Nie ma co zgrywać białorycerza i dawać przesadną atencję bo przecież taka kobieta sama widzi jak ktoś jest desperatem i już w pierwszych kontaktach z nią chcę, aby np. została jego żoną czy z nim zamieszkała. 

Białorycerzyk usłyszy o tym, że miała tylko dwa poważne związki np. jeden jeszcze z liceum a drugi na studiach. Po czym doda, że ją skrzywdzili obydwaj bo np. się mało starali.

Przy traktowaniu kobiety na równo da się wyłapać prawdziwsze historie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał:

Aż tak chyba nie było.

Kiedyś ktoś na forum wspomniał, że bodajże przed wojną Polki były masowo wywożone do Ameryki Południowej. Zresztą o handlu i niewolnictwie ludów słowiańskich na przestrzeni wieków też coś mi się obiło... Więc, może to nie nowość tylko dalszy ciąg tej tragicznej historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pietryło napisał:

Kiedyś ktoś na forum wspomniał, że bodajże przed wojną Polki były masowo wywożone do Ameryki Południowej. Zresztą o handlu i niewolnictwie ludów słowiańskich na przestrzeni wieków też coś mi się obiło... Więc, może to nie nowość tylko dalszy ciąg tej tragicznej historii. 

W niewolę dawniej popadały ludy najróżniejsze. A przed wojną handlowano Polkami, Rusinkami, Żydówkami, ale też kobietami innych narodowości. Wspólnym mianownikiem była bieda.

I jeszcze - co znaczy masowo? Bo raczej nie były to liczby porównywalne z obecnym dobrowolnym szmaceniem się kobiet - kiedyś w burdelach kończyły niziny, teraz kurwią się wszystkie. Ot, egalitaryzm.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Polega to na tym że głównie polskie dziewczyny (cyt. polish hussies) przyjeżdżają na erazmusa i sponsorują lokalnym chłopakom randki

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Całkowite odwrócenie ról.

Bo zaczyna się zabieganie. Można w to wplatać blackpillowe elementy egzotyki, bo karnacja geny bla bla bla, lecz kobiety kierują się emocjami, nie nauką.

 

Czego kobiety uczą się od polskich mężczyzn? Że to w większości zwykłe podnóżki, zawsze zasponsorują ciepły kurwidołek a w razie czego sąd typa przyciśnie a ten będzie się jeszcze płaszczył i uważał że jest mężczyzną. 

 

A przyjezdny? Dziś jest jutro go nie ma, element nieuchwytności podbija cenę.

 

Dlaczego o tym mówię? Otóż sam jako polak czasami żyłem na koszt pań, nie musiałem prosić czy żebrać o to, same zapraszały czy fundowały. 

 

Często też od pań słyszałem takie głupoty jakby myślały że gadają z kimś autystycznym. Pamiętam taką jedną co chciałem się z nią umówić, fajna blondyna poniżej 25 lat. Mówiła że na razie nie bo rozstała się z facetem dopiero, pytając o powód powiedziała że wytykał jej że nic nie robi i się do rachunków nie dorzuca. Zapytałem czy się dorzucała, odparła że to jego mieszkanie nie jej i płacić mu nie będzie :D

Oczywiście drugiego zaproszenia już nie było. 

 

Według mnie ta dziewczyną jak i wiele innych żyje w bańce, gdzie pierwsze skrzypce grają SIMPy. Beciak będzie łożył, bad boya matrix przyciśnie długiem w funduszu alimentacyjnym, prawo po ich stronie, po co mają się starać? 

 

A taki orientalny pan od razu się z telenowelą kojarzy, jest tajemniczy bo wiadomo o nim tyle co powie, może mówić prawdę albo i nie, nie do zweryfikowania, wie że Polska i Ukraina to najlepsze burdele dlatego przyjechał korzystać a nie sponsorować. A polskie cucki? Ehh, będą jebać na to wszystko z dumą bo tak im powiedziano. Powiedz to jednemu z drugim to się obrazi :D

 

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Przy traktowaniu kobiety na równo da się wyłapać prawdziwsze historie

Kobiety są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne od mężczyzn. Równo to ja mogę traktować kolegę, a kobietę jak kobietę :D

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

To już powoli norma. Wystarczy posłuchać co mówią kobiety, a mówią dużo gdy nie zgrywa się białorycerza - tacy usłyszą jedynie bajki :D

Oj tak, to prawda. Gdy widzą, że nie jesteś palcem robiony i nie ma szans byś łyknął ich bajki, to kobiety są szczere. Bajeczki są dla kukoldów i białych rycerzy, których można wykorzystać do różnych celów, więc trzeba im nawijać makaron na uszy. Tak jak my, gdy chcemy zaciągnąć laskę do łóżka.

Miałem takie koleżanki, które wiedziały i ja wiedziałem, że na pewno nie będziemy razem, więc nie musieliśmy niczego udawać przed sobą. Dowiedziałem się wtedy sporo ciekawych rzeczy. Można powiedzieć, że były z nich niezłe nauczycielki redpilla. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Chcni napisał:

Miałem takie koleżanki, które wiedziały i ja wiedziałem, że na pewno nie będziemy razem, więc nie musieliśmy niczego udawać przed sobą.

O to to, zdjęte różowe okulary i dobijanie do sedna transakcji. Później już nic nie jest takie same :)

 

16 minut temu, Chcni napisał:

Oj tak, to prawda. Gdy widzą, że nie jesteś palcem robiony i nie ma szans byś łyknął ich bajki, to kobiety są szczere.

Niektóre lecą w zaparte bo marzy im się frajer. Dla mnie to najgorsza kategoria kobiet, ale dzięki mojemu podejściu omijają mnie, odbijamy się jak ping pongi z wzajemnym obrzydzeniem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pocztowy napisał:

Kolejny ciekawy artykuł salonu24.

 

Ciekawe są kierunki wyjazdów polskich studentów a w zasadzie studentek. Najczęstszym wyborem pada Hiszpania, kraj z ogromnym bezrobociem. Także uczelnie nie są tam jakieś wybitnie prestiżowe a poziom znajomości języka angielskiego należy do najsłabszych w Europie [6]. Nie ciężko więc odnieść wrażenia że nauka czy zdobycie doświadczenia zawodowego nie jest priorytetem wśród osób wyjeżdżających na Erasmus+. Po prostu chodzi o wycieczke na koszt europejskich podatników.

 

 

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1275632,70-polskich-studentow-korzystajacych-z-programu-erasmus-to-kobiety

 

Można też poczytać komentarze wykopków.

 

https://www.wykop.pl/link/6976509/70-polskich-studentow-korzystajacych-z-programu-erasmus-to-kobiety/

Bo Hiszpanie korzystają z życia. Największe bezrobocie ?  Bwahahaha. Mam rodzinę w Hiszpanii prowadzącą działalność i .... nie mogą znaleźć ludzi do pracy. Przeciętnemu Hiszpanowi. niewiele potrzeba do szczęścia. Social w zupełności wystarcza. Kasa potrzebna tylko na to by wieczorem wyjść do knajpy i tyle. To tylko my wschodnie ludy się zaharowujemy na smierć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Imiennik napisał:

Bo zaczyna się zabieganie. Można w to wplatać blackpillowe elementy egzotyki, bo karnacja geny bla bla bla

Myślę że główną przyczyny rozwiązłości polek w stosunku do obcokrajowców nie jest egzotyka, względy ekonomiczne a nawet blackpill przestaje mieć zastosowanie. Przyczyną jest zwykły wstyd i ojkofobia.

Bo zobaczmy polka jedzie do Włoch i tam upadla się żeby tylko jakiś na nią spojrzał. Dlaczego ? Bo w umyśle polki Włoch to ktoś lepszy od niej.

Dla polaka będzie miała wymagania typu 190cm, dom lub mieszkanie w centrum, 20k na rękę itd, a tam wystarczy że ktoś jest, oddycha i może mieć nawet 160cm, niewyjściowy ryj i mieszkać z matką.

A polski kuk będzie latał za poleczką, spermił, kupował jej gifty, usługiwał z tej samej prostej przyczyny - bo w głowie ma zakodowane że kobieta jest od niego czymś lepszym.

Polka simpuje do południowca, polak do polki.

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och ci hiszpanie na Orgazmus+.

 

W polsce od takich "studentek" z Orgazmus+  studiujących w Hiszpanii to bym się trzymał z daleka.

 

Wyobraźcie sobie jaką korridę tam odwalały 🤣

6 godzin temu, Pocztowy napisał:

Niektórzy nie mają pieniędzy, a inni mają pieniądze, ale nie mają czasu, żeby siedzieć na Filipinach.

 

Ale co prawda to prawda. Dla przeciętnego polskiego mężczyzny najlepszym wyjściem jest Azja i w tamtym kierunku chłopaki działajcie.

 

Coś w tym jest. nawet "nasz" prezydent z PZPRu Kwaśniewski z tych filipin przywiózł kiedyś chorobę filipińską. Pamiętacie?

 

Dziwne, że Jolka wtedy go za to nie pogoniła....

 

 

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

A Polak?

Odpowiedzcie sobie sami czy Polak z racji bycia Polakiem jest jakąkolwiek atrakcją dla Włoszki, Niemki, Hiszpanki czy Angielki?

 

 

Byłem kiedyś za granicą na szkoleniu. Już na wyjezdnym jedna pańcia (nie polka) żegnała się ze wszystkimi z europy zachodniej, a tych ze wschodniej olała. Tak to wygląda w rzeczywistości.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DSDV napisał:

Przeciętnemu Hiszpanowi. niewiele potrzeba do szczęścia. Social w zupełności wystarcza. Kasa potrzebna tylko na to by wieczorem wyjść do knajpy i tyle. To tylko my wschodnie ludy się zaharowujemy na smierć.

Czyli u nich postępackie hasło lansowane przez obecne "elity zachodniej europy" : "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy" już się przyjęło.

 

A może to jest faktycznie metoda aby to życie przeżyć w satysfakcjonujący sposób?

Majątek w grobie nie będzie nam potrzebny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak do mojej klasy w liceum miał dołączyć hiszpan. Wszystkie dziewczyny czekały już w napięciu gotowe do rozpłodu, ale okazało się, że koleś jest nieudaną krzyżówką genetyczną polki i hiszpana. 

 

Szok i zawód na twarzach koleżanek niesamowity :D.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.