Skocz do zawartości

Chcica gigant czyli zespół Kerhera


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

" w gabinecie słyszę od kobiet: "Z tej chcicy mnie zaraz rozerwie!", "Wybuchnę!". Mówią tak kobiety samotne, ale nie tylko. Również te, które są w stałych związkach, a nie mają satysfakcjonującego życia seksualnego. 

- rzut objawów tego schorzenia, inaczej nazywanego zespołem Kehrera. "To jest takie uczucie, jakbyś miała zespół napięcia przedmiesiączkowego razy sto!"

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,26170240,to-jest-takie-uczucie-jakbys-miala-zespol-napiecia-przedmiesiaczkowego.html

 

Jeśli Ci się kobieto chce,a nie masz z kim to jesteś chora na zespół Kerhera.

 

A o z nami mężczyznami gdy nam się chce?

My nie mamy prawa do "choroby braku sexu"?

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Brat Jan napisał(a):

My nie mamy prawa do "choroby braku sexu"?

 

Jeden rabin powie, że tak a drugi - nie.

 

Wszystko zależy.

 

 

Jak jesteś chadem- "terapia" na NFZ bez czekania w kolejkach i opłaconej składki zdrowotnej.🤣

 

Gorzej jak matka natura nie była dla kogoś zbyt łaskawa.🤔

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

" w gabinecie słyszę od kobiet: "Z tej chcicy mnie zaraz rozerwie!", "Wybuchnę!". Mówią tak kobiety samotne, ale nie tylko. Również te, które są w stałych związkach, a nie mają satysfakcjonującego życia seksualnego. 

 

gazeta.pl

 

Czytaj:

Jak twój partner cię nie satysfakcjonuje to powinnaś znaleźć sobie dobrego ruchacza i być szczęśliwa. Że masz skrupuły? Przecież jesteś chora!!! A jednym lekarstwem jest regularny seks z 25 cm chadem.

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni znoszą gorzej brak seksu. 

To wynik różnic w gospodarce hormonalnej obu płci. 

Paweł z DSM objaśnia w swoich materiałach funkcje poszczególnego hormonu w organiźmie przedstawiciela danej płci, z większą dokładnością u mężczyzn.

 

Tak, brak seksu zmienia psychikę osoby, która jest w mimowolnym celibacie przez długi okres. Chociażby zmienia jej nastrój. Długotrwały obniżony nastrój może wpłynąć na wiele dziedzin życia człowieka. Na funkcje poznawcze również. 

 

Z jakiś powodów ktoś pozostaje w mimowolnym celibacie.

Powody mogą być różne, od wizualnych po te, które dotyczą różnic indywidualnych (dla przykładu: osobowość - introwertyk - problem w interakcjach międzyludzkich). 

 

Skoro prostytucja (korzystanie z jej usług) nie jest tutaj, na forum, piętnowana, to znaczy, że jest tzw. "wyjście" z mimowolnego celibatu.

Pytanie: jak bardzo satysfakcjonujące może być to "rozwiązanie". 

Jeśli nie masz potrzeb dot.tworzenia relacji dm, ok, to "rozwiązanie" jest skutecznym rozwiązaniem w rozładowaniu napięcia seksualnego.

Co jeśli na pewnym etapie życia potrzebujesz autentycznej, stałej, monogamicznej relacji z kobietą, w której chcesz realizować potrzeby seksualne?

Chęć tworzenia i prowadzenia relacji z kobietą nie jest zła. 

Pytanie - czego potrzebujesz od takiej relacji (czyli jaki jest cel takiego związku)?

 

Jednak dla mężczyzn, którzy mają trudności w budowaniu zdrowej samooceny (np.pochodzenie z rodziny dysfunkcyjnej, w wyniku której nie mają wzorców i spełnionych potrzeb emocjonalnych w okresie swojego dzieciństwa), a to przekłada się na interakcje międzyludzkie (tu: relacje dm), to brak seksu będzie ponadprzeciętnie, nieprzyjemnie odczuwalny.

Dokładając do tego trudności w wizerunku zewnętrznym (nadwaga/niedowaga; nieumiejętność doboru odpowiedniego ubioru; choroby wpływające na wygląd) i w obszarze finansowym, który dałby rozwiązania na np. w trudności w wizerunku zewnętrznym - taki facet jest bliski powstania dysfunkcji/zaburzeń w swojej sferze seksualnej. 

 

Dlatego nie poświęcałabym czasu feministycznym gniotom dziennikarskim i propagandowym.

 

Na forum miło się czyta i korzysta z merytorycznych rad, które dot.odchudzania, siłowni, czy też publikuje się treści, które są wsparciem w procesie zmian (odchudzania), czy też wsparciem na trudnym etapie życiowym użytkownika (zerwanie z dziewczyną, utrata pracy, rozwód). 

 

Popularyzatorzy redpilla powinni co raz mniej poświęcać czasu babskim problemom - tym nonsensownym, czy tym realnym. 

Masz swoje grono odbiorców, starasz się skupiać na rozwiązaniach ich problemów.

 

Ciągła analiza feministycznej propagandy prowadzi do nieświadomego podbijania marketingu temu środowiskowi. 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mężczyzn na przestrzeni ostatnich dekad nastąpił duży spadek testosteronu, nowy tryb życia oraz jedzenie zrobiło z nich potulnych miśków. To naturalne że kobiety mają coraz gorzej ze znalezieniem wartościowego partnera i zadowalającego  seksu, biologi nie oszukasz, niezależnie od ilości wypisanych żali na forum 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, meghan napisał(a):

Długotrwały obniżony nastrój może wpłynąć na wiele dziedzin życia człowieka. Na funkcje poznawcze również. 

Dzięki. Dałaś mi ciekawą wskazówkę, punkt odniesienia do moich rozkmin ( nie związanych w ogóle z tym tematem).

 

 

 

18 minut temu, meghan napisał(a):

autentycznej, stałej, monogamicznej relacji z kobietą,

W dzisiejszych czasach o możliwe w ogóle? ;) 

 

19 minut temu, meghan napisał(a):

, piętnowana, to znaczy, że jest tzw. "wyjście" z mimowolnego celibatu.

Pytanie: jak bardzo satysfakcjonujące może być to "rozwiązanie". 

 

Poziom satysfakcji z takiej usługi oprócz oczywiście jakości jej wykonania zależał będzie również od mindsetu korzystającej osoby. Trzeba się pogodzić, że nie można mieć wszystkiego. Trochę jakby programista IT  z 15-20k pln/ msc miął by się orać tym, że np nie zmieni tarcz hamulcowych w aucie a musi płacić za to Sebkowi, który ma problemy z tabliczką mnożenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, meghan napisał(a):

Skoro prostytucja (korzystanie z jej usług) nie jest tutaj, na forum, piętnowana, to znaczy, że jest tzw. "wyjście" z mimowolnego celibatu.

Pytanie: jak bardzo satysfakcjonujące może być to "rozwiązanie". 

"Kociaczku jak się postarasz, będzie premia" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slusa napisał(a):

To naturalne że kobiety mają coraz gorzej ze znalezieniem wartościowego partnera i zadowalającego  seksu, biologi nie oszukasz, niezależnie od ilości wypisanych żali na forum 

Nie popadajmy w paranoję obwiniając mężczyzn za wszystko co najgorsze na tym świecie, ponieważ tym tokiem myślenia również sam autor powyższego cytatu jest sam sobie winiem, że jest bezwartościowym oraz beztestosteronowym miśkiem co to nie ma nic do zaoferowania kobiecie. Tym bardziej, iż NATURALNE DLA KOBIET jest poszukiwanie najlepszego partnera dla siebie, aby następnie go zupełnie spantoflić - ot taki paradoks. Obok żywności wysoko przetworzonej nie zapominajmy o tym, że chłopcy już od najmłodszych lat są w ten sposób wychowywani, aby być pozbawieni w przyszłosci swej własnej męskości.

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Krugerrand said:

obwiniając

 

Ja nikogo nie obwiniam, po prostu stwierdzam dwa fakty

 

Kobiety mają do dupy bo instynkt pcha je do szukania partnera którego prawie nie ma

 

Pomimo zupełnie niesprawiedliwego świata i beznadziejnego startu jaki dostaje prawie każdy dalej trzeba walczyć. Nie jesteśmy potomkami ludźmi, którzy zamiast działać narzekali. 

 

PS wina to obcy naturze koncept 😛 tak naprawdę nie istnieje coś takiego jak wina, wszystko jest rezultatem czegoś co było przed tym xd

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek92

Fajnie! 💪To dobrze, że brak seksu Ci nie doskwiera; że to stan świadomie przez Ciebie wybrany. 

 

Ty to Ty, że tak nieładnie powiem. 😎

A statystyka to statystyka.

 

Przykład:

Kobiety mają łatwiejszy dostęp do seksu; doświadczają/zaliczają mniej "koszów" w sferze seksualnej od mężczyzn. 

Ja z kolei miałam mało seksu, więc to nie znaczy, że ww teza jest nieprawdą.

Wyjątki stanowią regułę.

 

Pozdro 💪

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2023 o 11:30, Brat Jan napisał(a):

Jeśli Ci się kobieto chce,a nie masz z kim to jesteś chora na zespół Kerhera.

Spłyciłeś temat. Do tego to, że kobiecie się chce, a ma z kim nie oznacza, że będzie mieć satysfakcję z seksu. 

 

W dniu 30.07.2023 o 11:30, Brat Jan napisał(a):

A o z nami mężczyznami gdy nam się chce?

My nie mamy prawa do "choroby braku sexu"?

Macie divy. :D

 

8 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Gorzej z brakiem bliskości i poczuciem samotności. 

Tak, brak bliskości jest zabójczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lalka napisał(a):

Spłyciłeś temat.

Po chwili:

 

4 godziny temu, Lalka napisał(a):

Macie divy. :D

 

🤣.

 

*Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako przypie**lka.🤔

 

 

4 godziny temu, Lalka napisał(a):
12 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Gorzej z brakiem bliskości i poczuciem samotności. 

Tak, brak bliskości jest zabójczy.

 

Zabójcza bywa raczej chęć zaspokojenia tego braku nie zważając na koszty, skutki czy konsekwencje.🤔 To tak jak nie prędkość zabija, tylko jej nagła utrata. ;) 

 

Swoją drogą zastanawiający jest schemat tematów o potrzebie bliskości - zazwyczaj zakładają je kolesie ok.30 -35l. ze stabilną sytuacją finansową, sylwetka/ kondycja również ok.🤔

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako przypie**lka.🤔

Nie no, przecież to się klei w dobry żart. Ja też go skleiłam. :D

39 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Zabójcza bywa raczej chęć zaspokojenia tego braku nie zważając na koszty, skutki czy konsekwencje.🤔 To tak jak nie prędkość zabija, tylko jej nagła utrata. ;) 

Był taki chiński? Eksperyment. Wychowywano, a raczej chowano, grupę niemowlaków bez miłości, bliskości. Żadne nie dożyło roku.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lalka napisał(a):

Spłyciłeś temat. Do tego to, że kobiecie się chce, a ma z kim nie oznacza, że będzie mieć satysfakcję z seksu. 

Płytka to może jest Twoja szparka.😉

Ja się jedynie odniosłem do nowego zespołu chrobowego. 

Ale chętnie poczytam temat o kobiecej satysfakcji z seksu.

A przy okazji forumowi chłopcy może czegoś się nauczą/douczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Ale chętnie poczytam temat o kobiecej satysfakcji z seksu.

A przy okazji forumowi chłopcy może czegoś się nauczą/douczą.

Na czacie zapowiadała temat o CC, już prawie zapomniałem o tym. Także nadzieja maDkOM gUpich.🤔😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lalka napisał(a):
17 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Gorzej z brakiem bliskości

Tak, brak bliskości jest zabójczy.

Co wg Was oznacza ta bliskość.

Bo ja wytrzymuję z ludźmi max kilka godzin.

M.in. dlatego wolę popisać np tu na forum jako forma jakiegoś kontaktu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Bo ja wytrzymuję z ludźmi max kilka godzin.

 

Żony nie zaliczasz to kategorii "ludzie"?🤣

 

51 minut temu, Brat Jan napisał(a):

np tu na forum jako forma jakiegoś kontaktu.

F2F nie o wszystkim ze znajomymi pogadasz  - zostaniesz nazwany paranoikiem, itp. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.