Skocz do zawartości

Jak mój kolega ruchacz zmienił moje podejście do pigułek


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie ulegałem dowodom anegdotycznym. W końcu jakie znaczenie ma jeden przypadek wśród milionów, które tworzą rzeczywistość?

 

ALE....


Szczegóły tkwią w diable, czy jakoś tak ;)

 

Otóż mając okazję obserwować mojego kolegę z pracy (z którym się nieco zakolegowałem ostatnio) zauważyłem ciekawe zależności.

 

1. Gość ma 34. lata i ok. 175 cm wzrostu. Nie znam się na atrakcyjności facetów, ale dla mnie to za przystojny to on nie jest, do tego "baby face"...

2 ... co oczywiście może być zaletą, gdyż wygląda młodo i nie ma norwooda. Jest też bardzo chudy.

3. Jego targetem są julki 18-25, które podrywa wyłącznie na żywo, głównie na ons, chociaż jest w fwb z fajną 23-latką po uczelni technicznej, z potencjałem na więcej.

4. Działa głównie w pubach/klubach studenckich.

5. Dobrze tańczy. Taniec zawsze był pokazem witalności przed ruchańskiem, w 2023 nic się nie zmieniło. Na julkach robi to duże, dobre wrażenie.

6. Jest pewny siebie, uśmiechnięty.

7. Nie stroni od alkoholu i narkotyków, ale nie przesadza. Współczesne julki lubią pić alko i fukać fetę/kokę, więc nie wychodzi przed nimi na sztywniaka.

 

Widziałem go na żywo w akcji i te wszystkie teksty o wzroście, szczęce, jakości ryjca, etc. przestają mieć znaczenie, gdy wjedzie energia, dynamina + może zaimponować julkom tańcem.

 

Oczywiście to nie oznacza obalenia blackpilla, ale zwróciło moją uwagę na coś, co dotąd uznawałem za nieważne, czyli młody wygląd (przecież nikt go nie pyta o dowód...), uśmiech i pewność siebie (gość nie jest chamski i nie naciska jak nie wychodzi, przyjmuje porażkę z godnością), coś do pajacowania (tańczenie) żeby się wyróżnić.

 

Tak więc moim zdaniem niemal 35-letni mężczyzna spokojnie może ruchać kobiety w kwiecie atrakcyjności, 18-25, o ile oczywiście spełnione zostaną pewne warunki.

 

Niestety, bardzo ważne jest pełne owłosienie czaszki + brak zarostu, bo to odmładza. Więc przeszczep dla łysiejących, sorry ;) Albo zostaną samotne madki po 30.

Brak nadwagi, "januszego brzucha", sylwetki typu skinnyfat. Nie musisz być herkulesem z siłowni, ale zapuszczenie zniechęca.

Ważny jest też uśmiech i ładne, białe zęby. Bo to po prostu zachęca ludzi. Nie bycie MIŁYM tylko bycie sympatycznym człowiekiem.

No i oczywiście dynamina. Pewność siebie.

 

Nie lubię tego całego tańczenia, ale na własne oczy widziałem, że to działa.

 

TL;DR it's not over. Nawet przeciętny i już nieco starszy facet może się wybić i ruchać atrakcyjne, młode kobiety.

Tak w ramach pocieszenia.

 

  • Like 21
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Nawet przeciętny i już nieco starszy facet może się wybić i ruchać atrakcyjne, młode kobiety.

Tak w ramach pocieszenia.

Jeszcze się da

🙂

 

Gość nie Chad zwykle potrzebuje jak widzę więcej się nagimnastykować w wyścigu o tzipę

:D

 

Brawo dla kolegi.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Januszek852 napisał(a):

TL;DR it's not over. Nawet przeciętny i już nieco starszy facet może się wybić i ruchać atrakcyjne, młode kobiety.

Tak w ramach pocieszenia.

Po blackpillowemu dodaję it's over dla chuopa

1023.jpg?width=620&dpr=1&s=none

Kobieta jedzie i tak na easy mode

:D

 

 

15 minut temu, Januszek852 napisał(a):

4. Działa głównie w pubach/klubach studenckich.

Jak te kluby studenckie znajduje, szwagier pyta

:D

🙂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nowy00 napisał(a):

Jak te kluby studenckie znajduje, szwagier pyta

Ma młodych kolegów więc go zaprosili parę razy i potem już sam śmigał

 

Ogólnie to dobrze mieć młode osoby w social circle

Edytowane przez Januszek852
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Niestety, bardzo ważne jest pełne owłosienie czaszki + brak zarostu, bo to odmładza

 

 Niekoniecznie. Nie trzeba wyglądać na młodego żeby wyrywać młode. Trzeba raczej znaleźć taką, której starszy wiek (wyglądowo) nie będzie przeszkadzał.  

 

 

 

13 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Bo to po prostu zachęca ludzi. Nie bycie MIŁYM tylko bycie sympatycznym człowiekiem.

 

Szczególnie tutaj jest duże niezrozumienie. Dobrze, że o tym wspomniałeś.

Widać to dobrze ostatnio u Pasuta zagadującego do młodszych: (od 3:46 do 5:53) 

 

Gość ma duże branie, popularność, hajs, wyluzowanie/normalność i wzbudzanie emocji. Ale na tym fragmencie, zachowuje się mocno dziwnie (celowo oczywiście), try hard, więc mimo całego zaplecza, średnio mu wychodzi (w porównaniu do innych filmów, gdzie niestandardowe teksty/zachowania, nawet jeśli typowo jadące po laskach, to czuć ten luz, nie branie tego na poważnie). 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Widziałem go na żywo w akcji i te wszystkie teksty o wzroście, szczęce, jakości ryjca, etc. przestają mieć znaczenie, gdy wjedzie energia, dynamina + może zaimponować julkom tańcem.

 

Fajna historyjka. Na pewno prawdziwa. Nie żadne tam farmazony i samooszukiwanie się piwniczaka. Nie wiem tylko dlaczego zalatuje mi PUA i wciskaniem garnków frajerom. 

  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Szczególnie tutaj jest duże niezrozumienie. Dobrze, że o tym wspomniałeś.

Widać to dobrze ostatnio u Pasuta zagadującego do młodszych: (od 3:46 do 5:53) 

 

Gość ma duże branie, popularność, hajs, wyluzowanie/normalność i wzbudzanie emocji. Ale na tym fragmencie, zachowuje się mocno dziwnie (celowo oczywiście), try hard, więc mimo całego zaplecza, średnio mu wychodzi (w porównaniu do innych filmów, gdzie niestandardowe teksty/zachowania, nawet jeśli typowo jadące po laskach, to czuć ten luz, nie branie tego na poważnie). 

Ten fragment wygląda jakby trochę creepy wyszedł (celowo lub nie). Blondynka nie była nim zainteresowana. Oceniła go szybko po wyglądzie.

Zastanawiające jaki Chad rzucił taką blond modelkę

:D

Mówi o dużych wymaganiach i nie może znaleźć partnera. Nie ma się co dziwić bo Chadów w społeczeństwie za wielu nie ma.

19latka ma początek swojej karuzeli.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie historie, to się zastanawiam, czy nie jestem jakiś upośledzony, wyjątkowo pechowy albo 2/10, że u mnie takie rzeczy nigdy nie chciały wchodzić. Niezależnie jak się czułem wyluzowany, pewny siebie, wygadany i pełny pozytywnej energii to po zapoznaniu się na imprezie, czy przez telefon (głosowo, czasem pisemnie) dziewczyny koniec końców zawsze odmawiały, kiedy chciałem umówić spotkanie. Z opisu jestem podobny do tego ziomka, tylko jak uderzałem byłem ponad 10 lat młodszy od niego.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pocztowy napisał(a):

Jak czytam takie historie, to się zastanawiam, czy nie jestem jakiś upośledzony, wyjątkowo pechowy albo 2/10, że u mnie takie rzeczy nigdy nie chciały wchodzić. Niezależnie jak się czułem wyluzowany, pewny siebie, wygadany i pełny pozytywnej energii to po zapoznaniu się na imprezie, czy przez telefon (głosowo, czasem pisemnie) dziewczyny koniec końców zawsze odmawiały, kiedy chciałem umówić spotkanie. Z opisu jestem podobny do tego ziomka, tylko jak uderzałem byłem ponad 10 lat młodszy od niego.

 

Bo tak na prawdę liczy się wygląd na pierwszym miejscu, wszystko inne to dodatki :)

 

Gościu wspomniany przez @Januszek852 wygląda dość młodo, jest zadbany, nie ulany. To i ma efekty :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Januszek852 napisał(a):

które podrywa wyłącznie na żywo

 

Brawo, w końcu ktoś załapał to co od lat powtarzam, kobiety trzeba poznawać na żywo.

 

Wyrywanie w internecie jest dla zboczeńców :D

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maurycy napisał(a):

Bo tak na prawdę liczy się wygląd na pierwszym miejscu, wszystko inne to dodatki :)

 

Gościu wspomniany przez @Januszek852 wygląda dość młodo, jest zadbany, nie ulany. To i ma efekty :) 

Ja też nie byłem stary ulany łysiejący i zdziadziały po 20 roku życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Nigdy nie ulegałem dowodom anegdotycznym

Zaraz potem

 

57 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Widziałem go na żywo w akcji i te wszystkie teksty o wzroście, szczęce, jakości ryjca, etc. przestają mieć znaczenie

🤣🤣🤣

 

58 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Tak w ramach pocieszenia

 

58 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Niestety, bardzo ważne jest pełne owłosienie czaszki + brak zarostu, bo to odmładza

 

59 minut temu, Januszek852 napisał(a):

Brak nadwagi, "januszego brzucha", sylwetki typu skinnyfat. Nie musisz być herkulesem z siłowni, ale zapuszczenie zniechęca.

 

 

Średnio pocieszające. Jak również fakt, że będąc 7/10 i mając odpowiedni mindset ( wymagania)znam przypadek, że ma problem ze znalezieniem ltr.😉

 

Godzinę temu, Januszek852 napisał(a):

Nawet przeciętny i już nieco starszy facet może się wybić i ruchać atrakcyjne, młode kobiety

Każdy z nas zna taki przypadek.

 

Gdzie pytanie?🤔😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Pocztowy said:

Jak czytam takie historie, to się zastanawiam, czy nie jestem jakiś upośledzony, wyjątkowo pechowy albo 2/10, że u mnie takie rzeczy nigdy nie chciały wchodzić. Niezależnie jak się czułem wyluzowany, pewny siebie, wygadany i pełny pozytywnej energii to po zapoznaniu się na imprezie, czy przez telefon (głosowo, czasem pisemnie) dziewczyny koniec końców zawsze odmawiały, kiedy chciałem umówić spotkanie. Z opisu jestem podobny do tego ziomka, tylko jak uderzałem byłem ponad 10 lat młodszy od niego.

Są jeszcze drobne, niezauważalne dla mężczyzn, rzeczy w związku z tym trudne do wychwycenia.

Zapach dużego poziomu testosteronu, promieniujące poczucie wyższości nad kobietą/kobietami, nasycenie sexem a nie jego głód widoczny w oczach, lekki zapach dekadencji i arogancji itp.

Nawet opisać to jest mi trudno, bo nie wiem jak to nazwać.

Niemniej to właśnie jest tą różnicą.

 

Widziałem kobiety, do których faceci szli jak muchy do miodu.

Też nie były to super ślicznotki, ale w ich oczach była ta pewność, że facet poleci za nią kiedy tylko kiwnie na niego palcem.

I tak też było.

Nieważne czy facet miał swoją dziewczynę.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JoeBlue napisał(a):

Są jeszcze drobne, niezauważalne dla mężczyzn, rzeczy w związku z tym trudne do wychwycenia.

Zapach dużego poziomu testosteronu, promieniujące poczucie wyższości nad kobietą/kobietami, nasycenie sexem a nie jego głód widoczny w oczach, lekki zapach dekadencji i arogancji itp.

Nawet opisać to jest mi trudno, bo nie wiem jak to nazwać.

Niemniej to właśnie jest tą różnicą.

 

Widziałem kobiety, do których faceci szli jak muchy do miodu.

Też nie były to super ślicznotki, ale w ich oczach była ta pewność, że facet poleci za nią kiedy tylko kiwnie na niego palcem.

I tak też było.

Nieważne czy facet miał swoją dziewczynę.

 

Trafne spostrzeżenie

:)

Nazwałbym jak słuchałem na kanale ,,Musisz wiedzieć" zjawisko umiejętności od stolika pierwszemu i posiadanie tej pewności siebie iż po odejściu dalej się będzie wygranym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JoeBlue napisał(a):

Są jeszcze drobne, niezauważalne dla mężczyzn, rzeczy w związku z tym trudne do wychwycenia.

Zapach dużego poziomu testosteronu, promieniujące poczucie wyższości nad kobietą/kobietami, nasycenie sexem a nie jego głód widoczny w oczach, lekki zapach dekadencji i arogancji itp.

Nawet opisać to jest mi trudno, bo nie wiem jak to nazwać.

Niemniej to właśnie jest tą różnicą.

Właśnie o tym mówię, że nawet jeśli miałem takie wieczory, że czułem się, jakbym wciągnął kreskę grubości suchej krakowskiej, to prowadziło to donikąd. Jedynie dziewczyny moim kolegów, które były z nimi w takich niby pół związkach zaczynały się do mnie kleić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Januszek852 napisał(a):

Nigdy nie ulegałem dowodom anegdotycznym. W końcu jakie znaczenie ma jeden przypadek wśród milionów, które tworzą rzeczywistość?

 

ALE....


Szczegóły tkwią w diable, czy jakoś tak ;)

 

Otóż mając okazję obserwować mojego kolegę z pracy (z którym się nieco zakolegowałem ostatnio) zauważyłem ciekawe zależności.

 

1. Gość ma 34. lata i ok. 175 cm wzrostu. Nie znam się na atrakcyjności facetów, ale dla mnie to za przystojny to on nie jest, do tego "baby face"...

2 ... co oczywiście może być zaletą, gdyż wygląda młodo i nie ma norwooda. Jest też bardzo chudy.

3. Jego targetem są julki 18-25, które podrywa wyłącznie na żywo, głównie na ons, chociaż jest w fwb z fajną 23-latką po uczelni technicznej, z potencjałem na więcej.

4. Działa głównie w pubach/klubach studenckich.

5. Dobrze tańczy. Taniec zawsze był pokazem witalności przed ruchańskiem, w 2023 nic się nie zmieniło. Na julkach robi to duże, dobre wrażenie.

6. Jest pewny siebie, uśmiechnięty.

7. Nie stroni od alkoholu i narkotyków, ale nie przesadza. Współczesne julki lubią pić alko i fukać fetę/kokę, więc nie wychodzi przed nimi na sztywniaka.

 

Widziałem go na żywo w akcji i te wszystkie teksty o wzroście, szczęce, jakości ryjca, etc. przestają mieć znaczenie, gdy wjedzie energia, dynamina + może zaimponować julkom tańcem.

 

Oczywiście to nie oznacza obalenia blackpilla, ale zwróciło moją uwagę na coś, co dotąd uznawałem za nieważne, czyli młody wygląd (przecież nikt go nie pyta o dowód...), uśmiech i pewność siebie (gość nie jest chamski i nie naciska jak nie wychodzi, przyjmuje porażkę z godnością), coś do pajacowania (tańczenie) żeby się wyróżnić.

 

Tak więc moim zdaniem niemal 35-letni mężczyzna spokojnie może ruchać kobiety w kwiecie atrakcyjności, 18-25, o ile oczywiście spełnione zostaną pewne warunki.

 

Niestety, bardzo ważne jest pełne owłosienie czaszki + brak zarostu, bo to odmładza. Więc przeszczep dla łysiejących, sorry ;) Albo zostaną samotne madki po 30.

Brak nadwagi, "januszego brzucha", sylwetki typu skinnyfat. Nie musisz być herkulesem z siłowni, ale zapuszczenie zniechęca.

Ważny jest też uśmiech i ładne, białe zęby. Bo to po prostu zachęca ludzi. Nie bycie MIŁYM tylko bycie sympatycznym człowiekiem.

No i oczywiście dynamina. Pewność siebie.

 

Nie lubię tego całego tańczenia, ale na własne oczy widziałem, że to działa.

 

TL;DR it's not over. Nawet przeciętny i już nieco starszy facet może się wybić i ruchać atrakcyjne, młode kobiety.

Tak w ramach pocieszenia.

 

Kiedyś gdy nabierzesz szacunku do siebie będziesz gardził facetami co ruchają co popadnie. Których chuj prowadzą a w wieku 34 lat fukaja koks i fetę. Że w sumie to denne i dziecinne żyć od soboty do soboty od studentki do studentki. Że facet w życiu jest spełniony gdy coś buduje a nie gdy kieruje się popędami. 

 

Ale co kto lubi, jednym imponuje dan bilzerian a innym Marek Aureliusz;)

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BumTrarara napisał(a):

 

"Czad zmienił moje podejście do pigułek!!!"

No jak to brzmi? 😱

Badania pokazały że kobiety biorące środki antykoncepcyjne bardziej pożądają mężczyzn którzy nie są mocno androgeniczni, tzn. bardziej kierują się estetyką, młodzieńczym wyglądem. Między innymi stąd taki trend "pretty boy 'ów". 

Kobieta jak odstawi środki antykoncepcyjne lub ich nie zacznie brać, to bardziej pociąga ją męskość w wyglądzie.

Może dlatego wspomniany przez autora tematu kolega z włosami ale mało męską twarzą ma powodzenie u młodszych. No i młodsze wolą równolatków z wyglądu jakiekolwiek bajki by nie opowiadać o 20latkach umawiających się z 40latkami.

 

Tyle z teorii. Ogólnie to da się, tylko trzeba wyjść z internetu. Z tymi blackpillami i teoriami zaciętych redpillowcow typu Carrioner jest trochę tak, jak z jakąkolwiek ideą, którą próbuje się sprzedać. Nie wiem czemu nikt tu tego nie widzi. Twórcy internetowi wybierają negatywny fragment rzeczywistości i tylko jego pokazują, budując strach. Oglądający -konsumenci ich treści zamykają się w ich bańce, żyją w strachu, nawet nie próbują zmian, a wspomnianych twórców traktują jako jakichś wybawicieli, często traktując bezkrytycznie i łykajac jak pelikan wszystko co opowiadają, kupując ich produkty i nabijając wyświetlenia.

Zamykając się w takiej bańce i nie próbując zmian robicie sobie krzywdę.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam posty niektórych osób w tym temacie i aż ręce opadają, gość opisał w sumie dość często spotykana sytuację, że nie CHAD bawi się z laskami to od razu cała banda toksykow-piwniczakow jedzie go od bajkopisarzy albo uskutecznia swoje hiper mądre wywody xD

 

Zarejestrowałem się na tym forum, bo miałem nadzieję, że będą tu ludzie jak kilkanaście lat temu na forach o pua, którzy będą się wymieniali spostrzeżeniami, radami, motywować do działania . A im dłużej tu jestem to widzę tylko bandę frustratow zamknięte w swojej bańce, którzy zachowują się jakby faktycznie nigdy z domu nie wyszli. Ale spoko, dalej bądźcie toksykami co odkryli prawdę objawiona (Black pill/Red pill) i zalcir się na kształt szczęki 🙄 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Januszek852 Dobry tekst. Taki ku pokrzepieniu serc. Coś jak Mickiewicz czy Sienkiewicz itepe. Dobre dla młodszych Braci. A poza tym to mnie po 40tce nie chce się już łazić po klubach studenckich, żeby wyrwać jakąś laskę. Trochę mi się zmieniły priorytety wraz z wejściem w wiek średni. I w sumie...jest mi z tym dobrze.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kleofas napisał(a):

Dobry tekst. Taki ku pokrzepieniu serc. Coś jak Mickiewicz czy Sienkiewicz itepe.

 

Niczym "Antygona."

 

Cytat

„Antygona” przedstawia dalszą historię rodu Labdakidów, a więc dzieci króla Edypa. 

Głównym tematem tragedii jest konflikt tragiczny bohaterki. 

Musi ona wybrać między prawem boskim, które zakłada, że zmarłych trzeba pogrzebać a prawem ludzkim, wydanym przez Kreona.

Zarówno Antygona, jak i Kreon mają swoje racje.

 

Tragiczny, odwieczny i niekończący się konflikt użytkowników BS, którzy muszą wybrać między blakpylem, a dowodem anegdotycznym.

😊

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.