Skocz do zawartości

Feministka Anita Deskiewicz "recenzuje" książkę której (prawdopodobnie) nie czytała


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna feministka i samozwańcza ekspertka od przemocy, Anita Deskiewicz, prowadząca stronę "Mała rzecz. Miłość i inne przemoce" tak wypowiedziała się o książce Wojciecha Malickiego "Rozwód - Poradnik dla Mężczyzn":

 

PhZ75ST.jpeg

 

Kiedy autor książki spytał się jej gdzie niby w swojej książce namawia do gnojenia kobiet, matek, odpowiedziała tak:

 

QErET0F.jpeg

 

To nie pierwsza taka tragikomiczna sytuacja z nią w roli głównej. Tutaj np. również możemy zobaczyć jak wygląda dyskusja z tą feministką:

https://wykop.pl/wpis/71064787/rozmowa-z-feministka-anita-deskiewicz-o-przemocy-c

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Enemy napisał(a):

Kiedy autor książki spytał się jej gdzie niby w swojej książce namawia do gnojenia kobiet, matek, odpowiedziała tak:

 

Ładnie się wypiera swoich słów i wmawia autorowi książki brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Jeszcze kłamliwie twierdzi, że jedynym określeniem jego książki było "instrukcja", gdzie pełne określenie brzmiało "instrukcja DLA PRZEMOCOWCÓW", po czym

łączy książkę z rzekomymi strategiami gnojenia matek, żon i dzieci. 

 

Typowa próba dorabiania komuś gęby i schowanie głowy w piasek po zwróceniu uwagi, połączone z próbą zrobienia z osoby pomówionej wariata. 

 

Podobny vibe jak na tym chorym FB Fanpage "Koalicja mam", z której screeny ostatnio podesłałeś w którymś temacie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu temat z podobnym schematem. Tam baba kompletnie z dupy oskarżyła faceta o usprawiedliwienie gwałtów, a jak zaczęło jej robić się gorąco koło dupy to szybko się wycofała. 

Ja odnoszę wrażenie, że niektóre feministki prześcigają się w głoszeniu głupich (czasami chorych) teorii, bo to dla nich jedyny sposób uzyskania atencji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślicie, że u nas w Rezerwacie jest inaczej? Jest podobnie, jeśli nawet nie tak samo. 

 

Pamiętam, że kiedyś w wątku z okazji dnia matki napisałem, żeby przy okazji tego święta pamiętać o samotnych matkach, gdyż to one w większości sprowadzają na świat przestępców w tym gwałcicieli, że ich dzieci pozbawione ojców mają częściej różnorakie problemy ze sobą niż dzieci z pełnych domów czy nawet samotnych ojców, jedna była już samica z forum zapytała się skąd wziąłem takie rewelacje. Odpisałem zgodnie z faktami, że są to dane ogólnie dostępne w sieci czy na forum i można sobie samemu poszukać. Naskoczyła na mnie, że wypisuję bzdury, to jej wysłałem wybrany z wielu link z odnośnikami do statystyk czy badań, na co przeczytałem w odpowiedzi, że to dane nieobiektywne, ponieważ pochodzą ze strony związanej z jakąś organizacją ojców czy mężów😁

 

Niedawno w Rezerwacie rozpętała się burza w dwóch wątkach. Moje wpisy zostały uznane za obraźliwe, ponieważ punktowały głupoty wypisywane tam przez samice, wskazywały ich manipulacje oraz kłamstwa. Zostałem też uznany za tego co rozwala wątek, zgłoszono mnie moderatora do moderacji, co więcej zrobiono ze mnie przemocowca, ponieważ kilka tygodni wcześniej gdy w odpowiedzi na bardzo pogardliwy wpis jednej z samic względem innej samicy, tak, samicy, dobrze widzicie, zareagowałem bardzo stanowczo i wlepilem jej dłuższą karę 

 

Jestem jak widzicie potworem i jestem z tego dumny. Czekam aż któraś nazwie mnie zwyrodnialcem, gwałcicielem, być może nawet gorzej: pedofilem😄

 

Wątek dodaję do promowanych, to jest piękny przykład rozmów z kobietami, jak wyglądają, do czego prowadzą i jak się kończą. Jeśli ktoś chce się kopać z koniem, babrać się w gównie czy taplać się w szambie, to proszę bardzo. Ja to zakończyłem. Z kobietami rozmawiać nie sposób, ponieważ nie dość, że nie umieją, to jeszcze brakuje im podstawy rozmowy: jakiejkolwiek wiedzy.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawia mądre powiedzenie "Gdy kończą się argumenty następuje zmasowany atak ze strony kobiet".

Nie inaczej jest w tym przypadku tym bardziej, że książka obok poradnika rozwodowego autorstwa Reda i Marka

jest jednym z dwóch na rynku, które nie jednemu mężczyźnie uratują, uratowały i będą ratować życie.

 

Poradnik Rozwodowy [wersje PDF, Epub] PROMOCJA – 30 PLN TANIEJ!!! (samczeruno.pl)

 

Co by mężczyźni nie zrobili, powiedzieli, znaleźli rozwiązania problemów dla współczesnych kobiet, które mają sprane mózgi

propagandą mediów głównego ścieku zawsze będą przemocowcami, alienatorami czy zwyrolami bo śmią dbać o swój i innych

mężczyzn interes przedstawiając przy tym ciemną nature kobiet gdy to ich interes jest zagrożony.

 

Kobiety wszem i wobec stosują pasywną agresję, gaslighting, shaming, mobing, stalking, bezpodstawnie oskarżają. manipulują

czy coraz częściej lubują się w agresji fizycznej to wszystko jest ok, ba społeczeństwo na to przyzwala natomiast gdy mężczyzna

walczy o swoje w sposób cywilizowany i próbuje się zabezpieczyć wtedy w oczach kobiet jest przestępcą.

 

Poprzez Matriarchat i ginocentryzm kobiety chcą narzucić swoje racje, chore pomysły, wytyczne, obostrzenia, zaostrzyć prawo,

stosować kary by zrobić z mężczyzn posłusznych niewolników, którzy nie będą mieli żadnych praw, swobód czy wolności bez ich zgody.

 

Przemoc ma płeć i jest to niestety płeć żeńska.

Ofiarami współczesnego świata są mężczyźni, którzy każdego dnia muszą zmagać się z kobietami do nich agresywnie nastawionych oraz

opresyjnym systemem, który tym kobietom pomaga.

 

Mężczyźni gdy popadają w problemy nie mogą liczyć praktycznie na nikogo, instytucji pożytku publicznego dla mężczyzn nie ma, jest kilka prywatnych

założonych przez innych mężczyzn utrzymywanych z darowizn, fora takie jak nasze i kilka innych oraz niezależnych you tuberów, którzy nakreślają to

jak obecnie niszczy się mężczyzn w podobno "najlepszym" ze światów.

 

Kobiety natomiast trzeba zacząć leczyć psychiatrycznie, karać za przestępstwa, sprawić by były odpowiedzialne za czyny i słowa.

Puszczono kobiety samopas i pozwolono na za dużo, gdzie robią przy tym co chcą nie licząc się z konsekwencjami swoich działań.

 

Nie może być tak by jedna płeć w tym przypadku żeńska była uprzywilejowana a druga męska karana.

Jest to jawna dyskryminacja mężczyzn, ale kogo to obchodzi? chyba tylko nas świadomych mężczyzn😐

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Iceman84PL said:

Nie może być tak by jedna płeć w tym przypadku żeńska była uprzywilejowana a druga męska karana.

 

Przywilej jednego/jednej jest zawsze drugiego obowiązkiem, kosztem, który musi zapłacić. Wymuszanie lub przymuszanie do pracy na czyjąś rzecz to niewolnictwo (z definicji), oszustwo i przemoc. W dodatku jest to forma kradzieży.

 

Kobiet jest więcej niż mężczyzn, w Polsce o 1 milion, więc głosują one na socjalizm (socjalistyczne państwo) żeby ten okradał mężczyzn i dawał im. (tak działa demokracja), a państwo daje zasoby kobietom, żeby na nie głosowały dzięki czemu samo ma władzę i część zasobów, który ukradnie, a właściwie zrabuje.

Działa to tylko dlatego, że mężczyźni mają instynkt opieki nad kobietami, co państwo i kobiety wykorzystują.

 

W ten sposób państwo okrada mężczyzn żeby dać kobietom, które będą na państwo głosować. Problem w tym, że beneficchentów tego systemu jest więcej niż pracujących, co oznacza, że złodziei jest więcej niż producentów.

Jak wszyscy będą kraść to państwo upadnie. Nie może być dobrze w kraju, w którym wszyscy kradną.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Iceman84PL said:

Puszczono kobiety samopas i pozwolono na za dużo, gdzie robią przy tym co chcą nie licząc się z konsekwencjami swoich działań

Jest taki system prawny, w którym za kobietę "odpowiada" najpierw jej ojciec, a potem - mąż. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta_w_islamie

 

On 3/2/2024 at 9:21 PM, Krugerrand said:

co więcej zrobiono ze mnie przemocowca

Dzisiaj w robocie usłyszałem "koleżankę" tłumaczącą "nowej", że w przypadku jakichkolwiek problemów - "wystarczy zgłosić molestowanie do HR-ów".

Uniwersalna recepta na wszystko...

 

On 3/2/2024 at 9:21 PM, Krugerrand said:

piękny przykład rozmów z kobietami, jak wyglądają, do czego prowadzą i jak się kończą

Słowa są tanie... "po czynach je poznacie".

A tymczasem "kobieta kobiecie - kobietą..."

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.