Skocz do zawartości

Inkluzywna łódź podwodna


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że nie znam specjalnie szczegółów tego wydarzenia, jak i zresztą wielu innych. Po prostu omijam treści, które nic nie wnoszą wartościowego w moje życie, szczególnie że jesteśmy codziennie zalewani oceanem bezwartościowego, medialnego gówna. Więc z samego hałasu podnoszonego wokół tworzonego szumu i bez znajomości szczegółów, wiemy aż za dużo. 

 

Rzecz tyczy ostatnio grzanego i bezlitośnie ruchanego medialnie w każdą dziurę tematu łódki podwodnej, którą najzwyczajniej ciśnienie oceanu objęło ramionami w morderczym uścisku i rozerwało jak dziecko zabawkę z folii aluminiowej.

Jednak to co interesujące - CEO firmy produkującej te niby-nóżki-niby-łódki, niejaki Stockton Rush, postawił sobie za cel ideologiczno-biznesowy oraz go zakomunikował publicznie, niezatrudnianie "białych, nudnych inżynierów po 50-tce, bo są nieinspirujący". Więc zamiast tego, zatrudnił całą menażerię płci z uwzględnieniem aspektów równościowych itp. pierdół. Jak można się domyślać, nawet nie będąc ekspertem od inżynierii, poskutkowało to zatrudnieniem ludzi w zasadzie niekompetentnych, bo najważniejszym kryterium było, żeby zwerbować kobiety. 

 

Tak wyglądają panie inżynierki ;)

ESm4NWgXkAILlXt?format=jpg&name=4096x409

 

Dla lepszego zobrazowania najważniejszych elementów tego obrazka, powiększyłem i podostrzyłem.

Trochę groteskowy wydźwięk w tym kontekście.

Zrzut-ekranu-2023-06-29-092047.png

 

My, chłopaki z Bloków... Wschodnich, wiemy jak wygląda rzeczywistość w której ideologia zastępuje rozum, ale jak widać to Zachód jest 50 lat za tak zwanymi Murzynami a nie my ;) No właśnie, jakie prawdziwe określenie w czasach "Kolorowej Rewolucji" - "za Murzynami". 

  • Like 8
  • Dzięki 4
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie podrzucę ten bardzo dobry film z którego młodzież uczy się jak wygladało wysłanie człowieka na księżyc:

 

https://www.filmweb.pl/film/Ukryte+działania-2016-763134?fbclid=IwAR3WBgeG8ZbPuNGEbrCf778GK2hx1cZQRxiD8D34gwoPvy-oMbew668U7yg

 

Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami.

 

Bardzo polecam ten film, z którego dowiecie się, iż:

- biali inżynierowie to debile, którzy doprowadzili niemal do śmierci astronautów

- czarne Panie liczą wszystko najlepiej (czasy obliczeń na tablicach), poprawiając cały czas głupich białych, heteroseksualnych mężczyzn

- kupili pierwszego IBMa zajmującego cały pokój i Biali Debile nie umieją go odpalić, gdy tymczasem jedna z Afroamerykanek, przechodząca nieopadal korytarzem (przypadkowo) dowiaduje się o tym, w trymiga uczy się programować a w konsewkencji zostaje główną programistką NASA 

- za chwilę dołączają do niej inne czarne zastępujące białych-heteryków-debili

 

I tak oto dzięki czarnym kobietom ameryka wysłała w kosmos nieporadnego białasa.

 

 

Jako, że nasz kraj musi się też do końca zamerykanizować czekam na film, który wytłumaczy, że Piast Kołodziej był czarny, a Kopernik była kobietą!

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext słyszałem o temacie bardzo pobieżnie. Również z tego co napisałeś nie do końca rozumiem pewne aspekty czy możesz mi tylko potwierdzić czy dobrze zrozumiałem?

 

CEO płynie łódką podwodną z klientami każdy ponoć zapłacił 250k usd (to słyszałem gdzieś indziej) za tą podróż i zgniata ich ciśnienie, łódź była zaprojektowana przez kobiety a nie "nudnych inżynierów po 50tce" (na serio tak powiedział?) bo mamy woke czy inne gówno.

 

Czy ja dobrze zrozumiałem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest ale wybierajcie swoimi portfelami.

Np w Ikei jest usługa projektowania wnętrz w cenie nawet 10% rynkowej. Tylko, że nie wiesz na jakiego projektanta lub projektantke trafisz. Mężczyźni jak w prawie każdym zawodzie i tu spisują się lepiej (brednie o tym, że rozpoznajemy 3 kolory - fajny, chujowy i pedalski można wsadzić feministce w d..e). Osługę można bez kosztów odwałać i rezerwować od nowa, aż trafi się na projektanta a nie projektantkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Król Jarosław I said:

Czy ja dobrze zrozumiałem ?

Ano dobrze.

 

30 minutes ago, niemlodyjoda said:

Bardzo polecam ten film, z którego dowiecie się, iż:

- biali inżynierowie to debile, którzy doprowadzili niemal do śmierci astronautów

- czarne Panie liczą wszystko najlepiej (czasy obliczeń na tablicach), poprawiając cały czas głupich białych, heteroseksualnych mężczyzn

- kupili pierwszego IBMa zajmującego cały pokój i Biali Debile nie umieją go odpalić, gdy tymczasem jedna z Afroamerykanek, przechodząca nieopadal korytarzem (przypadkowo) dowiaduje się o tym, w trymiga uczy się programować a w konsewkencji zostaje główną programistką NASA 

- za chwilę dołączają do niej inne czarne zastępujące białych-heteryków-debili

;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawidłowo biali toksyczni mizogini i to z doświadczeniem wojskowym to ostatnie czego tam było potrzeba, stunning and brave. Kolejny get woke go broke tylko szczególnie tego młodego studenta szkoda co zginął.

W tym roku to jakaś kumulacja:

Bud Light spadek 28% przychodów - to samo, the message

Target też jebło itd

 

 

 

@niemlodyjoda

 

Najzabawniejsze że to co kiedyś było komedią dziś staje się powoli filmem dokumentalnym

 

https://youtu.be/lwleaxA0ps0?t=258

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał(a):

czekam na film, który wytłumaczy, że Piast Kołodziej był czarny, a Kopernik była kobietą!

Tylko, że wiesz ;) w PL wszystko było wcześniej niż w USA.

 

Cancel culture? Patrz Michnik po 90tym, zasady rozdawnai różnego rodzaju nagród muzycznych/literackich w oparciu o prawilność poglądów a nie "jakość twórczości", itd...

Pęknięcie społeczne na linii Demokraci/Republikanie? PO/PIS był pierwszy.


No i klasyk:

 

edit:

Przecież to jest słowo w słowo girlempowerment czy inny womanizm. Czy jak to się ta fala w USA nazywa. ;) Co 2-ga tiktokerka mogłaby to nadawać będąc po linii i na bazie.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne eksperymenty mieliśmy już np. w świecie gier, gdy pewna znana firma Bioware zdecydowała się być bardziej inkluzywna i pozatrudniała więcej kobiet i LPG-owców, aby zrobić grafikę. Wyszła taka kaszana, że do dzisiaj memy są, a sprzedaż poszybowała w dół. Konsekwencje znacznie lżejsze, bo chodziło tylko o straty finansowe. Tutaj widzimy jak potrafią być niebezpieczne idee, które kwestionują rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

całkiem ciekawa rozmowa z człowiekiem, który nigdy jeszcze nie gościł wcześniej u Zychowicza

 

Jak wspomniał @Obliteraror warto posłuchać tej rozmowy. Gość Zychowicza punktuje wiele błędów i "dróg na skróty" właściciela tej firmy. Począwszy od tego że sam był z zamożnej rodziny i przyzwyczajony był do "przytakiwania" (źle znosił krytykę - jako atak na siebie a nie jako wskazanie problemów), poprzez skrajne skupienie się na kosztach. W tym wywiadzie jest opisana scena jak batyskaf pozbywał się obciążenia żeby się wynurzyć. Każdy pewnie się spodziewa jakiejś zaawansowanej techniki, sterowników itp. Otóż pasażerowie przechodzili na jedną burtę, aby "przekrzywić" batyskaf z platformą, co zaś powodowało..... wyturlanie się rur "a'la" rusztowanie budowlane (bo takie są tanie) z tego "podestu" pod batyskafem.  Po prostu technika iście z Czelabińska. Pełno tam takich historii. (np. ciągłe problemy z komunikacją ze statkiem bazą). Cud że to 18 razy zanurkowało i powróciło w całości.

 

 

Edytowane przez Zdzichu_Wawa
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

Począwszy od tego że sam był z zamożnej rodziny i przyzwyczajony był do "przytakiwania" (źle znosił krytykę - jako atak na siebie a nie jako wskazanie problemów)

 

Stary dzięki ci za to zdanie.

 

Od dawna właśnie tłumaczę, że dlatego masoni (ujmując już rzecz bardziej makro) mogą sobie planować i planować a w życie i tak to nie wjedzie tylko się naszarpiemy.

 

11 minut temu, Lannes napisał(a):

🙃

 

de0983facbfbb10373d93ecc09e7f4c50877624ab9956a863260ea2e2c588afb,w400.jpg

 

"Natychmiastowe ściąganie alimentów" 😀

Czym jeszcze nas zaskoczy świat klaunów?

 

 

Cholerne lewaki świat chcą naprawiać a nawet pisowni nie znają......

 

p0lcia.png

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

Począwszy od tego że sam był z zamożnej rodziny i przyzwyczajony był do "przytakiwania" (źle znosił krytykę - jako atak na siebie a nie jako wskazanie problemów), poprzez skrajne skupienie się na kosztach

Prawda ;) Tam wiele pada takich smaczków. To był człowiek z bardzo zamożnej rodziny, besserwisser nieznoszący żadnej krytyki, dodatkowo mu odpaliło na koniec w nurcie woke.

 

Skutek - oczywisty, jak na poniższym obrazku.

 

1687779669_ovp5w5.jpg

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lannes napisał(a):

🙃

 

de0983facbfbb10373d93ecc09e7f4c50877624ab9956a863260ea2e2c588afb,w400.jpg

 

"Natychmiastowe ściąganie alimentów" 😀

Czym jeszcze nas zaskoczy świat klaunów?

Niby śmieszne, ale tutaj mamy bandycką i przestępczą wręcz ideologię, która reklamuje się jak narkotyki dla dzieci. Czy aby Zandberg bezpośrednio nie nawiązywał do Marksa i ZSSR? Niebywałe dla mnie, że to dziadostwo śmie w tym kraju działać, reklamować się i chodzić dumnie z podniesioną głową. Powinni być prawnie ścigani za szerzenie niebezpiecznej komunistycznej ideologii.

 

Zwróćmy też uwagę dlaczego ten punkt "ściąganie alimentów" jest tak ważny - wiedzą te "tfu" feministki, że jest to w praktyce zaprowadzenie niewolnictwa mężczyzn. Jeszcze te szkarady zrozumieć idzie, ale mężczyzn, którzy to popierają? Jak mi coś takiego wprowadzą to chyba opór zbrojny zorganizuję.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, I1ariusz said:

Czy aby Zandberg bezpośrednio nie nawiązywał do Marksa i ZSSR? Niebywałe dla mnie, że to dziadostwo śmie w tym kraju działać, reklamować się i chodzić dumnie z podniesioną głową.

Nie czytałem jej wprawdzie, ale przecież jest jakaś ustawa o zakazie propagowania komunizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał(a):

Nie czytałem jej wprawdzie, ale przecież jest jakaś ustawa o zakazie propagowania komunizmu?

Swego czasu chyba jego zgrupowanie miało jakieś problemy z tego tytułu, ale wielkiego szumu nie było. No bo to przecież antysemityzm by był. A to jest najgorsze, co dzisiaj można powiedzieć o kimkolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

Zaginiona łódź podwodna Titan była sterowana padem do gier. Można go kupić za 30 dolarów - Money.pl

 

Jeśli to prawda to ja już nigdy nie dam babie nawet klocków składać 🤣

Tu masz tour de titan robiony przez samego CEO. Gorzej niż w sowieckim łagrze.

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym słyszałem. Na początek powiem że bardzo nie podoba mi się lżenie ofiar przez biedaków którym nie grozi śmierć w łodzi podwodnej, co najwyżej zadławienie się wymiocinami po alkoholu ale tak - zamiast myślenia poszła ideologia więc są ofiary ideologi. 

Eksploracja, rozwój - tak. Marksizm i destabilizacja - nie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, I1ariusz napisał(a):

Podobne eksperymenty mieliśmy już np. w świecie gier, gdy pewna znana firma Bioware zdecydowała się być bardziej inkluzywna i pozatrudniała więcej kobiet i LPG-owców, aby zrobić grafikę. Wyszła taka kaszana, że do dzisiaj memy są, a sprzedaż poszybowała w dół. Konsekwencje znacznie lżejsze, bo chodziło tylko o straty finansowe. Tutaj widzimy jak potrafią być niebezpieczne idee, które kwestionują rzeczywistość.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych czasów dożyliśmy. Z jednej strony postęp, rozwój procesorów, technologii, robotów, AI, przebudzenie w postrzeganiu świata (MGTOW, Red Pill, Marek Kotoński).

Z drugiej strony rosnąca idiokracja oraz ideologie, które zaprzeczają rozumowi.

 

"Żadnych 50-letnich białych mężczyzn". Media odsłaniają fakty z firmy-właściciela łodzi Titan

Z OceanGate Wyrzucono dyrektora, który chciał rygorystycznych testów łodzi Titan, a szef firmy nie zatrudniał "50-letnich białych facetów", bo byli zbyt mało inspirujący. To tylko niektóre doniesienia mediów o firmie, która jest właścicielem poszukiwanej wciąż łodzi podwodnej Titan z pięcioosobową załogą na pokładzie.

niezalezna.pl/488847-zadnych-50-letnich-bialych-mezczyzn-media-odslaniaja-fakty-z-firmy-wlasciciela-lodzi-titan

Ocean-Gate-joystick.png?height=1080&widt

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.