Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Mamy z żoną wspólne, obopólne i jak na razie wszystko gra i buczy. Jak dla mnie jest finansową ninją i oby tak dalej. Nie dotykam się za dużo do kasy i nam rośnie. :-)
 3. Od jakiegoś czasu jest znany ten proceder Nie wiem co to jest ale z pewnością to nie smugi kondensacyjne,materiału jest tego multum w necie
 4. Brać ją? V6, automat, LPG, nic nie puka nic nie stuka.

  tOrek - nie tolerujemy na forum szyderstw, zwłaszcza w tak nieprzyjemnych kwestiach. Nieładnie się zachowałeś - po samochód pojechałaby firma i go sprawdziła, a ja ewentualnie na płacenie, w miejscu gdzie blisko jest toaleta. @Adams ten typ firmy miałem na myśli, ale chyba inną. Kolega tak kupował auto, i jest cholernie zadowolony. Nie ma co się w to pchać, są fachowcy od tego i się na tym znają, mnie od razu by w wała zrobili.
 5. Magical zarobił na stramach 600 tysięcy?!?

  Nawet jakby miał te 600 tys zł, to trochę mało, żeby nie chodzić do roboty. Odsetki z tego to byłby żart.
 6. tOrek - kilka p. za szyderstwo z administratora forum.
 7. Brać ją? V6, automat, LPG, nic nie puka nic nie stuka.

  Na każdy problem rynek ma odpowiedź. Zerknij na tę stronkę: https://www.autotesto.pl Gostkowie przetrzepią furę i przedstawią raport nt faktycznego stanu auta. Kosztuje to parę złotych, ale można śmiało przyjąć, że znajdą jakieś 'haki', których sam byś nie zauważył, a dzięki raportowi: - albo nie wpakujesz się na minę i zaoszczędzisz kupę kasy (stracisz kilkaset zeta zamiast kilkunastu tysięcy) - albo będziesz mógł więcej stargować z ceny, bo rzeczoznawcy wskażą jakieś słabsze punkty (czyli per saldo możesz być na tym do przodu) - albo po prostu upewnisz się, że fura jest w dobrym stanie i warto ją brać Przy cenie na poziomie 15 tysi nawet najdroższy raport to jakieś 3% ceny fury, co jak na cenę świętego spokoju jest jak najbardziej do przyjęcia. Podobne usługi oferuje też wiele warsztatów, tylko czy masz zaufany warsztat? W interesie warsztatu leży, żebyś często ich odwiedzał, więc dostrzegam tu konflikt interesów
 8. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  No daj mordy, stary
 9. Magical zarobił na stramach 600 tysięcy?!?

  On kłamie. Ostatnio przyznał się, że ma 40 tyś odłożone. On 600 tyś nawet nie zarobił. Nie ma bata.
 10. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Piątek wieczorem. Mąż mówi do żony: - Kochanie, co o tym sądzisz, żeby sobie zrobić całodzienny odpoczynek, nie wychodzić z łóżka, oglądać filmy, zajadać słodycze? - Wspaniały pomysł! - Świetnie. To ty tak zrób, a ja pojadę z kumplami na ryby.
 11. Pełna zgoda. I jesli nawet nie będzie to kolega z pracy lub listonosz - to będzie ktokolwiek inny. W rozpatrywanym przypadku trzymanie straży nad swym kroczem należy do kobiety. I do nikogo innego. Troszeczkę mylisz systemy walutowe. Bo mylisz romans (a wiec stan bzykania zaawansowanego) z samym poczatkiem wejścia w ten stan. A nawet niekoniecznie wejścia. Może bowiem być to "chwileczka zapomnienia" ze strony czyjejś żony Gdyż nie ma specjalnego znaczenia z p-tu widzenia szkód poczynionych w rodzinie bzykanej mężatki - czy bzyknięcie było tylko jednorazowe, czy też wielokrotne i długotrwałe - ciągnące się na przykład kilka lat. I tu i tu jest identyczna zdrada - co chyba nie wymaga bardziej szczegółowych objaśnień. Bo ciało raz puszczone w ruch - puszcza się cały czas co już dawno nasi dziadkowie dostrzegli. Jesli raz się puściła - zrobi to kolejny raz. Taka to już babska uroda Fakt . Chociaż w sumie nie do końca, w pewnych szczególnych przypadkach. Z p-tu widzenia państwa - im wiecej dzieci tym lepiej. Więc jesli np mąż już kolejnego dziecka nie jest w stanie jej zrobić (lub przejawia nikłe chęci) - to niechaj zrobi to kochanek. Zawsze jedno wiecej. I nawet pod to ułożono całkiem mocne zapisy ustawowe - cytowane przeze mnie wcześniej. Sam się dziwię, dlatego też kilka postów wczesniej napisałem, że na przyszłość będę wolniej pisać. Dlatego też nigdy nie mogłem zrozumieć facetów, którzy dawali po ryju kochankom swych żon. Kompletny bezsens i brak chłodnego, racjonalnego myslenia. Absolutnie babskie, najniższe, najbardziej prymitywne zachowanie ("ta kurwa rozbiła mi małzeństwo, to jej wina" - i z pazurami na nią). Świadczące o całkowitym braku jaj i męskości oraz przede wszystkim - rozumu. Emocje są dla kobiet. Normalny, zdrowy samiec ich nie ma. Od walenia w ryj kochanka jest jego "prawowita" partnerka (najczęściej żona). Bo to on ją zdradził. I są podstawy - gdyż umawiali się kiedyś, że ślubują sobie wierność. A jesli kochanek jest wolny - to takie prawo nie przysługuje nikomu. Co najwyzej sam się może pobić w ramach pokuty o ile uzna to za pożądane. I tyle
 12. Pamiętam jak Magical na swoich pierwszych stramach dostawał kasę w dziesiątkach tysięcy wręcz, więc nie jest to takie niemożliwe. Nawet jeżeli zarobił 1/3 tego co mówi to nadal jest to dla mnie niesamowite. Może w sumie niech lepiej on ma kasę niż ludzie od TVN i Polsatu z programów takich jak: Dlaczego Ja, Ukryta prawda. Ludzie wybierają swoich bożków i idoli w końcu, a jak lud przemówi to nie ma zmiłuj.
 13. Izolacja płci

  Czy jak idziesz do pubu/restauracji, to cały czas rozważasz czy dla jego właściciela jesteś jeleniem, bo mu płacisz za obiad/piwo? Wydaje mi się, że wtłaczanie sobie przekonania typu "jeśli jej nie bzykam, to zawsze jestem dla niej orbiterem" to strzelanie sobie w kolano. "Orbiter" implikuje brak szacunku na jakimś tam poziomie, niemalże z definicji.
 14. Izolacja płci

  Całe temat skupia się w jednym pytaniu: Czy lubisz swoje życie, a właściwie czy lubisz żyć? bo życie może być ciężkie, ale i w zapierdolu jest fajnie. Przepraszam, ale na forum widzę bardzo dużo ludzi , którzy nie nawidza kobiet. A nie nawidza bo nie mogą sobie przebaczyc , ze z braku ich znajomości byli w mentalnym gownie zwanym Matrix Spoko. Każdy z nas był wyzywanie się nic nie da, ostrzeganie braci Tak. To jest bardzo proste pytanie: czy lubisz żyć? Sokrates mowil, żeby zadawać sobie pytanie dlaczego coś robimy lub nie robimy i dojdziemy do źródła.
 15. Panna z innego miasta - wizyta

  Umów się, zobacz. Nie myśl o tym co będzie. Zachowuj się naturalnie i niby dlaczego miałbyś ukrywać brak doświadczenia ? To jest dopiero stawianie jej na piedestale, że sam siebie musisz oszukiwać ! Jak nie wyjdzie, próbuj dalej z inną. Praktyka, trening, tylko to ma znaczenie.
 16. Izolacja płci

  @HORACIOU5, mam wrażenie, że troszkę się unosisz. Ty widzisz jakieś schematy u mnie, ja je widzę u Ciebie (przechodzenie do PUA i negatywne konotacje słowa wykorzystywać). Możemy tak się piłeczką przebijać jeszcze długo, nie ma to sensu. Ja uważam, że izolacja płci na naszym lokalnym podwórku nie ma miejsca. To z obserwacji ludzi w restauracjach, pracy. Moim zdaniem: Jeśli kobieta ma partnera (męża, chlopaka) to można z nią normalnie rozmawiać i mieć relację bez podtekstów. Tak jak pisal @Rnext i ja o swojej koleżance. Jeśli kobieta nie ma partnera to taka relacja bez podtekstów jest niemożliwa (zakładając wzajemną atrakcyjność). Najbardziej w pierwszym tekście poruszyły mnie słowa "Wystarczy chociażby nauczyć się jak radzić sobie z kobietami", tak jakby każdy był w stanie to zrobić w kilka miesięcy ciężkiej pracy. A tymczasem właściciel forum mówi, że lata zajmuje poradzenie sobie z usuwanie złych schematów. To tyle, dzięki za korespondencję.
 17. Panna z innego miasta - wizyta

  I ślubuje ci Miłość,Wierność i Uczciwość małżeńską. SYNONIMY ŻYCIA: -światło,woda,gaz (mój ulubiony). -mieszkanie,wczasy,bmwwwwU. -MiećWięcejUczuć (od koleżanek i resztek plebsu). -Mamona,Władza,Urząd. Pochodne: Majątki,Włościa,Układy. Zamienniki(Chińskie): Mieć,Wymagać,Ujadać.
 18. Jeżeli kupują majtki z kisielem z automatów i kręcą śmigło przed monitorem to mi ich nie szkoda!
 19. Dzisiaj
 20. Panna z innego miasta - wizyta

  Nie. Oba moje w miarę poważne związki(w tym małżeństwo) rozpadły się między innymi przez życie na dwa domy. W pierwszym przypadku było to 300 km w drugim 120 km. Cytując klasyka"babę trzeba pilnować albo się nie denerwować":).
 21. Bo shoty są skrótami. Zebrał. Spłacić zadłużenie.
 22. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Wiejska dyskoteka. Chłopak podchodzi do dziewczyny:- Tańczysz?- Póki co, nie... - zalotnie odpowiada dziewczyna.- Świetnie. Chodź, pomożesz traktor popchnąć.
 23. Panna z innego miasta - wizyta

  Ma wykształcenie i prace całkiem niezłą (wybaczcie nie pytałem ile zarabia) Sprawdzenie FB oczywiscie zrobilem juz dawno. Wszystko tam w jak największym porządku :] Nie ma 1000 znajomych i nie wrzuca zdjęć jedzenia ;P Nie pamiętam czy pytałem o auto, ale pewnie nie bo h*j mnie to intreresuje Poza tym po jej mieście jazda samochodem to hardkor - lepsze MPK. Ogólnie macie rację, żeby to spotkanie bez ciśnienia poprowadzić. Moze po prostu nie miała szczęscia do facetów. I niekoniecznie chce mnie wrobic w dziecko?
 24. Wyjście z mentalnego szamba

  1 Możesz być pewny iż tak się nie stanie, nawet jak by ci wlazła pod nos, to do faceta należy pierwszy krok(zagadać,zacząć itd). Zapewne znasz naturalne(biologiczne)zaczepki pań i nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych markerów kiedy/co. Typowe z "dupy" wzięte otwieracze. 2 TO nie granica ale w naszym społeczeństwie to oficjalny start "ŁOWÓW". Koniec okresu ochronki(studia/alimenty za naukę). 3 Kobietki na poziomie(+-1) jaki samiec posiada kręcą się cały czas lecz najwyraźniej większość tego nie widzi/ nie zauważa.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×