Skocz do zawartości

Inkluzywna łódź podwodna


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Morfeusz napisał(a):

Żadnych 50-letnich białych mężczyzn". Media odsłaniają fakty z firmy-właściciela łodzi Titan

Z OceanGate Wyrzucono dyrektora, który chciał rygorystycznych testów łodzi Titan, a szef firmy nie zatrudniał "50-letnich białych facetów", bo byli zbyt mało inspirujący.

Wniosek?

Trzymać się zasady i kupować tylko rzeczy które zostały zaprojektowane przez "białych mężczyzn w średnim wieku".

Zrobić wirala, memy i puścić w świat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łodzie głębinowe, to kawały stali o bardzo grubym poszyciu. Mają wytrzymać ciśnienie panujące w głębi oceanów. I zapewnić bezpieczny powrót na powierzchnię.

 

 

Jak to możliwe, że ktoś wsiadł do tego kondoma? 

 

Pachnie mi tu ustawką, nie chce mi się dzisiaj sprawdzać kim byli ci milionerzy. Pachnie mi tu czosnkiem i Kulczykiem.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lannes napisał(a):

🙃

 

de0983facbfbb10373d93ecc09e7f4c50877624ab9956a863260ea2e2c588afb,w400.jpg

 

"Natychmiastowe ściąganie alimentów" 😀

Czym jeszcze nas zaskoczy świat klaunów?

 

Czyli:

punkty od 1 do 5: mogę się kurwić bez żadnych konsekwencji. Brawo ja. Szmata ja pOlka.

punkty od 6 do 7: mogę się rżnąć z kim chce ale jak nie pyknie z badboyem to beciack w postaci państwa zapłaci za invitro a beta bankomat przytuli 

punkt 8: badboy może robić z "mnOią" co ce ale jak beta krzywo spojrzy to o "boziu gwałco"

punkt 9, 10: na podpaski DEJ! a jak BadBoy się spuści i wyjdzie z tego kaszojad bengaslki to opiekujta sie "mnią pOlkią"

punkty 11,12: mam ci...e i mie się należy dodatkowy urlop a w ogóle to uj gówno jest wata męska prace, ce więcej siana niż facety!

punkty 13,14: zostałam wy....bana to teraz płacz i płać a najlepiej nie neguj ze to nie twoje, i uj.

 

Lewica w całej okazałości!


Nie bez przyczyny ten slogan z "OO": Bezpieczna pOOlka

 

Kwestia czasu aż skończą się frajerzy którzy będą kładli na ta poronione pomysły czy to tych z prawa, czy z lewa a i zapewne tych pośrodku tyż!

 

andrzej-to-jebnie-1.jpg

 

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2023 o 23:08, vodkas85 napisał(a):

Jak to możliwe, że ktoś wsiadł do tego kondoma?

Normalnie. Marketing, przeświadczenie że skoro to poważna firma poważnego faceta z poważnego kraju to wszystko będzie ogarnięte 

 

A jak już się jest na miejscu to głupio się wycofać. 

 

Ludzie z kondycją emeryta pchają się na Everest i czasem tam zostają. Jak to możliwe? 

 

Masz kretynów wszędzie. I w slumsach i w zarządach spółek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.