Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
MoszeKortuxy

Warszawski Koks

Recommended Posts

Ogladałem ich, ale gdy usłyszałem że chłop pił oliwę z oliwek i tył, to przestałem. Ja sprawdziłem - bez efektu.

Do tego promują hasła typu: Jedz wszystko i dużo - chyba po to żeby sobie zdrowie spier.lić!

I jeszcze ta ich "Petarda" - efekt placebo.

Są ludzie którzy jak mawiam: "napije się wody z kałuży i zje kredę szkolną i będzie tył"

dla mnie ich porady są dnem z trzema metrami mułu.

Edited by Waflo

Trening pod wyskok - Owca na offie

Trening kalisteniki - Ponczek na on

To było jakiś czas temu.

Jak jest teraz?

Pathetic guys. Zwlaszcza pozer owca i jego mega sztucznie zanizany glos.

Jakby nie przeszedl mutacji i wstydzil sie mowic normalnie.

Banda WK zdecydowanie chciala zarobic na YT, nic wiele poza tym.

Chlopaki po dwoch ,trzech latach cwiczen zaczeli robic z siebie specjalistow od treningu i wielkie autorytety dla mlodziezy.

Jakies eventy, wciskanie kitu o naturalnosci, sprzedaz badziewnych supli.

Zalosne.

Ja mam do WK duży sentyment. Swego czasu zrzeszali wokół siebie kilku wartościowych Youtuberów. Jak na nowo zaczynałem przygodę z siłownią to kanał Szmexa i Mleka to była kopalnia wiedzy i motywacji. 

Gdyby nie oni to nie miałbym sporej wiedzy na temat treningu i diety. Nie zredukowałbym 12kg i nie nabił mięska. 

Teraz wszyscy od nich odeszli oprócz Simonte. Chłopaki z kanału zrobili jakiś cyrk. Pajacowanie, głupie crossy. Ja ich tam rozumiem, fejm uderzył do głowy, sklep i Youtube to ich główne źródło dochodu. Przez lata na bombie czy bez połamali się i teraz propagują kalistenikę. 

Obecnie warto oglądać KFD :) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By deleteduser44
      Kolejny kwiatek i ''sukces'' PiS-u, premier Izreala Benjamin Netanyahu podczas konferencji poświęconej Iranowi i sytuacji na Bliskim Wschodzie, napluł Polsce w twarz, mówiąc o tym że Polacy mordowali razem z nazistami( oczywiście użył tego celowo, no bo nie Niemcy) Żydów  

https://nczas.com/2019/02/14/pis-zorganizowal-antypolska-konferencje-netanyahu-mowi-wprost-narod-polski-wspolpracowal-z-nazistowskim-rezimem/

Rząd Polski nie ma jaj, jest kompletnie wykastrowany i posłuszny swoim Panom w Izraelu, co pokazał dzisiaj, za takie słowa każdy szanujący się rząd wydaliłby takiego skurwysyna na zbity pysk, ale nie nasz (nie)rząd, który boi się panicznie swoich mocodawców, ile jeszcze czasu upłynie, żeby w niegdyś potężnym kraju Słowiańskim rządzili Polacy?

Ręce opadają, Polacy narażali własne życie żeby ratować Żydów a Ci teraz tak nam się odpłacają, teraz już wiecie dlaczego wyrzucali ich na przestrzeni wieków z wielu krajów Europy??
      Osobiście jestem wkurwiony, mimo że nie mam na to wpływu, co jeszcze bardziej mnie wkurwia...

• By Imbryk
      Bracia

z tego co śledzę na yt panele dyskusyjne Red Man Group i środowisko 21 Studios, organizatorów konferencji "21 Convention" na Florydzie, będzie konferencja typu "21 Convention" w Polsce.

Idea: spotkanie mężczyzn w idei Red Pill, omawianie problematyki współczesnych mężczyzn tak jak robimy tu na Forum - tylko na żywo, wykłady, panele dyskusyjne, spotkania nieformalne.

Kiedy: czerwiec 2019
      Gdzie: Warszawa

Główni maszyniści wydarzenia pochodzą z USA i Kanady: Anthony Dream Johnson, Rollo Tomassi, Richard Cooper, George Bruno. Z tego co wiem, czasem współpracują z nimi są też Richard Grannon i Terrence Popp. I wielu, wielu innych.

Co do polskich organizatorów się nie wypowiadam, bo nie wiem kto to będzie, należałoby śledzić kanał 21 Studios i tam wyłuskiwać informacje.

https://www.youtube.com/21

Aha, a tutaj link do oficjalnej strony konferencji w USA:

https://the21convention.org/

• By Ksanti
      Siema, jak widać padło i na mnie. Będę miał możliwość skorzystania z kilku rzeczy w jednej cenie.

Mianowicie:
      kick boxing,
      mma,
      kalistenika,
      siłownia,
      gimnastyka. 

Co radzicie? MMA czy kick boxing? Na pewno wezmę jedną z tych sztuk walki.

Wcześniej chodziłem ok. rok czasu na siłownię. Chciałem nabrać trochę masy bo jestem dosyć szczupły. Jednak przybieranie masy już raczej olałem bo z moim spalaniem to syzyfowa praca. O tyle, żeby utrzymać to co się już ma.

Próbowałem kalistenikę ogarniać ostatnio na polu. Lecz przy tej zdradliwej pogodzie się tylko przeziębiłem 😕

Oprócz sportu walki mam jeszcze do wyboru siłownie, kalistenike i gimnastykę (jakaś pod cross-fit). Warto po trochę z każdego czy skupić się na jednym? 

[Sport walki 2-3 razy w tygodniu. Kalistenika/gimnastyka 2. Siłownia kiedy się chce].
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.