Jump to content

Recommended Posts

Witajcie

Proszę o pomoc ponieważ mam 30 lat córke i żone.

 Mieszkam sobie na pewnym osiedlu od miesiac jestem obserwowany.

 Zastraszają że cos mi sie stanie.

Nikogo tu nie znam nikomu nic nie zrobiłem.

Jeżdzą za mna ,chodza za mna nic sie jeszcze nie stało ale nawet specjalnie pod moja prace autobusem jada nie zawsze ci sami .

Doradzcie co robić

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Mosze Red napisał:

Przedstaw się w odpowiednim dziale, zapoznaj z regulaminem.

 

Jeśli chodzi o rozwiązanie twojego problemu, polecam wizytę na komisariacie policji. 

Ale co mi to pomoże boje sie że bedzie wtedy gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Masz tylko jedną opcję, która może ci faktycznie pomóc. Zgłoszenie sprawy na policję, niezgłoszenie sprawy w niczym ci nie pomoże, a gorzej będzie właśnie wtedy jeśli nic z tym nie zrobisz. Otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie.

 

Jeśli natomiast masz problem z przełamywaniem lęków zapisz się na sesję kołczingową z Markiem.

 

Temat zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.