Skocz do zawartości

Dziwna dziewczyna. Coś poszło nie tak?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Spotykałem się ostatnio z dziewczyną. Były bodajże 4 spotkania ale laska była mocno zamknięta i zdystansowana. 26 lat. Od początku czułem że coś jest nie w porządku ale postanowiłem dać temu szanse bez nastawiania się. Między spotkaniami kontaktu praktycznie nie było. Na spotkania zawsze się zgadzała ale nie widziałem w ogóle chemii z jej strony. Pozwalała się dotykać ale nie pocałować w usta. Na ostatnim 4 spotkaniu wynikło. Że laska nigdy nie była na randkach ani w związku. Gdzie w wieku 26 lat to już trochę przesada. Powiedziała że straciła dziewictwo z jakimś ruchaczem i zerwała z nim kontakt na następny dzień bo nie chciałaby z kimś takim być. I powiedziała mi też że nie wie co ze mną zrobić. Że jestem super jako Kolega i że moglibyśmy rozważyć fwb. Bo ona jest wrażliwa i nie chce się przywiązywać. Ale jeżeli to wszystko prawda co mówiła i że pewnie już zostanie sama. To nie wygląda wam na problemy i traumy z którymi musiałbym się zmagać? Ja coś tam jej opisałem i powiedziałem że możemy fwb spróbować bez angażowania i że czas pokaże. I napisałem jej coś po spotkaniu i laska zerwała kontakt. Nie odpisując nic. Co o tym myślicie?

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

14 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

Hej. Spotykałem się ostatnio z dziewczyną. Były bodajże 4 spotkania ale laska była mocno zamknięta i zdystansowana. 26 lat. Od początku czułem że coś jest nie w porządku ale postanowiłem dać temu szanse bez nastawiania się. Między spotkaniami kontaktu praktycznie nie było. Na spotkania zawsze się zgadzała ale nie widziałem w ogóle chemii z jej strony. Pozwalała się dotykać ale nie pocałować w usta. Na ostatnim 4 spotkaniu wynikło. Że laska nigdy nie była na randkach ani w związku.

 

Mhm... dziewczyny też mają problem. Wiele z nich jest takie, że nie chciałbyś aby była twoją żoną.

 

 

 

 

14 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

Że laska nigdy nie była na randkach ... Powiedziała że straciła dziewictwo

 

A seks to nie randka, co? POdaj definicję randki.

 

 

 

 

14 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

... to wszystko prawda co mówiła i że pewnie już zostanie sama. To nie wygląda wam na problemy i traumy z którymi musiałbym się zmagać? Ja coś tam jej opisałem i powiedziałem że możemy fwb spróbować bez angażowania i że czas pokaże. I napisałem jej coś po spotkaniu i laska zerwała kontakt. Nie odpisując nic. Co o tym myślicie?

 

 

 

 

Jest bezemocjonalna, ma źle w głowie poukładane.

Z jednej strony chce kogoś mieć, z drugiej nie angażuje się, z trzeciej poszłaby na seks, z czwartej gdy może iść na seks, to zrywa kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

Napisz jej wiadomość:     "Hej cześć... nie odzywasz się, nie wiem co się dzieje, jak będziesz chciała się spotkać, to daj znać. To tyle z mojej strony. "

 

 

I niech spada na drzewo jak chce takich gierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają różne historie i różną przeszłość związkową. Ta nie ma przeszłości związkowej, ale ma seksualną ^^

 

Plus dla niej za to, że jest szczera. Przynajmniej Ci nie ściemnia, ani nie mydli oczu, wyłożyła prosto i jasno co i jak. 

 

Szedłbym w ten FWB, przynajmniej sobie poużywasz trochę. Może coś z tego będzie, może nie, ale jak sama proponuje taki układ, to korzystaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się do F+ bez F. 

 

Penetracja i do domu. Nie wdawaj się w dyskusje i nie bądź kolegą- po co Ci cudze problemy skoro pewnie masz własne.

 

Zawsze możesz ucieć, skoro nic was nie łaczy.

Sam zobaczysz w jaką strone to dalej może iść i podejmiesz adekwatną decyzje.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

Na spotkania zawsze się zgadzała ale nie widziałem w ogóle chemii z jej strony. 

 

 

I dalej

15 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

I powiedziała mi też że nie wie co ze mną zrobić. Że jestem super jako Kolega i że moglibyśmy rozważyć fwb. 

 

 

 

 

Piękna historia, wręcz wyjątkowa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Maxivoice said:

powiedziała mi też że nie wie co ze mną zrobić ... że moglibyśmy rozważyć fwb

Kit okienny, klasa pierwsza. Pasuje do każdego okna...

16 hours ago, Maxivoice said:

Bo ona jest wrażliwa i nie chce się przywiązywać

Anal tak, pocałunki nie.

:(

16 hours ago, Maxivoice said:

i że pewnie już zostanie sama

Samospełniająca się przepowiednia.

16 hours ago, Maxivoice said:

To nie wygląda wam na problemy i traumy z którymi musiałbym się zmagać?

Odwróć to pytanie - uważasz, że Ty dałbyś radę z takimi traumami się zmierzyć? Dzień w dzień, miesiąc po miesiącu?

Po co?

16 hours ago, Maxivoice said:

laska zerwała kontakt. Nie odpisując nic

Nie rokujesz na orbitera... tym lepiej dla ciebie. Może ma już innych na twoje miejsce.

Poważniej, da się sporo napisać, na przykład na temat tego, co ta Pani sadzi o mężczyznach w ogólności - ale znowu, po co?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to laska nie odpisała po spotkaniu we wtorek to problem raczej sam się rozwiązał. Napiszę ostatni raz w niedzielę o spotkanie i jak nie będzie odezwu to już będzie pewne żeby olać temat. Jak coś odpiszę to z nią rozważę tylko fwb i dziewczynę do towarzystwa tylko jak mówiliście to trochę nie mój styl. Dzięki za feedback. Zgadzam w 100% z waszymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

Od początku czułem że coś jest nie w porządku ale postanowiłem dać temu szanse bez nastawiania się.

Zaprzeczasz sobie. 
 

 

19 godzin temu, Maxivoice napisał(a):

Co o tym myślicie?

Że nie poruchałes w tym odcinku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.