Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. @MoszeKortuxy tu masz rację, którą przyznaję ze względu swojego nicku, lecz jest jeszcze inna metoda mianowicie to co mówi nasz rodak Piotr Liskiewicz, że państwo jest tworem abstrakcyjnym i nie może wspierać ani uznawać żadnej religii czy wyznania bo samo nie posiada fizycznej formy no i tu kłania się to co mój imiennik nasz wodzu mówi, ze religia od sekty różni się tylko ilością wyznawców a co by było złego jakby Polska była takim terenem gdzie nie byłoby jednej wielkiej religii tylko kilka tysięcy sekt? Każdy kapłan oprócz wciskania bajek ezoterycznych,magicznych etc musiałby przy okazji być 2 kierunkowy bo poza zbawianiem zajmowałby się czymś społecznie przydatnym a to by nauczał matematyki a to fizyki jakiś od sztuk walk by się znalazł kto wie? Jeszcze by kariery porobili bez pasożytowania.
 3. Pojebane programy

  Jest popyt jest podaż. Te programy powstają jak grzyby po deszczu, ponieważ ludzie chcą to oglądać.
 4. @Maszracius_Iustus I właśnie z tego względu powinno się postawić na Kościół Narodowy jak np. w Anglii.
 5. Pojebane programy

  Poszukaj w internecie. Na YT jest pełno tego. Propozycja ode mnie. Jako informatyk naturalnie interesuje się matematyką, nie w sensie robienia zadań rachunkowych tylko. Po czasie jaki poświęciłem, stwierdziłem że matematyka jest także nauką humanistyczną, mówię to z pewnością. Dużą rolę odgrywa myślenie abstrakcyjne. Ciekawy jest życiorys Paula Erdosa. Polecam się zapoznać.
 6. IRP padła pod naporem błędów własnej arystokracji i mentalności utracjuszy niestety rację mają zachodni politycy np. Henryk Brühl, którego cytuję ,,w Polsce za pieniądze można wszystko'' korpo religijne ma prawo urzędowania na terytorium niezależnie od okupanta danego kraju co Watykanowi za różnica czy podatek idzie do Petersburga, Poczdamu czy Wiednia? Żadna. Nie ma sensu mieszać interesu kleru wszelakiego z typowym politycznym bo te 2 obozy rządzą się podobnymi aczkolwiek z lekka odmiennie działającymi mechanizmami.
 7. Pojebane programy

  @volcaniusch Chciałbym zarobić, wiadomo Rozumiem to. Tylko to leci całymi dniami. Same kurwa debilizmy a ludzie to bezmyślnie oglądają. To jak zaraza. Wiadomo, literatura na pierwszym miejscu jeśli chodzi o konkretną wiedzę. Jednak lubię czasem obejrzeć jakiś dokument lub film popularno-naukowy. A tego coraz mniej.
 8. Także go szanuje za walkę przeciw SJW i feministkom.
 9. Jakiego pieska wziąć?

  Doberman jest dobrym psem obronnym.
 10. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  Animal Security - http://animal-security.pl/interwencje/pierwsza-pomoc/
 11. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  Husky mojego kumpla mieszka w bloku i jest bardzo spokojny i ułożony. Wcale nie cierpi tylko trzeba je wyprowadzać często. A w zimie codziennie i pies jest wesoły jak nigdy
 12. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  ,,Pokaż mi jak traktujesz zwięrzeta a powiem CI kim jesteś ?'' - dla mnie to są zwykłe gnidy a nie sąsiedzi. Mieć dobry kontakt z kim ? dla mnie to już nie są ludzie. Ale sprawa do roztrzygnięcia indywidualnie. To tylko mój punkt widzenia.
 13. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  Kiedyś w domu na wsi miałem psa wilczura, w nocy uciekał z klatki, podwórze było nie ogrodzone mógł się wybiegać ile chciał. A co robił? Szedł na podwórko sąsiada i wył całą noc u niego pod oknem( i te wycie to faktycznie można odebrać jako smutne, rozpaczliwe ) może ten typ tak ma ?
 14. Z pewnością musi pomagać kościołowi, ponieważ on jest po stronie PIS. Jednak czy Watykan pomógł Polakom w czasie rozbierania Polski przez zaborców? Czy wspierał Polskę w czasie Powstania Listopadowego? Nie wręcz przeciwnie jeszcze potępił. Mimo, że Polacy byli katolikami, a carska Rosja była prawosławna. Kościół potępił własnych wiernych. https://wpolityce.pl/polityka/134044-180-lat-temu-watykan-potepil-powstanie-listopadowe-jako-bunt-podjety-przeciwko-legalnej-wladzy-cara Gdzie było wsparcie Watykanu w czasie 2 WŚ? Kościół potępił powstanie antykomunistyczne w Polsce w latach 1944-1956. https://www.salon24.pl/u/vanini1960/774980,kosciol-to-specjalista-od-potepiania-nawet-potepil-antykomunistyczne-podziemie https://pl.wikipedia.org/wiki/Porozumienie_Państwo-Kościół_1950#Porozumienie Watykan przemycał także nazistów do Argentyny. http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ukrywana-hanba-watykan-po-wojnie-przemycal-niemieckich-zbroniarzy-do-argentyny/c05pdtr
 15. Kwestie organizacyjne

  Cześć wszystkim
 16. Wtedy każdy kto po studiach (malarz po ASP czy absolwent Akademii Muzycznej, też) szedł do wojska dostawał patent, a księża nie. Jestem przeciwny kapelanom z pensjami takimi jak dziś, ale wtedy to rzeczywiście była niesprawiedliwość. PRL uważał studia w seminarium jak na każdej innej uczelni wyższej. Praworządność polega na tym, że władza też przestrzega prawa. Dzisiaj kapelan to świetna fucha, na koszt podatnika. Nie mylmy tego z jednostkami, o których mowa jest w artykule. ps. Antka najlepiej podsumowuje dowcip z Ucha Prezesa (21)
 17. Pojebane programy

  @Johnsons Tylko podniósłby się kwik o komunistyczne (takie współczesne liberum veto - jak coś nie pasuje danej opcji politycznej to walenie "komunyzmem") praktyki, że to zamach na wolny rynek w mediach. Programy naukowe wymagają nakładu pracy ludzi, konsultacji ze specjalistami itp. Wie ktoś jak z produkcjami BBC? To co nie zrobił Kulturkampf w czasie II wojny robi chęć zysku tanim kosztem (disco polo puszczają nawet dzieciom, wspomniane paradokumenty, itp). @Pewniak Tak, jest chore, ale takie prawa rynku. Wyłóżmy x milionów na program o fizyce kwantowej i straćmy 10 razy tyle albo zróbmy za 100k paradokument, z którego wyciągniemy 50 razy tyle. Jakbyś był menagierem w medialnym korpo co byś zaakceptował? Z resztą jak chcesz czerpać wiedzę na pewne tematy to jest mnóstwo literatury, gdzie wiedza jest podana w bardziej kompletny sposób. Telewizję oglądają ludzie, którym na prawdę doskwiera nuda i brak zainteresowań, więc takie programy się tworzy. Równie dobrze można stwierdzić dlaczego produkuje się słodkie napoje gazowane, a mało kto pije świeże soki warzywne czy owocowe. Warto czasami dyskretnie zobaczyć co ludzie kupują w marketach. Dziwnie na mnie patrzą jak biorę wiejską (niestety, wyroby cioci się kończą szybko przy diecie opartej o białko i tłuszcze), gryczaną bułkę, jogurt bez cukru i dodatków i 3 rodzaje warzyw - myślą, że pewnie pedał. Ja zauważyłem, że rodzice czy to dziadkowie kupują izotoniki czy energetyki dzieciom w wieku 7-10 lat (nie umiem oceniać wieku). Ludzie lubią się krzywdzić i karmić gównem. To ma przełożenie na opisywany Twój problem. Nie produkuje się dobrych treści, ale takich jakich chcą ludzie.
 18. Czy Rocco ma fajne życie?

  Nie znam gościa ale domyslam się że jakiś pornstar.
 19. Pojebane programy

  Rozwiązałem problem tych seriali, nie oglądam ich, w tv jedynie co mi się podobało to Ranczo , aktualnie nie ogladam tv od paru lat, to co chcę zobaczyć mam w internecie
 20. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  Haszczaki tak mają - gdy zostają same, "zwołują stado". Gówno prawda że nie powinno się ich trzymać w bloku - przy właścicielu są ciche. Albo przy innych haskich. Gdyby dokupił jeszcze 3 byłby spokój.
 21. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  No to zgłoś na policję. Podajesz tylko adres i mówisz, że chcesz pozostać Gallem Anonimem i tyle.
 22. Cierpienie psa, gdzie to zgłosić?

  Nie chcę żeby się wydało - po co mieć z sąsiadami problemy :<
 23. Chce się wybielić i się tłumaczy, a płacz ? kobiety mają dyplom wyższej szkoły aktorskiej już przy narodzinach . Nie ma odwagi powidzieć jak jest. Słyszałem już lepsze brednie. ,,Potrzebuje czasu.....'' a za tydzień biegała z innnym za rączke. Nie odzywałęm się, a ona dzwoniła i pisała ? Myślisz, że coś jej się odwidziało, coś zrozumiała ? Muhhah( okrutny śmiech) Poczytaj forum. Harlekiny wymiękają, ale czegoś Cie nauczą bo schemat goni schemat.
 24. Powitanie

  Cześć!
 25. Ja myślę że Pan Macierewicz dba o interesy korporacji, która pomogła PIS-owi wygrać wybory. Taka jest polityka. I chyba wolę wspierać Watykan, niż wiadomą nację z zachodu.
 26. Cześć Bracia. Oto wypowiedź Macierewicza: " Nikomu bardziej nie należą się patenty oficerskie, jak takim ludziom jak wy. I myślę, że to było oczywiste już wtedy, gdy służyliście w tych kompaniach karnych, w tych obozach karnych, w tych współczesnych łagrach, przez które musieliście przejść dlatego, że byliście wierni Bogu i ojczyźnie" http://www.fronda.pl/a/macierewicz-do-ksiezy-oficerow-dzieki-waszym-patentom-polska-armia-wraca-do-swoich-korzeni,101333.html Według Macierwicza księża mają lepsze predyspozycje do bycia oficerami czyli dowódcami żołnierzy niż dobrze wyszkoleni oficerowie , którzy jednak tymi księżmi nie są O ile w grach RPG kapłani bitewni przydają się na polu walki, ponieważ rzucają lecznicze zaklęcia to w przypadku rzeczywistych bitew są oni bezużyteczni Dodatkowo jest to jawne wstawianie pracowników korporacji watykańskiej na wysokie stanowiska dowódcze w armii. A co wy na ten temat sądzicie?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×