Skocz do zawartości

Cztery lata z kochanką która jest w ciąży.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Cztery lata temu poznałem fajną laskę l.46 moja partnerka była zimna, bez emocjonalna i do tego z małym dzieckiem - naszym. Tak się potoczyło że znalazłem kochankę - najpierw znajomą z którą łączyło nas dużo tematów.

Z czasem wyszło coś więcej, spotykaliśmy się. Ona miała męża tyrana który nawet nie pozwalał jej iść do pracy, traktował ją przedmiotowo.

Z czasem doszło do tego że była zaborcza, kontrolowała mnie, nie mogłem ani na fb coś polajkować i zaczeła mnie gnoić jednak uzależnienie od seksu robiło swoje i byliśmy razem dalej, fakt że w łóżku się dopasowaliśmy.

Były sytuacje że nawet kiedyś mnie pobiła, szarpała. Dużo piła przez co jej mąż kiedy ona spała mógł zobaczyć że pisze z innymi facetami w tym mną. Oczywiście jej było mało i podrywała na messa innych facetów i z kilkoma się spotkała w tym doszło odo seksu - "Bo mnie źle traktowałeś" - takie wytłumaczenie dostałem.

Nie pije od ponad roku, ona też przestała.

Chodzę do psychologa ze względu na stan spowodowany tym co zrobiłem już ponad rok, na początku przez to aby rzucić alko a później przez nią.

 

Jesienią wzięła rozwód, jej syn jest przy ojcu, ona płaci alimenty - 200 zł,

Mieszka u ojca i powoli remontuje sobie dom, w międzyczasie jeździła za mną, np. nie chciała wysiąść z auta przez trzy godziny w nocy, zadzwoniłem po policje i dostaliśmy pouczenie za bezzasadne wezwanie, po tym pojechała do domu i nie mieliśmy kontaktu przez miesiąc, jeździła sprawdzać mnie czy jestem w domu, skasowała znak drogowy i uciekła. 

Po miesiącu zaczęliśmy się spotykać i wtedy zaszła w ciąże, nie wiem z kim - jej były też miał z nią kontakt, nie wiem jaki, wtedy też czasami spotykała się z kolegą na herbatę/ kawe w restauracji kiedy był w okolicy, później po tym jak zaszła w ciąże a ja się wkurwiłem to pojechała z nim na trzy dni i po powrocie przestał się z nią kontaktować XD

Możliwe że dziecko ma ze mną w każdym razie dziecka się nie wypieram, chce jej pomóc ale do niej już nie wrócę. Test na ojcostwo to podstawa o którym ona wie - oczywiście mogę sobie zrobić i nawet sto testów ale dziecka więcej nie zobaczę XD i będę płacił tylko alimenty.

Ostatni weekend pojechałem z kumplami odpocząć, dowiedziała się i zrobiła mi jazdę przez telefon i oczywiście pisała do mojej partnerki różne rzeczy mniej lub bardziej obraźliwe.

 

Straszy mnie że pozbawi mnie praw rodzicielskich, zakaz zbliżania się do dziecka i takie tam. Wie że na dziecku mi zależy i nie darował bym sobie gdyby było moje i nie miał z nim kontaktu.

Jestem od niej uzależniony, moja partnerka ciężko to znosi, nie ma u mnie awantur, kłótni, staramy się rozmawiać.

Dzisiaj wysłała mi listem zwykłym fakturę z warsztatu byłego męża nie podpisaną i datą z przed kilku dni a ostatnio naprawiałem auto tam ponad rok temu i oczywiście zapłaciłem.

  • Haha 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play stupid games, win stupid prizes.

 

Uwierzyłeś w jej historie o mężu tyranie, a po czasie, jak to zwykle bywa, miałeś okazję zrozumieć z czego wynikało jego zachowanie. Otóż widocznie tej laski inaczej ogarnąć się nie dało, jak poluzować smycz to gryzie. Jak dziewczyna mi mówi że odeszła od faceta bo ją uderzył, to mi zapala się czerwona lampka - z jakiegoś powodu przecież ją uderzył, i jeśli nie był przemocowcem i alkoholikiem, to musiał to być dobry powód. Zbyt często faceci patrzą na historię kobiet tylko z jej perspektywy, bo ona przecież biedna słodka i pokrzywdzona. 

 

A tak poza tym, to chyba pisząc tę historię sam musiałeś ułożyć sobie w głowie obraz tej sytuacji, i powinieneś wiedzieć co robić. Odciąć się od szona żelbetonem. Dlaczego utrzymujesz z nią jakikolwiek kontakt, poza jakimiś kwestiami formalnymi odnośnie dziecka? 

 

I oczywiście życzę Ci negatywnego wyniku testu :)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bączek 

9 godzin temu, Bączek napisał(a):

moja partnerka była zimna, bez emocjonalna i do tego z małym dzieckiem - naszym. Tak się potoczyło że znalazłem kochankę - najpierw znajomą z którą łączyło nas dużo tematów.

Piękna racjonalizacja twojego wybryku, dla mnie słabo i masz mega problem ze sobą.

 

Ogólnie cały post brzmi jak jakaś patologia z familioków na Śląsku, jakbym miał nakręcić trudne sprawy, to tutaj gotowy scenariusz. 

 

Ogólnie to wyjaśnij mi parę rzeczy, bo nie rozumiem:

1. Ile lat ma kochanka ?

2. Mieszkasz nadal ze swoją partnerką z którą masz dziecko?

3. Czemu zapłaciłeś fakturę?

4. Czego oczekujesz od Braci?

 

Trzy razy czytałem cały tekst i mózg na ścianie... 

9 godzin temu, Bączek napisał(a):

Chodzę do psychologa

Coś słabe efekty skoro wchodzisz w bagno po same jaja.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to przeczytałem i nie wiem o co chodzi. Nadal jesteś z tą kochanką? Ona jest na karuzeli? Ma 46 lat i nie wie z kim jest w ciąży? Ile ty masz lat?

9 godzin temu, Bączek napisał(a):

Jesienią wzięła rozwód, jej syn jest przy ojcu, ona płaci alimenty - 200 zł,

To musi być jakiś ewenement, że sąd nie dość, że przyznał dziecko ojcu to jeszcze dowalił matce alimenty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spokojnie napisał(a):

Ogólnie cały post brzmi jak jakaś patologia z familioków na Śląsku, jakbym miał nakręcić trudne sprawy, to tutaj gotowy scenariusz. 

To samo miałem napisać.

Gruba patola ale czy prawdziwa?🤔🤔🤔

 

8 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Jakoś to przeczytałem i nie wiem o co chodzi. Nadal jesteś z tą kochanką? Ona jest na karuzeli? Ma 46 lat i nie wie z kim jest w ciąży? Ile ty masz lat?

 

To faktycznie jest napisane językiem 16l.🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Brazzers z najlepszymi odpałami Zbuntowanego Anioła (był taki serial w latach 90, klasyk argentyński). Ale to jest kurwa magia:

 

10 godzin temu, Bączek napisał(a):

podrywała na messa innych facetów i z kilkoma się spotkała w tym doszło odo seksu - "Bo mnie źle traktowałeś"

 

10 godzin temu, Bączek napisał(a):

Po miesiącu zaczęliśmy się spotykać i wtedy zaszła w ciąże, nie wiem z kim - jej były też miał z nią kontakt

 

10 godzin temu, Bączek napisał(a):

wtedy też czasami spotykała się z kolegą na herbatę/ kawe w restauracji kiedy był w okolicy

 

Foliowe czapki z głów przed takimi zeznaniami! 😂 Esencja kobiecej psyche!

 

Podrzuć to Netflixowi, oni tylko od siebie zrobią ją murzynką żeby się zgadzało, ale zgarniesz kokosy stary!

 

 

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bączek twoja "kochanka" to zwykły szon, worek na sperme.

 

Definicja

Worek na Sperme - sztuka na boku, do opróżniania się zamiast robótek ręcznych.  

 

Racjonalizujesz swoje występki jak kobieta, sprawdziłbym poziom testosteronu. Ale najpierw zracjonalizuj cały swój czas z tym odpadem do ww. definicji.

 

Terapeuta upewnij się, że to mężczyzna. 

 

Faktura, którą wysłała to przestępstwo skarbowe. Wykorzystaj i masz ją z głowy. Dziecko nie jest Twoje, tylko kogoś z grupy kilkudziesięciu ruchaczy. Zajmij się swoim życiem i partnerką, jak Ci się majaczy coś innego, znajdź ceglany mur i główka za każdym razem aż do wyleczenia.

 

 

Ręce opadają, ale może coś dotrze.. nie jesteś 15letnim smarkiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rapke napisał(a):

Od dziś nie wchodzę wiecej na to forum. 

Parę lat temu by cię opluli tutaj za to co zrobiłeś. 

Teraz będą z takim gadać. 

Cumplu przesadzasz, nasza reakcja była zdecydowanie negatywna na to zachowanie. Twoja ewentualna ewakuacja z forum to w mojej ocenie raczej z innych powodów się dzieje.

 

Tak czy siak mam nadzieję, że wyciągnąłeś wszystko co dobre na forum - a w mojej opinii była to zdecydowana większość dobrych treści. Peace.

 

Co do autora posta to możliwe że oczekiwał innych reakcji.

Edytowane przez Spokojnie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to czy prowokacja? Nie możliwe, jest to aby osoba z takim mentalem, zniżyła się do wejścia na forum poruszające tak prostackie tematy. 

 

Ale jeśli to prawda, to kolego dużo roboty przed tobą. 

 

Godzinę temu, Redbad napisał(a):

 

😂

Podrzuć to Netflixowi, oni tylko od siebie zrobią ją murzynką żeby się zgadzało, ale zgarniesz kokosy stary!

 

 

Nieee, jeden Wiedźmin już wystarczy.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

 

Ogólnie to wyjaśnij mi parę rzeczy, bo nie rozumiem:

1. Ile lat ma kochanka ?

2. Mieszkasz nadal ze swoją partnerką z którą masz dziecko?

3. Czemu zapłaciłeś fakturę?

4. Czego oczekujesz od Braci?

 

Trzy razy czytałem cały tekst i mózg na ścianie... 

Uff...już myślałem, że tylko mnie trapiły te kwestie. Przyznam, że również nie do końca rozumiem.

Nie mniej historia mnie wciągnęła i mam nadzieję, że Brat @Bączek wkrótce zdradzi nam więcej! 

 

3 godziny temu, Spokojnie napisał(a):

Ogólnie cały post brzmi jak jakaś patologia z familioków na Śląsku, jakbym miał nakręcić trudne sprawy, to tutaj gotowy scenariusz

Też czuje ten wibe! Wyobrażam sobie jak Jaworowicz lata wśród nich z kamerą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

@Bączek 

Piękna racjonalizacja twojego wybryku, dla mnie słabo i masz mega problem ze sobą.

 

Ogólnie cały post brzmi jak jakaś patologia z familioków na Śląsku, jakbym miał nakręcić trudne sprawy, to tutaj gotowy scenariusz. 

 

Ogólnie to wyjaśnij mi parę rzeczy, bo nie rozumiem:

1. Ile lat ma kochanka ?

2. Mieszkasz nadal ze swoją partnerką z którą masz dziecko?

3. Czemu zapłaciłeś fakturę?

4. Czego oczekujesz od Braci?

 

Trzy razy czytałem cały tekst i mózg na ścianie... 

Coś słabe efekty skoro wchodzisz w bagno po same jaja.

Lat 46

Mieszkam ze swoją partnerką\

Nie zapłaciłem faktury i wysłałem zapytanie do prawnika co z tym fantem dalej.

Niczego nie oczekuję, to że mam uciekać od niej to wiem.

14 godzin temu, Magos Dominus napisał(a):

Jakoś to przeczytałem i nie wiem o co chodzi. Nadal jesteś z tą kochanką? Ona jest na karuzeli? Ma 46 lat i nie wie z kim jest w ciąży? Ile ty masz lat?

To musi być jakiś ewenement, że sąd nie dość, że przyznał dziecko ojcu to jeszcze dowalił matce alimenty.

Ugodowo się rozeszli, widziałem pozew rozwodowy i widziałem tam te 200 zł i to że nie będą sobie bronić dziecka, mieszkają blisko i jest na zmianę u siebie.

 

14 godzin temu, Magos Dominus napisał(a):

Jakoś to przeczytałem i nie wiem o co chodzi. Nadal jesteś z tą kochanką? Ona jest na karuzeli? Ma 46 lat i nie wie z kim jest w ciąży? Ile ty masz lat?

To musi być jakiś ewenement, że sąd nie dość, że przyznał dziecko ojcu to jeszcze dowalił matce alimenty.

Nie jestem z tą kochanką, jedynie sprawy związane z dzieckiem nas łączą w tym pomoc przy remoncie jej domu.

 

10 godzin temu, nihilus napisał(a):

Scam.

 

1) 46-latka w ciąży? Serio?

2) żaden sąd w Polsce nie przybiłby 200 zł alimentów na dziecko.

 

Na ścianę płaczu.

Tak, w ciąży, 200 zł widziałem w pozwie ale nie wiem co było po rozwodzie, dogadali się w sprawie wychowania syna na rozprawie.

 

 

Nie oczekuję od was żadnego głaskania, niektóre wnioski wyciągnąłem już wcześniej, wszystkiego nie napisałem i polonistą nie jestem więc niektóre zdania mogłem źle sformułować.

Jestem z partnerką i dzieckiem, dogadujemy się i staram się poprawić relacje w domu. 

Wszelkie sprawy związane z nią konsultuje z prawnikiem.

Polecano mi to forum i liczę że tutaj dowiem się dużo porad związanych z tą sytuacją, z testem na ojcostwo oraz alimentami, zaznaczę że dziecka się nie wypieram i dlatego też jeszcze jakiś kontakt z nią mam bo nie chcę by się wychowywało bez ojca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.