Skocz do zawartości

Wraca do Polski normalność - czyli o sprzątaniu po bezmyślnych nacjonalistach


Rekomendowane odpowiedzi

Kwik świń się zaczął już od wczoraj - przegłosowano ustawę która odciągą świnie od koryta. 

Co się dzieję? 

Tvp wczoraj przerwało transmisję filmu i przełączyło na tvp info. 

Ponad 100 posłow PiS, jak nie więcej wstawiło się do tvp. W tym sam Kaczyński. 

Czas posprzątać po szkodnikach nacjonalistach i zrobić prawdziwe, normalne libelarne media. 

Ps. Kamiński  I Wąsik zostali skazani na 2 lata więzienia bez zawiasów. 

 

 

 

'

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kwik świń tylko ciąg dalszy spektaklu w teatrze dla gojów. Rywalizacja polsko-polska ma się zaognić i nieść znamiona wojny, żeby tłum miał igrzyska. Polskojęzyczne ha-tfu demokratyczne władze ustawiają nowych aktorów w jednej z telewizji, a jakże! polskojęzycznej.

 

Nakręcajcie się dalej. Finalnie dla zwykłego szarego człowieka nie będzie większych zmian. Więcej tęczy zamiast bieli i czerwieni? Czy to jest realnie duża zmiana? Przypomnijcie sobie podejście do plandemii czy nawet na ten fit pięćdziesiąt for 55. Wszystko klepane jak światowe marionetki zapowiedzą :)

  • Like 13
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat JanMam nadzieję, że nie. 

Dla Polski najbardziej jest racjonale są wartości libelarne. 

Trzymanie z zachodem. 

 

Mam nadzieję, że zajmą się też konfederacją bo według mnie taki braun to jest faszystą po prostu a na to paragrafy są. 

@HusquarnaJesteś domyślam się dorosłym człowiekiem, ale gadasz tak straszne bzdury - tak głupie teorie spiskowe, że to się w bani nie mieści. 

 

Jak można być dorosłym człowiekiem i wierzyć w jakiś Żydów trzymających cały świat na smyczy albo inne takie. No lol.

  • Like 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

Trzymanie z zachodem. 

A PiS z kim trzymał?

Teraz powróci "arbait, arbait, sznela, sznela polski niewolnik".

 

 

 

Teraz jeszcze rozliczenie afery paszportowej, respiratorowej, szczepionkowej...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak TVP stanie się TVN Bis lub Polsat Bis (prędzej to pierwsze) będzie to dla mnie jako potencjalnego telewidza fantastyczny wybór o jakim marzyłem i nie mogłem się go doczekać.

 

 

To samo działo się w 2015 kiedy PiS przejmował media a tą róznicą, że w siedzibie TVP nikt nie protestował.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Zewnętrznie jestem dorosły, ale wewnętrznie mogę być sobie dzieckiem z zadowoleniem wierzącym w jak m.in ty to nazywasz "głupie teorie spiskowe", i owszem może nie mieścić się to w banii, ale uszanuj proszę mój punkt widzenia świata odmienny od twojego. Zacząłeś dyskusję, być może chciałeś wystawić się na konfrontację, ale na szczęście to nie jest jakiś tvn czy inna szczujnia, gdzie można usunąć komentarze czy wręcz ludzi z wizjera.

 

Nie mieszałem tutaj nacji Rzymian trzymających podobno cały świat na smyczy. Wystarczy mi, że na naszym poletku interesy polskie nie są realizowane.

Brzydko nas się rozgrywa, a jakieś szarpanki na woronicza to emanacja spektaklu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat JanPiS najbliżej ideologicznie do Rosji. Serio - ideologicznie PiS to 1:1 praktycznie Rosja. 

 

Ja tak przypomnę, że na scenie polityczynej przyjaciele Pisu - to Orban i Węgry - mało tutaj kto na forum piszę o tym. Dlaczego najlepsi przyjaciele Pisu to Węgry i Orban który jest najbardziej pro ruski w całej UE? 

 

Wspieranie AfD i innych nacjonalistów w europie. 

 

Generalnie ci którzy mają te same wartości trzymają ze sobą. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

@Roman Ungern von Sternberg zaprzeczam istnieniu spisku żydowskiego dążącego do władzy nad światem, a przynajmniej nie mam wiedzy na jego temat.

 

Ale pewnie i tak mi nie uwierzysz 🤣

A jeśli największym spiskiem jest to, że nie ma żadnego spisku? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał(a):

A PiS z kim trzymał?

Teraz powróci "arbait, arbait, sznela, sznela polski niewolnik".

Nie do końca się z tym zgodzę, do tej pory byłem w kilku firmach w DE jako podwykonawca w branży mechanicznej i powiem szczerze, że bauer lepiej Polaka traktuje jak swój we własnym kraju.

 

U nas zawsze mało i czemu to jeszcze nie zrobione, tam zawsze na spokojnie, kawka, na wszystko jest czas, o pensji nie musze chyba mówić bo to jest wielokrotność tego co zarabiałem w PL będąc na stanowisku wyższym niż obecnie. 

 

To jest w tym wszystkim najsmutniejsze. 

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczynski i Tusk rozgrywają Polaków jak dzieci. Polacy mają IQ 96 i dlatego są gdzie są. Za 3 lata będzie tu wojna a my pójdziemy na mięso armatnie i tak się kręci historia tego pierdolnika. Polska dostała szanse w postaci upadku ZSRR ale jej nie wykorzystała i wrócimy pod jakiś zabór niebawem...

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Husquarna napisał(a):

@$Szarak$ Zewnętrznie jestem dorosły, ale wewnętrznie mogę być sobie dzieckiem z zadowoleniem wierzącym w jak m.in ty to nazywasz "głupie teorie spiskowe", i owszem może nie mieścić się to w banii, ale uszanuj proszę mój punkt widzenia świata odmienny od twojego.

@Husquarnadziwię się, że w ogóle masz siłe z nim pisać. Nie warto tracić czasu. Na kółku młodych liberałów coś usłyszy i potem powtarza. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gixer napisał(a):

wrócimy pod jakiś zabór niebawem...

...niemiecki.

 

2 minuty temu, Jorgen Svensson napisał(a):

do tej pory byłem w kilku firmach w DE jako podwykonawca w branży mechanicznej i powiem szczerze, że bauer lepiej Polaka traktuje jak swój we własnym kraju.

Fachowców zawsze lepiej traktowali, ale zwykłych roboli w rolnictwie już nie. Wiem bo sporo ludzi jeździ od wielu lat i odkąd PIS rządzi nastawienie Niemców zmieniło się na lepsze.

Byłeś przed rządami Pisu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Brat Jan napisał(a):

...niemiecki.

 

Fachowców zawsze lepiej traktowali, ale zwykłych roboli w rolnictwie już nie. Wiem bo sporo ludzi jeździ od wielu lat i odkąd PIS rządzi nastawienie Niemców zmieniło się na lepsze.

Byłeś przed rządami Pisu?

 

Tak wielokrotnie w DE i FR w latach 2014-2015, z tym, że wtedy trochę na innych zasadach. Teraz praktycznie bezpośrednio współpracuję z pracownikami danej firmy w DE w tamtych latach głównie w praca w ekipie polskiej, więc nie mogę się odnieść do końca. 

 

Oczywiście zdarza się, że Niemiec patrzy na mnie jakbym z jego dziadkiem w okopie się napierdalał, ale w zdecydowanej większości atmosfera jest naprawdę dobra, do tego komunikacja w języku ang jest zazwyczaj na zadowalającym poziomie, nie wszyscy mówią dobrze, ale z większością się dogadasz. Kiedy trzeba podgonić to trzeba nikt za siedzenie nie płaci, ale ogólnie porównując kilka miejsc pracy w PL i DE to, pensja, atmosfera i brak ciśnienia na plus w DE, co natomiast w PL zdarzało się lepsze, ale też tylko czasami (zależy od firmy) to warunki socjalne. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Teraz powróci "arbait, arbait, sznela, sznela polski niewolnik".

Mam dwóch ziomeczków inżynierów, co u Niemca pracują i nikogo tak nie chwalili, czyli niemieckiego pracodawcę. To u Polaka pracodawcy masz rozpierdol i niewolnictwo. U Niemca normalne warunki współpracy i na luzie robisz za nieporównywalne pieniądze. Nie wiem, co do tych Niemców tak się przyczepili :) Pod tym strasznym zaborem niemieckim byś miał tysiąc razy lepiej niż za rządu pseudopolskiego.

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Dla Polski najbardziej jest racjonale są wartości libelarne. 

Trzymanie z zachodem. 

 

Po raz kolejny w ciągu kilku dni po raz kolejny odpowiadając Tobie -" weź 20 metrów rozpędz się...".

 

Czym się przejawia ta niby polińsko- węgierska przyjaźń?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał(a):

Pod tym strasznym zaborem niemieckim byś miał tysiąc razy lepiej niż za rządu pseudopolskiego.

Za obecnego rządu myślę, że będziemy mieli tego przedsmak.

Za 4 lata odpowiem jak było.

1 minutę temu, mac napisał(a):

bo to zwykłe brednie i propaganda,

Ale serio.

Mieszkam na ścianie wschodniej i tu masa ludzi sezonowo jeździ do N. pracować w sektorze rolnym i tak mówili jak wyżej napisałem.

Że od kilku lat są lepiej traktowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.