Skocz do zawartości

Uratowałem porządnego i sprawiedliwego kolegę


Rekomendowane odpowiedzi

 

16 minut temu, Brat Jan napisał:

pisze, że dużo kasy szło na "leczenie", może jeździła do "sanatoriów" :D

 

Ale może gość był tak brzydki, że "normalnie" bez kasy by nie zamoczył, więc trudno ocenić tę sytuację.

Teoretycznie gość miał taki zysk, że miał żonę i możliwość seksu (niektórzy faceci mają niskie SMV, więc tylko kasa ich ratuje).

Niektórym takie układy pasują.

 

 

Edytowane przez ThePowerOfNow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ThePowerOfNow napisał:

 

A co z jej energią seksualną jak gość był kilka miesięcy za granicą?

 

32 minuty temu, ThePowerOfNow napisał:

 

 

Ale może gość był tak brzydki, że "normalnie" bez kasy by nie zamoczył, więc trudno ocenić tę sytuację.

Teoretycznie gość miał taki zysk, że miał żonę i możliwość seksu (niektórzy faceci mają niskie SMV, więc tylko kasa ich ratuje).

Niektórym takie układy pasują.

 

 

 

Zapewniam cię, że nie jest brzydki, lasek może mieć na pęczki już do niego smarują.

To bardzo dobrze utrzymany kondycyjnie facet w średnim wieku.

A ona ma prawie 40 lat i SMV max 5-6 w tej kategorii wiekowej,

tak więc nawet jakby wyglądał jak Ferdek Kiepski to jest i tak kilka punktów wyżej od niej;)

 

Z wiedzy jaką mi przekazał, to jego "papierowa" była chłodna seksualnie, miała niski popęd, zgodził sie również ze mną, że gdzieś może byc inna gałąź.

Dopuszcza taką ewentualność. Poza tym nie wyjeżdżał na dłużej niż 1 -2 miesiące, tak więc były przerwy na stymulację samicy.

 

A na pytanie dlaczego wziął ślub w tak późnym wieku odpowiedział szczerze i jak na "tamte" myślenie logicznie:

 

"Miałem już swoje lata, wiele dup przerobiłem, znalazłem prawie 10 lat młodszą ( z dobrego domu:lol:) i chciałem sie ustabilizować."

Teraz jest znów na etapie "Baby są jednak tylko do ruch.........a:D"

 

48 minut temu, Brat Jan napisał:

 

@SledgeHammer pisze, że dużo kasy szło na "leczenie", może jeździła do "sanatoriów" :D

 

On naprawdę tak myślał i ciężko go za to winić, może nie do sanatoriów ale do klinik.

Jednak to były czyste wyłudzenia, teraz to wie, nie było żadnego leczenia.

SH.

 

 

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.