Skocz do zawartości

Wraca do Polski normalność - czyli o sprzątaniu po bezmyślnych nacjonalistach


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, $Szarak$ napisał(a):

Jak można być dorosłym człowiekiem i wierzyć w jakiś Żydów trzymających cały świat na smyczy albo inne takie. No lol.

Święto jakiej religi jest obchodzone w sejmie, chodzi o to które wprowadził żyd lech kaczyński, ten sam który jako ówczesny minister sprawiedliwości nakazał w popłochu przerwać prace ekshumacyjne w Jedwabnem?

Kim byli czołowi niemieccy przywódcy jak malarz, Heyndrich, Eichmann itd?

Jakiej narodowości byli kapo w niemieckich obozie Auschwitz-Birkenau?

Wiesz kim był i co robił szechter vel michnik - tak, brat "tego" michnika.

Do kogo należą największe korporacje i banki, do kogo należy bank centralny w USA?

Jaki stosunek mają do gojów?

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał(a):

 

Kogo masz na myśli, per "nacjonaliści"?

Zapewne chodzi mu o Beniamina Netanjahu i ekspozyturę jego rządu w Warszawie tzn Wielką Koalicję Chanukową ;) 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Wielką Koalicję Chanukową

Żydzi to dobrzy nacjonaliści.

Ukraińcy to również dobrzy nacjonaliści.

 

Reszta to źli nacjonaliści. Czego nie rozumiesz? ;)

 

Cztery nogi dobrze, dwie nogi - źle.

Cztery nogi dobrze, dwie nogi - lepiej!

 

No i towarzysz Napoleon ma zawsze rację. ;)

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, DOHC napisał(a):

Święto jakiej religi jest obchodzone w sejmie

To nie jest ważne. 

PR to ładnie wygląda i przez wiele lat nie budziła ona praktycznie żadnych emocji. 

Krzyże budzą i dzielą społeczeństwo Polskie - świece Chanukowe nie. Każdy był praktycznie na nie obojętny przez wiele lat. 

Poseł braun od wielu lat jest posłem i jakoś mu to nie przeszkadzało, jak zaświecone co roku były i obok nich przechodził. 

Dlaczego, skoro wiedział, że co roku są odpalane nie zapobiegł ich odpaleniu tylko w spektakularny sposób musiał zgasić gaśnicą - czytaj napluć Żydom na twarz.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał(a):

Jaki stosunek mają do gojów?

 

To nie są cytaty z talmudu, tylko fikcyjne lub wyjęte z kontekstu "cytaty" przypisywane talmudowi, podkręcane pod tezę.

Kiedyś szukałem tych tekstów wg przypisów. Na wszystkich stronkach mających udowodnić, jacy żydzi źli jest to samo kopiuj-wklej, często z tymi samymi błędami. Oryginalne cytaty, które znalazłem, wyglądały zupełnie inaczej. Teraz nie chce mi się w tym grzebać.

 

Pierwsze z brzegu, tutaj dekonstruowane są mity wg których talmud pozwala na oszukiwanie gojów:

 

https://www.angelfire.com/mt/talmud/theft.html

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

ekspozyturę jego rządu w Warszawie tzn Wielką Koalicję Chanukową

Się zastanawiam czy na warszawskim spotkaniu Mossadu, CIA i naszych delegatów  W.K.Ch. ;) nie był uzgadniany plan odcinania PiS od koryta w tym od TVP?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Poseł braun od wielu lat jest posłem i jakoś mu to nie przeszkadzało, jak zaświecone co roku były i obok nich przechodził. 

Dlaczego, skoro wiedział, że co roku są odpalane nie zapobiegł ich odpaleniu tylko w spektakularny sposób musiał zgasić gaśnicą - czytaj napluć Żydom na twarz.

W jednym z wywiadów mówił, że nie wiedział. Prawdopodobnie rzeczywiście w czasie kovida to nie było jakoś eksponowane. Albo w ogóle w sejmie się nie odbywało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kespert napisał(a):

Pozwolę sobie zacytować anonimowy wpis z internetu:

Cytat

To tak działać nie będzie. Jest zbyt wiele milionów pro PiS i jeśli każde media będą pro KO to PiS przebiję się jakoś i tak do mediów i wygrają jako ci ucieleśnieni. 

Będąc w opozycji jest prościej bo wystarczy atakować za wszystko co się da. 

 

Wygrają z KO jeśli to będzie drugi TVN - już wcześniej KO tak przegrało. A raczej, jak już władzę dostali to nie nauczą się raczej na błędach i ją oddadzą - ja już widzę symptomy, że tak będzie. 

 

Ja bym na miejscu Tuska zrobił z TVP kanał prawicowy, albo chociaż neutralno-prawicowy i wyświetlał te same mordy - Kraśko byłby dobry bo był on już chyba w tvp i starsze osoby go pamiętają - ma autorytet na tvp. 

Ja to bym nawet Holecką zostawił i Rachonia, ale to polityka więc być może zbyt dużo osób Tusk musi wsadzić do koryta, dlatego głowy polecieć musiały teraz. 

 

Zostaję przypominam też Polsat news ;)

Właściciel Polsatu mądry facet - gra na dwa konie a nie na jednego. Obie strony, jak dochodzą do władzy nie mają problemu z nią za bardzo. 

Bo taki PiS blokował koncesję dla TVN, TVP dostawało tam na najdłużej, ale polsat też dostawał długo. 

 

Ja tak czułem - miałem tak przez chwilę, że coś może PiS nie wygrać bo chwilę przed wyborami - ciszą wyborczą - była afera Banasiowa - taśmy Banasia i media Polsatu nic nie mówiły o niej ani nic. Chwilę przed obstawili konia. 

2 godziny temu, Kespert napisał(a):

Polska - najweselszy barak w euro-łagrze (już pod nowym zarządem, jeszcze podczas wymiany biczowników).

No ja to bym bardziej stawiał, że PiS szedł w kierunku ideologii Putnizmu.

 

Jakoś tak wielu ludzi zapomina, że najwięksi przyjaciele przeciwko UE to Węgry i Polacy. 

 

Dla mnie to też jest takie dziwne bo jakoś Holendrzy, Belgowie potrafią odnaleźć swoje miejsce w UE i jakoś tak na UE nie psioczą chodź też nie są krajami jakoś silnymi i muszą słuchać silniejszych. 

 

Najwięksi przyjaciele Orban i Morawiecki w całej UE chyba. A Węgry to całkiem kraj zjedzony przez putinowskie służby - włamania na konta państwowe przez służby Rosyjskie na Węgrzech - zero konsekwencji. 

To mówi za siebie, a i na dywanik Orban do Putina jeździ od początku wojny. 

 

To też trzeba zauważać i mieć na uwadze, że praktycznie każdy kraj który atakuję/atakował mocno UE jest pro ruski. Serbia, Węgry a i Le Penn i banki Rosyjskie w tle, AfD i rozmowy nowe z Rosją. 

Takie środowiska PiS wspierał. 

Słynne spotkanie trójstronne Le Penn, Morawiecki, Orban... oj było było. 

 

Tylko  u nas o Rosji wspomnieć dobrze za bardzo nie można, ale często ten co najmocniej krzyczy łapać złodzieja, ten... ;)

 

Chodź osobiście dla mnie obie te partię nie są pro ruskie - ani KO, ani PiS. Jedna pro amerykańska, druga pro niemiecko-francuska czytaj proeuropejska. 

 

Z resztą PiS robił takie skurwysyństwa przed wyborami, że ciężko to będzie przebić. 

Z cyklu oddanie połowy Polski Ruskim, albo układanie się jakieś wielkie z FSB.

 

Trzeba powiedzieć jasno, były rozmowy i reset mały ze służbami ruskimi, ale to okres gdy amerykanie kazali poprawić stosunki a i ta katastrofa smoleńska. 

CIA za przeciwnika ma GRU, ale konsultacje też w wielu kwestiach przeprowadzają - współpracują. 

 

Kwestia oddania pół Polski - rok był bodajże 2011. Każdy wtedy myślał, że Rosja jest przepotężna, Gdyby taka była i by się ustawiło wojska na granicy to by nas zmietli szybciutko. Dlatego było w planach samotna obrona i czekanie na sojuszników a dopiero potem odbijanie terenu - ludność cywilna - raczej w planach nie było to na długo - więc w domyśle wielkich represji nie zdążyli by wprowadzić - szybkie zajęcie terenu to nie problem, tylko potem to też utrzymać. Bo czołgiem przejechać możesz ileś tam km do przodu a jeśli dywizja przeciwnika się cofnęła no to jedziesz tak o bez przeszkód. 

 

To PiSowi mam w ch*j za złe, że tak bezczelnie totalnie kłamał. Ciężko to przebić.

 

PS. Ukraińcy przecież taką strategię zastosowali. Skutki negatywne spodziewane albo i mniej spodziewane: Bucza - ale zbyt szybkie przejścia wojsk ruskich spowodowały, że nie utrzymali terenu zdobytego. Za  szybko, za mało liczebnie. 

 

Chodź gdyby nie odbili, to jeszcze by było gorzej, niż Bucza pewnie. 

 

Ich przypadek trochę inny, bo tam pewnie planowali samemu się bronić na wszystkich kierunkach a u nas też później przy odbiciu z sojusznikami...

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wrotycz napisał(a):

A mam Ci zacytować?

Tylko znajdę kopię Talmudu. Mam spakowaną.

 

Masz 25 tomów talmudu? Bo tyle ma wydanie wileńskie z xix wieku, podobno uważane za najlepsze.

Jak chcesz, to możesz wklejać, może ktoś inny będzie się chciał upewnić w przekonaniach heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, $Szarak$ said:

Wygrają z KO jeśli to będzie drugi TVN - już wcześniej KO tak przegrało.

PiS nie jest w stanie prawnie utworzyć nowej telewizji ogólnokrajowej, która dotrze do większości ich elektoratu. Bo zarząd nad częstotliwościami jest zablokowany na długie lata, i sami sobie zrobili "kuku" blokując MUXy dla TVP ;) i jeszcze kombinując z kolejnością kanałów. Już POKO zadba, by koncesje się nie "odblokowały".

 

A emeryt raczej telewizji internetowej nie będzie tak często oglądał.

10 minutes ago, $Szarak$ said:

Zostaję przypominam też Polsat news

Od zawsze przypisany "kanalizacji niezadowolenia".

11 minutes ago, $Szarak$ said:

bo jakoś Holendrzy, Belgowie potrafią odnaleźć swoje miejsce w UE i jakoś tak na UE nie psioczą

Tym kończy się brak dostępu do rzetelnego przekazu informacji.

Bo przeciętny Belg jest podobnie zadowolony z rządów eurokratów, jak przeciętny Chińczyk z rządów Xi Jinpinga. W telewizji - na 110%.... i tylko tam. O atakach bombowych na obozy imigrantów, o rozpędzaniu demonstracji uniosceptycznych konnicą w Brukseli, czy o placu Tian-an-men mówić w me(n)diach nie wypada...

Inne reżimy, te same metody.

12 minutes ago, $Szarak$ said:

A Węgry to całkiem kraj zjedzony przez putinowskie służby

Pamiętasz zdjęcie DT i WP na molo w Sopocie, tuż po tzw. katastrofie smoleńskiej?

14 minutes ago, $Szarak$ said:

Takie środowiska PiS wspierał. 

Taki wybór miał. Reszta grała chórem do jednej bramki, przynajmniej oficjalnie.

15 minutes ago, $Szarak$ said:

Tylko  u nas o Rosji wspomnieć dobrze za bardzo nie można, ale często ten co najmocniej krzyczy łapać złodzieja, ten... ;)

Amen, niestety.

Tylko też, przez pewien czas, plucie na Rosję było "modne" i po prostu "każdy to robił" - niekoniecznie za ruble, a najczęściej z głupoty. I to działa w obie strony.

16 minutes ago, $Szarak$ said:

Z cyklu oddanie połowy Polski Ruskim

To nie było tak, że dokumenty z czasów PO ujawnili? To chyba Klicha oskarżał PiS o podpis na planach.

Ich wersja:

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9302874,morawiecki-o-planach-obrony-na-linii-wisly-to-dokument-o-charakterze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

To nie jest ważne. 

Lol. 

Nie jestem katolikiem, ale zdejmują krzyże a dają żydowskie bóstwa. 

I proszę o odniesienie się do reszty argumentów.

@Dworzanin.Herzoga mamy odmienne zdanie na ten temat, ale zerknij na to:

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

 

– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

https://www.rp.pl/swiat/art14931391-rabin-goje-zyja-po-to-by-sluzyc-zydom

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DOHC napisał(a):

mamy odmienne zdanie na ten temat, ale zerknij na to:

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

 

– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.

https://www.rp.pl/swiat/art14931391-rabin-goje-zyja-po-to-by-sluzyc-zydom

 

Ja znam wypowiedź tej mendy, bo często to jest "w pakiecie" z innymi tekstami o gojach.

Nawet w zalinkowanym przez Ciebie artykule jest wspomniane, że:

 

Jego słowa zostały nagrane ukrytym mikrofonem i wyemitowane przez izraelską telewizję Channel 10. Wywołały zdumienie i oburzenie w Izraelu.

– To, co wygaduje Josef, podpada pod ustawę o zakazie szerzenia rasizmu. Od tego człowieka zależy jednak istnienie rządu. Dlatego władze nie kiwną palcem – powiedział „Rz” Uri Huppert, specjalista ds. judaizmu z Jerozolimy. W taki sposób o nie-Żydach myślą tylko najbardziej radykalni ortodoksi. Oni jednak tak samo, a może nawet jeszcze bardziej, nienawidzą świeckich Żydów – dodał.

 

Rabina Josefa potępiły organizacje żydowskie ze Stanów Zjednoczonych, które na co dzień zwalczają antysemityzm. – Te słowa to obraza ludzkiej godności i równości. Judaizm naucza czegoś zupełnie innego – oświadczył szef Amerykańskiego Kongresu Żydów David Harris. – To bardzo niepokojące, gdy religijny przywódca, w szczególności rabin, naucza nienawiści i dzieli ludzi – wtórował mu Abraham Foxman z Ligi przeciwko Zniesławieniu.

Nawet wielu ortodoksyjnych rabinów odcina się od wypowiedzi Owadii Josefa. – On jest znany z tego, że jest humorzasty i często mówi dziwne rzeczy bez zastanowienia. Jako ortodoksyjny rabin czułem się zażenowany, słysząc jego ostatnią wypowiedź – powiedział „Rz” rabin Mosze Jakow Poupko z Jerozolimy. – Tak jak przedstawiciele innych religii oczywiście uważamy, że to my, Żydzi, mamy rację i dostęp do prawdy. Nie oznacza to jednak, że pogardzamy innymi ludźmi – zapewnił rabin Poupko.

 

.............

 

BTW ultraortodoksyjni żydzi stanowią 12% populacji izraela, są przeciwni istnienia tego państwa, mimo to tam mieszkają, 

60% z nich nie pracuje, bo jest zajęta czytaniem tory i kontemplowaniem świętych ksiąg, a reszta żydów na nich zapierdala heh.

 

Fragment artykułu z 2008 roku, też z rp.pl 

 

Ultraortodoksyjni Żydzi nie lubią obcych, a szczególnie wścibskich turystów, którzy traktują ich jak atrakcję turystyczną w stylu amerykańskich amiszów. Wielokrotnie zdarzało się, że przybysze byli witani gradem jajek, a nawet kamieni. Ostatnio ofiarą krewkich ortodoksów padł mężczyzna, który zbliżył się do ich dzielnicy z izraelską flagą. Sztandar wylądował na ziemi, a on sam o mało nie został zlinczowany. Uratowała go interwencja policji, która użyła gazu łzawiącego.

 

Najbardziej ortodoksyjni z ultraortodoksyjnych Żydów nie uznają bowiem Państwa Izrael, którego istnienie uważają za obrazę Boga. Należą do organizacji Neturei Karta, której członkowie zasłynęli wizytami u Jasera Arafata czy ostatnio u Mahmuda Ahmadineżada. Otwarcie popierają postulat irańskiego prezydenta, który domaga się wymazania Izraela z mapy świata.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/cwierc-miliona-ludzi-na-pogrzebie-rabina-kabalisty-6036887187920001a%3famp=1

 

Ćwierć miliona osób było na jego pogrzebie. 

Okey. Wytłumacz mi proszę, jak naród który ma najwięcej drzewek w Yad Vashen okrążają żydzi o mordowanie żydów?

Dlaczego żydzi nie zgadzają się na ekshumacje w Jedwabnem? 

 

I co z moimi poprzednimi pytaniami o kapo i bank FED itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kespert napisał(a):

PiS nie jest w stanie prawnie utworzyć nowej telewizji ogólnokrajowej, która dotrze do większości ich elektoratu. Bo zarząd nad częstotliwościami jest zablokowany na długie lata, i sami sobie zrobili "kuku" blokując MUXy dla TVP ;) i jeszcze kombinując z kolejnością kanałów. Już POKO zadba, by koncesje się nie "odblokowały".

 

A emeryt raczej telewizji internetowej nie będzie tak często oglądał.

Dadzą sobie radę. Ja to wiem, że jeśli KO utopi się w tym, że ma władzę - straci czujność i popełni te same błędy co wtedy to władza się zmieni. 

 

Chodź w sumie myślę, że jeśli się nie uda to nazwę partii zmienią i zrobią coś takiego, jak drugi PiS, ale bez nazwy PiS a ryje będą te same praktycznie - z małymi zmianami. ,,Najgorszy" czyli Kaczynski odejdzie na emertyturkę.... hmm Andrzej Duda po prezydenturze? ;)

Z członkami resztek PiSu. Bo szczerze to jest 460 posłów w tym załóżmy - nie wiem, ile PiS teraz ma, z 200? No to ilu tak się już w nowej partii PiS 2.0 nie pokażę - najwyżej ci co najbardziej sobie nagrabili. Kaczyński - i tak już stary, Ziobro młody jest jeszcze, ale też tak pół na pół - na podkarpaciu dobre wyniki kręci Ziobro więc kto wie. Braun też tam niestety duże kręci... ale mniejsza. 

Ja już pisałem dawno dawno tutaj na forum, że może być partia z resztek PiSu z Dudą na czele który jest znany i stosunkowo duże zaufanie, jak na PiSowca. 

 

Ile z tych 200 załóżmy już się nie pokażę? Z kilkunastu? Reszty to i tak w necie nikt prawie nie zna tylko lokalne ktoś tam, ale to tam nic,. xd 

19 minut temu, Kespert napisał(a):

Od zawsze przypisany "kanalizacji niezadowolenia".

41 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Dobre liczby kręci. Nie wiem, być może ciut mniejsze od TVN bo najwięcej kręciło tvp drugi był tvn i trzeci chyba polsat właśnie. 

 

20 minut temu, Kespert napisał(a):

Tym kończy się brak dostępu do rzetelnego przekazu informacji.

Bo przeciętny Belg jest podobnie zadowolony z rządów eurokratów, jak przeciętny Chińczyk z rządów Xi Jinpinga. W telewizji - na 110%.... i tylko tam. O atakach bombowych na obozy imigrantów, o rozpędzaniu demonstracji uniosceptycznych konnicą w Brukseli, czy o placu Tian-an-men mówić w me(n)diach nie wypada...

Inne reżimy, te same metody.

Nie mogę się zgodzić. 

Jednak to oni dalej mają prawo głosu. To oni wybierają eurosceptyków itd. 

A obce służby też nie próżnują - też ruscy pomagają wielu partiom prawicowym na zachodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kespert napisał(a):

Pamiętasz zdjęcie DT i WP na molo w Sopocie, tuż po tzw. katastrofie smoleńskiej?

44 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

Pamiętam, ale co w sumie z tego? Ja to uważam, że żadnej katastrofy zaplanowanej nie było. Nie ma żadnych dowodów - coś tam gadali, że znaleźli jakieś substancję, ale podobno część pasażerów mogła mieć tabletki takie ( nie pamiętam substancji), ale bierze się je podczas zawału i innych takich i większa szansa na przeżycie jest. 

 

Miałem okazję kiedyś gadać z korwinem (serio) on dziadek już 80 lat prawie to mówił, że nosili i on sam nosi takie tabletki od zawału w razie W i chyba tą substancję znaleźli. 

26 minut temu, Kespert napisał(a):

Tylko też, przez pewien czas, plucie na Rosję było "modne" i po prostu "każdy to robił" - niekoniecznie za ruble, a najczęściej z głupoty. I to działa w obie strony.

Na obecną chwilę, nie byłbym bardzo zły gdyby Tusk za rok czy dwa - czy nawet służby specjalne po kryjomu przed społeczeństwem komunikowały się z ru. 

 

Nie współpracowały tak, jakby się nic nie stało tylko nie całkiem odcinać - tak to można robić podczas wojen obu krajów - chodź wtedy też się często komunikują nawet ru z ukr. 

27 minut temu, Kespert napisał(a):

To nie było tak, że dokumenty z czasów PO ujawnili? To chyba Klicha oskarżał PiS o podpis na planach.

Ich wersja:

No tak, ale oni ubrali to wersję taką, że chcieli oddać pół Polski dla Putina itd, a to było przecież obrona samemu zakładana i odbicie tego w raz z sojusznikami.  xd 

 

Nie było na tamten moment innej opcji za bardzo. Ja tak przypomnę, że ten plan w ogóle to układało wiele osób a nie jedna - podpis złożył Klich, ale plany pewnie robili generałowie między innymi. 

 

Na obecną chwilę i tak to wielkiego znaczenia nie ma, bo wiadomo, że teraz będzie obrona już na granicy praktycznie - obie strony to wiedzą. 

Zobaczymy co ten rząd zrobi z zakupami dla armii i resztą. 

 

PiS mnie strasznie tym zraził do siebie bo dużo ludzi łyknęło, a po prostu z tamtego okresu nie było innego wyjścia. Po prostu. Przed atakiem na Ukraine każdy bał się armii ruskiej i ją najwidoczniej przecenił. 

 

Wkurwi@ mnie też to, że ci propagandyści pisowscy typu Budzisz, Bartosiak straszą wojną za kilka lat w Pl. Żadnej wojny za kilka lat nie będzie z Rosją. Wielkim strategiem być nie trzeba  - chyba, że nie wiem co by się stać musiało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się kłócicie? Jedna banda oprawców oddała władzę, przejęła ją inna banda oprawców. 

Raczej należy napisać, ludzi teoretycznie sprawujących tu władzę, bo prawdziwą władzę sprawuje tu namiestnik USA w Polsce - Mike Brzezinski. Gubernator Polski. Cała reszta jest nieistotna. 

 

Z partii będącej sługusem USA i Żydów, trafiliśmy pod "opiekę" partii będącej sługusem USA, Żydów i Niemców. 

Patrzcie na ruchy Amerykanów w Europie, to jest istotne, a nie jakiś PIS czy PO, które i tak nie mają nic do gadania. Możliwe, że Amerykanie oddadzą nas pod opiekę Niemców, stąd zwycięstwo tzw. "opozycji" w wyborach. 

 

W Sejmie nie ma żadnej partii antysystemowej. Hołownia jest pompowany, żeby był mocnym kandydatem na prezydenta. Tą jego śmieszną partyjką steruje tak naprawdę pan Kobosko. Warto sprawdzić czym się zajmował i dla kogo pracował. Teatr dla gojów, nic więcej. 

 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, DOHC napisał(a):

I co z moimi poprzednimi pytaniami o kapo i bank FED itd?

Chciałem się odnieść tylko do tego talmudu teraz, bo najczęściej się to przewija.

Nie zanegowałem, że żydzi byli kapo itd. ale z pamięci nie powiem, jaki procent stanowili.

 

Nie jestem jakimś fanem żydów, są mi obojętni, jeżeli są słusznie krytykowani i jest to oparte na źródłach i nie pisane pod tezę, co zdaje się robiła np Ewa Kurek, to ok. A co do obecnej ekipy rządzącej izraelem mam spore zastrzeżenia, zwłaszcza do Netanjahu, który nie od dziś się z chujem na łeb zamienił.

 

Jedynie jako minister finansów się sprawdził, ale poza tym dno - pod koniec lat '70 sprzeciwiał się powrotowi do dwupaństwowości

i granic sprzed 1967r, a w pierwszej połowie lat '90 był jednym z naganiaczy po stronie izraela, żeby porozumienie z Oslo

z 1993 roku i rozejm między krajami nie doszły do skutku. Jakiś żydowski świr zabił wtedy premiera izraela:

 

4 listopada 1995, po zakończeniu pokojowego wiecu na Placu Królów Izraela w Tel Awiwie, o godz. 21:45 Icchak Rabin został postrzelony przez żydowskiego nacjonalistę Jigala Amira, który oddał trzy strzały do premiera.

 

Wdowa po nim nawet nie podała Netanjahu ręki na pogrzebie, obwiniając go o wywoływaniu nastrojów które sprzyjały temu wydarzeniu.

 

Oczywiście z drugiej strony skrajne organizacje muzułmańskie też podkopywały ten temat, i ostatecznie się nie udało doprowadzić do pokoju.

 

Popieram podział brytyjskiego mandatu palestyny taki jaki pierwotnie był [78% powierzchni transjordan, reszta podzielona między arabów i żydów]

prawo izraela do istnienia i do obrony [od początku istnienia izrael musiał toczyć wojnę obronną vide I wojna arabsko-izraelska], tyle.

 

Pisałem już o tym kiedyś parę razy na forum i na czacie i szczerze mówiąc, nie widzę sensu, by mielić te tematy w nieskończoność.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.