Skocz do zawartości

Stare programy z lat 80/90


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Samego programu nie pamiętam, ale ta czołówka była mega!!! 

 

 

Chyba to leciało w niedzielę! Każdy dzieciak chciał być piratem 😂 w tle dzielne mamuśki tlukły rytmicznie niedzielnego schaboszczaka z niemniejszą determinacją niż ci piraci machalki szablami 😉

Edytowane przez Redbad
  • Like 3
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Redbad napisał(a):

Samego programu nie pamiętam, ale ta czołówka była mega!!! 

 

 

Chyba to leciało w niedzielę! Każdy dzieciak chciał być piratem 😂 w tle dzielne mamuśki tlukły rytmicznie niedzielnego schaboszczaka z niemniejszą determinacją niż ci piraci machalki szablami 😉

 

Jak ktoś lubi klimat piratów to polecam serial Black Sails, daje radę i fajne są bitwy

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Redbad napisał(a):

Chyba to leciało w niedzielę! Każdy dzieciak chciał być piratem 😂 w tle dzielne mamuśki tlukły rytmicznie niedzielnego schaboszczaka z niemniejszą determinacją niż ci piraci machalki szablami 😉

 

Rozpierdol odegrany koncertowo - schabowy z ziemniakami posypanymi koperkiem i mizeria - niedzielny obiad i Morze :)

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te programy z dumą oświadczam, że wyleczylbym się w trymiga z oglądania szklanego ekranu - na zawsze. 

 

Z drugiej strony, doskonale pamiętam czasy jak wracałem w piątek ze szkoły i z wielkim podnieceniem sprawdzałem co będzie leciało w weekend oraz jakie hity polecą na Polsacie itd o 20:00 i po 22:00 kiedy wrócę już do domu (rodziców) od babci, gdzie mieszkałem przez cały tydzień pon-piątek i gdzie po 20:00 nie bardzo było jak oglądać cokolwiek.

 

Dziś mam/mamy niewyobrażalny luksus, odpalenia lapka i oglądania czego pragniemy, lecz doskonale pamiętam czasy kiedy nie byłem w stanie marzyć ani o własnym laptopie już nie mówiąc o "podręcznej telewizji na zawołanie", grach, muzyce czy nawet łączenia się z ludźmi w takim miejscu jak to. 

 

Warto czasem być wdzięcznym za to co aktualnie mamy.

 

Wracając do tematu mnie bardziej przerażają tamte programy z dzisiejszą świadomością. Za nic w świecie nie chciałbym wrócić do tamtych czasów i tych ogłupiających we większości programów tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha twój weekend to to przynajmniej bez przypału można było kupić, po catsa się leciało na inne osiedle żeby kobita z kiosku przypadkiem cie nie poznała w kolejce w sklepie :)

 

No i program 997, później  bałem się iść po ziemniaki do piwnicy :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=_bHJ7LiO9oI&list=PL5dZ3EzmWEKiTtGJGesKduAA17tZCx75q

 

 

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.