Skocz do zawartości

Jak mój kolega ruchacz zmienił moje podejście do pigułek


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, armin napisał(a):

Einstein odkrył teorię względności żeby mieć stado samic?

Napoleon podbił pół Europy w poszukiwaniu swojej wybranki?

 

Einstein rżnął swoją sekretarkę młodszą i nie tylko - 

 

https://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/182585,einstein-mial-az-szesc-kochanek.html

 

a Napi giział co popadnie w Europie..

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kenobi napisał(a):

Seks? Tak. Seks chcę, z fajną laską. To jest świetne. Dodaje szczęścia.

 

Bracie, dla mnie możesz sobie nawet cipkę na oczach nalepić i tak chodzić, jeśli to ci przyniesie korzyść. 

Ja pisałem o mindsecie.

Jak masz midset nastawiony tylko na ruchanie, to nie jest to twórcze.

 

8 minut temu, Perun82 napisał(a):

Einstein rżnął swoją sekretarkę młodszą i nie tylko

Być może, ale nie odkrył teorii względności w celu zaruchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gościu podchodzi do kobiety i jest spięty myślami że nie ma szczęki, nie ma tego 1,80 m i ogólnie za bardzo w tym przegrywie się pogrąży zamiast działać swobodnie i z dystansem, to nie wróżę mu sukcesów. No może jakąś desperatkę sobie załatwi.

 

Mniej dumania, więcej działania i dymania. Ja też nie jestem aktorem z Hollywoodu czy innym modelem, A zdarza mi się poznać kobietę jednego dnia i tego samego wieczoru być z nią w sytuacji łóżkowej. Nie ma co czekać bo jeszcze się rozmyśli, a niektórzy rozkminiają na której randce pocałować. Szkoda czasu naprawdę, jak mam jakąś laskę miesiąc urabiać na łóżko to wolę w tym czasie znaleźć kolejną.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.