Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Racjonalna kobieta, która posiada potomstwo masakruje współczesne kobiety i feminizm, który pierze mózgi kobietom

jak to bycie singielką bez rodziny, spełnianie się zawodowo, karuzela kutang czy wręcz nienawiść do białych mężczyzn ma sprawić,

że będą szczęśliwe i spełnione😆

 

Mijają lata i kobiety przy ścianie w wieku 30 lat budzą się z rękami w nocniku, samotne, smutne, zgorzkniałe gdzie jedyne co im pozostaje

to posiadanie zwierzaka, zapijanie się wińskiem i płacz do poduszki mając przeświadczenie zmarnowanych najlepszych lat życia.

 

Współczynnik dzietności w 2022 roku spadł do 1,261 z 1,320 w roku 2021

- wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). "Dane GUS tylko

potwierdzają, że Polska demograficznie zmierza w złym kierunku" - wskazał

Oskar Sobolewski, ekspert emerytalny i rynku pracy.

 

Kobiety nie dość, że nie chcą rodzić dzieci zwłaszcza białym mężczyznom bo czekają na księcia z bajki najlepiej Szejka z milionami czy miliardami na koncie

egzotykę, którą obecna władza sprowadzi to jeszcze oczekują, wymagają, są roszczeniowe w stosunku do rodaków tak jakby oni mieli być niewolnikami,

zasobami i narzędziami do osiągnięcia ich celów.

 

Wszystko co kobiety zawdzięczają to białym mężczyznom bo to oni zbudowali tą cywilizację, bez nich złoży się jak domek z kart i wrócimy do

ery kamienia łupanego.

 

Kobiety dalej nie rozumieją, że świat to nie jest koncert życzeń i oczekiwań, ciapate i Mokebe nie sprawią, że będzie lepiej przecież ci ludzie w większości

żyją na socjalu w Europie, są obciążeniem.

 

Niestety kobiety podążają za modą, trendami, bełkotem mediów głównego ścieku, są przeświadczone o swojej zajebistości a tak naprawdę

za każdym ich sukcesem stoi mężczyzna czy to w postaci ojca, dziadka, brata, przyjaciela, kolegi, chłopaka, męża czy statystycznego kukolda, spermiarza,

który daje darmową atencję, wyręcza w różnych sprawach, pomaga bezinteresownie.

 

 

 

  • Like 24
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@deomi jak Ciebie aż trzech klei, to 2 innym p0lkom zabraknie.😅

Matematyki nie oszukasz.😉

 

16 minut temu, deomi napisał(a):

mają z kim dzieci płodzić.

Pewnie dlatego że wyjechałem.😎

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapamietajcie: jak się dupy daje na pierwszej randce, obraca się naraz trzech gości i nie zachodzi lub zostaje samotną matką, to zawsze jest wina kogoś innego, najczęściej faceta lub podłego patriarchatu niech mi ktoś powie, że Rezerwat nie jest do bólu schematyczny i przewidywalny.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kacperski napisał(a):

 

Ku pociesze innych gatunków i samej planety najbardziej skurwiały gatunek zmierza ku samozagładzie.

Gatunek zdecydowanie nie, ludzi na ziemi jest coraz więcej i ten trend się utrzymuje. To tylko biały człowiek się "kurczy" i robi miejsce dla innych ras.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kogo czekają polscy mężczyźni? Bo Wasze wymagania tez zdają się być często niczym utopia. 
 

 

Ps. Nie znam żadnej pary mieszanej, pracowałam w miejscu gdzie codziennie poznawałam całe rodziny - nie widziałam żeby choć jedna Polka była z ciemnoskórym mężczyzną. Może przypadek, ale warto by było podać jakieś statystyki na ten temat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko dodałbym jeszcze do tego, ze ściana u niektórych kobiet przesuwa się coraz częściej w okolice 40tki, bo te koło 35tki potrafią nawet za wysoko mierzyć... Nie wiem na jakich ciapatych one lecą, bo ja jestem ciapaty w stopniu light, ale widocznie dla P0lek z kieleckiego to za mało 🙂 Za to często ich widzę z wysokimi menami 

14 minut temu, Adri napisał(a):

 

Ps. Nie znam żadnej pary mieszanej, pracowałam w miejscu gdzie codziennie poznawałam całe rodziny - nie widziałam żeby choć jedna Polka była z ciemnoskórym mężczyzną. Może przypadek, ale warto by było podać jakieś statystyki na ten temat.

Tam gdzie ja żyję też nie znam prawie żadnej mieszanej pary, ale to może dlatego że mieszkam na kieleckim zaściankowym zadupiu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adri - z ciekawości zapytam jakie wymagania ma polski mężczyzna w stosunku do kobiety wg Ciebie/Was (pomijając wyśrubowany wygląd który do prawdy interesuje wąskie grono czadow/dymaczy bo skupiają się właśnie na tym aspekcie wiec nic dziwnego)? Redpill odpowiada na to pytanie-dla kobiety właśnie istnieją tylko czady/dymacze dlatego ubiegam tym zastrzezeniem odpowiedzi na temat wygladu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wnieść taki post tak szczerze ? Co nas obchodzi zdanie jakiś niedojebanych feministek, które sobie bulgoczą jak woda w czajniku ?

Do łagru z nimi. Normalne kobiety były, są i będą. Zawracanie sobie łba plebsem i marginesem to istny masochizm, totalnie tego nie kumam. Karawana dla takich kobiet już odjechała na inną planetę, one same jeszcze o tym nie wiedzą :)

  • Like 7
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, predator08 napisał(a):

Tam gdzie ja żyję też nie znam prawie żadnej mieszanej pary, ale to może dlatego że mieszkam na kieleckim zaściankowym zadupiu

Ja żyję w Warszawie i też nie znam żadnej mieszanej pary, gdzie mężczyzna byłby cudzoziemcem. Znam natomiast jedno małżeństwo z Ukrainką i jedno z kobietą z innego słowiańskiego kraju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adri napisał(a):

Bo Wasze wymagania tez zdają się być często niczym utopia

Nasze czyli- normikòw czy chadòw którzy mogą sobie przebierać? Doprecyzuj AUB.

 

25 minut temu, Adri napisał(a):

Nie znam żadnej pary mieszanej, pracowałam w miejscu gdzie codziennie poznawałam całe rodziny

Spotkałaś małżeństwo, że oboje byli biali a bąbelek taki nieco ciemniejszy?🤔😅

6 minut temu, SilentAssassin napisał(a):

Co ma wnieść taki post tak szczerze ? Co nas obchodzi zdanie jakiś niedojebanych feministek, które sobie bulgoczą jak woda w czajniku ?

Też miałem wrzucić linka z uszatą świnią 

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, predator08 napisał(a):

tylko dodałbym jeszcze do tego, ze ściana u niektórych kobiet przesuwa się coraz częściej w okolice 40tki,

Mi kuzynka ( niedawno 48 wybiło) mówiła, że dostała od simpow prezenty urodzinowe a potem na kawę nie kleili spotkania. I że ma kuków od wszystkiego xD.

1 minutę temu, Adri napisał(a):

na pewno nie może przytyć

Zdziwiła byś się.😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Nasz czyki- normikòw czy chadòw którzy mogą sobie przebierać? Doprecyzuj AUB.

 

Wiesz jak trafiłam na to forum jako noname to wertowałam tematy i trafiłam na post odnośnie partnerki idealnej. Nie mogę go już teraz odszukać, ale tam to było odklejenie level master. Polowe młodsza ale z własnym mieszkaniem kupionym za gotówkę, przyznasz, że to brzmi jak marzenia o niebieskich migdałach. 
 

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

 

Spotkałaś małżeństwo, że oboje byli biali a bąbelek taki nieco ciemniejszy?🤔😅

 

Nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adri napisał(a):

. Polowe młodsza ale z własnym mieszkaniem kupionym za gotówkę, przyznasz, że to brzmi jak marzenia o niebieskich migdałach. 
 

Weź poprawkę na to, że tu 3/4 userów 20k PLN w Pl w 40h tygodniowo robi.😅

 

2 minuty temu, Adri napisał(a):

Polowe młodsza a

Co w tym złego?

 

2 minuty temu, Adri napisał(a):

przyznasz, że to brzmi jak marzenia o niebieskich migdałach. 

Nie dla Chada, aczkolwiek.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adri napisał(a):

na pewno nie może przytyć

Nie prawda. Są tacy co wola takie klimaty a Twój przykład nie jest reprezentatywny.

 

Co do mieszanych par - ja mieszkam pod Warszawą i chodzi tu taka nawet ładna z wózkiem i hindusem (manlet 1.6m czarny prawie murzyn - z niskiej kasty) za dnia na spacery jak rowerm jeżdżę. Nie mogą pracować zatem. Co widzę po twarzy? Pomieszanie wstydu z powiedzeniem ch ci w d to ja tu decyduje i handluj z tym 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

 

 

Co w tym złego?

 

 

Złego nic, ale jak koleś ma 45 lat i chce poznać dziewczynę 22 lata i to z własnym mieszkaniem to cóż. Powodzenia!

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

 

Nie dla Chada, aczkolwiek.


Hm. Niestety życie może to mocno zweryfikować. Tak jak oczekiwania kobiet tak i oczekiwania mężczyzn są często nierealne a czekając na „księcia na białym koniu” lub na „księżniczkę na ziarnku grochu” człowiek traci coś najcenniejszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

z ciekawości zapytam jakie wymagania ma polski mężczyzna w stosunku do kobiety wg Ciebie/Was

Tu zależy czy pytasz o to co znam i widzę w otoczającej mnie rzeczywistości czy o to jaki obraz wyłania się z dyskusji na tym forum. Bo wydaje mi się, że przeciętny "polski mężczyzna" celuje i ma wymagania adekwatne do swoich możliwości, natomiast tutaj Panowie celują tylko w Himalajki, mimo że sami do tych mitycznych czadów nie należą. Ile razy w świeżakowni pisał jakiś młody chłopak, często z fobią społeczną lub co najmniej z bardzo słabymi skillami społecznymi, co sam przyznawał, nie mający wielu kontaktów z kobietami lub wcale, samotnik domator i pisze że poznał fajną dziewczynę, ona chce się z nim spotykać, ale coś tam np. ma 30 lat/pali papierosy/leczy się na depresję/zrobiła scenę jak on nie przyjechał choć obiecał. Wystarczy jedna z tych rzeczy i wchodzi cała strona "olej ją, ona jest uszkodzona, nie zasługuje na Ciebie itp". No sorry, ale jeśli chce się mieć perfekcyjną kobietę bez wad to samemu też trzeba takim być, tak to działa niestety. I tak samo jak brzydka dziewczyna może spędzić życie marząc o przystojnym i bogatym celebrycie, utyskując że wszyscy mężczyżni chcą modelek, a nie zauważyć 10 zwykłych gości którzy byliby zainteresowani tak samo jest tutaj. 

Jeśli samemu nie jest się top to się nie szuka w top lidze. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest męczący...

 

Gdyby opłacało się mieć dzieci (w ujęciu społecznym, czy gospodarczym), to te dzieci by były - z Polakiem, murzynem bambo, hadżirem. Nieistotne.

Drodzy Państwo, ekonomia kreuje kulturę i obyczajowość! 

 

Po raz pierwszy w historii ludzkości mamy sytuację, w której mężczyzna nie jest w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę (żonę i przede wszystkim np.dwójkę dzieci), więc - mówiąc brzydko - po co rodzić dzieci, skoro matka nie zostanie "w jaskini" przy dzieciach.

 

Z prawdziwym politowaniem uśmiecham się do wpisów panów o to, gdy dość pewnie głoszą tezy "kariera u baby to na stare lata". 

Okej, nie bronię, ale mając żonę, która rodzi Ci dwójkę dzieci i owa żona ma najniższą krajową, do tego niepewne zatrudnienie, no bo się skupia na dzieciach... No to musisz sam zapierdalać, bo hipoteka; jedzenie, rachunki, lekarze x 4. 

 

Piszę ten koment z mojej perspektywy.

Jestem sama sobie wdzięczna, że u mnie w pierwszej kolejności nie są dzieci, bo gdybym postawiła w wieku lat.20+ posiadanie gromadki dzieci, to pewnie teraz płakałabym, bo kasy nie starczałoby mi na godne życie, no ale... "Dzieci za młodu, bo będzie płakane na stare lata!". 

 

Poszerzanie kompetencji jest potrzebne do większych zarobków, ale to zabiera czas.

Coś za coś. 

 

Wolę być starszą mamą, która zapewnia dzieciom godne życie, niż młodą mamą, która ciuła kasę i przez to ogranicza dzieci.

 

Panowie, weźcie kalkulatory i przeliczcie koszta życia i przedsięwzięć finansowych w życiu rodziny np.2+1 uwzględniając niższą pensję żony/matki dziecka. 

Baba teraz musi zarabiać tyle samo, co facet, by razem tworzyć jako takie warunki finansowe dla rodziny.

Obecnie jestem na fajnym etapie zawodowym, nie chciałabym tego stracić z racji pieluch. Urodzę dzieci i potem, kto mnie ponownie zatrudni? Dwa/trzy lata na rzecz pozostania z dziećmi w domu - wypdasz z branży. 

Edytowane przez meghan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.