Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, maria napisał(a):

mimo że sami do tych mitycznych czadów nie należą.

Przecież only rama matters.😅

 

8 minut temu, maria napisał(a):

ale coś tam np. ma 30 lat/pali papierosy/leczy się na depresję/zrobiła scenę jak on nie przyjechał choć obiecał. Wystarczy jedna z tych rzeczy i wchodzi cała strona "olej ją, ona jest uszkodzona, nie zasługuje na Ciebie itp". N

Znowu osmieszasz userów.😳

Chyba wiem o którym temacie piszesz i jak to w waszym stylu - odwrócenie kota ogonem.

 

 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

Nie prawda. Są tacy co wola takie klimaty a Twój przykład nie jest reprezentatywny.

 

 

Wiem. To taki żart ;) 

 

3 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

 

Co do mieszanych par - ja mieszkam pod Warszawą i chodzi tu taka nawet ładna z wózkiem i hindusem (manlet 1.6m czarny prawie murzyn - z niskiej kasty)🙂

 

Niektóre to po prostu lubią takie klimaty.
 

Przykład.  Rodzina Kardashianow. Tam każda (no prawie bo wybiła się jedna i ma samych białych) bierze czarnoskórego i później tabloidy trąbią, że koszykarz zdradzał żonę gdy ta była w ciąży, a on prawie zszedł na serce w burdelu bo takie dobre dziewczyny były w temacie… Cały czas zdrady i uciekanie od rodziny. Ciagle jakieś dzieci na boku robią innym kobietom. 
 

I co? I zero wyciąganych wniosków. Wczoraj mi się wyświetla, że jedna z nich spotyka się z kimś nowym. Kliknęłam bo mówię „na bank czarny” i nie pomyliłam się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maria napisał(a):

Może na dobry początek po prostu Twoje

Ja ugUEm to nie uczestniczę w " rynku". 

Jeśli chodzi o aspekt wizualny - wiele Julek określanych przez kolegów jako pasztet czy Bazyl dla mnie jest do sklejenia.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat męczący. Boli a no bo i musi boleć powiedział Doktor Profesor Rafał Wilczor do Barcisia.

Czyli widzisz dzieci obojętne z kim. Dziwisz się że się wkurzają chlopaki bo przelewali krew wiekami za kraj a kobieta i mówi- może być murzyn.

Ja beż problemu utrzymałbym i kobietę ale kobieta się boi stracić niezależność i nigdy w większości na taki układ nie pójdzie. Niestety wóz albo przewóz. I sama to opisujesz niestety tak na prawdę...

 

3 minuty temu, Libertyn napisał(a):

Cała ta gadka o Chadach sprawia że nie mam jaj się umówić z dziewczyną z pracy która mi się podoba. 

Napisz pożegnalny wpis i przejdź na spermiarstwo jak to ostatnio się wydarzyło. Brdzie lżej:-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał(a):

Cała ta gadka o Chadach sprawia że nie mam jaj się umówić z dziewczyną z pracy która mi się podoba. 

Życie jest jedno, albo odmówi i nie pójdziesz, albo nie zagadasz i nie pójdziesz. 33% szans, że pójdziesz na randkę z nią. : D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, meghan napisał(a):

Po raz pierwszy w historii ludzkości mamy sytuację, w której mężczyzna nie jest w stanie samodzielnie utrzymać rodzinę (żonę i przede wszystkim np.dwójkę dzieci),

Tu się nie zgodzę. Już przed wojną mija prababcia chodziła do pracy w fabryce. Moja babcia później też. Moja mama pracowała całe życie. Mama i babka mojego męża tak samo. Na wsi pracowało się w polu, a w mieście w fabrykach i przetwórniach różnego rodzaju. Takich rodzin gdzie kobiety nie pracowały i mężczyzna sam utrzymywał rodzinę zawsze było bardzo niewiele i tylko w wyższych sferach. I nie dlatego one pracowały że miały jakieś feministyczne poglądy tylko dlatego żeby starczyło do pierwszego. Nie wspominając już nawet o tym na jakim poziomie ludzie żyli 100/50 czy nawet 30 lat temu. Też nie było wcale standardem że ludzie w wieku 20 czy 30 lat mieli własne mieszkania czy domy, bo to kolejny mit, że dziś jest trudniej o mieszkanie niż kiedyś.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Przemysław napisał(a):

Tu masz przepraszam ale braki w wiedzy. To sa jaszczury i uczestniczą w programowaniu tego całego syfu. Ja w Twoim wieku też nie wiedziałem co i jak także to nie przytyk.

 

Swego czasu ubóstwiałam świat teorii spiskowych, ale przeszło mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maria napisał(a):

Tu się nie zgodzę. Już przed wojną mija prababcia chodziła do pracy w fabryce. Moja babcia później też. Moja mama pracowała całe życie.


Tak właśnie. Tylko teraz są wyższe wymagania ludzi względem życia. 
 

Moi znajomi, rodzina, ja sama z reszta - muszę być 2 x do roku na wakacjach zagranicznych i wszyscy uważają to za standard. Narty raz do roku. Standard. Wychodzenie do restauracji co niedziele - standard. Nowe ubrania, torebki z logo, wymiana auta co 2/3 lata, remonty.
 

Każdy chce żyć „na poziomie” . 
 

Wiec może tu właśnie o to chodzi? Ludzie nie chcą z niczego rezygnować. 

4 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

Czyli wybrałaś komfort psychiczny? Masz dziecko nie dziwię się bo tak przyjemniej.


Dokładnie tak, im mniej wiesz tym lepiej i dłużej żyjesz. Ale i tak wypatruje Wielkiego Mahdiego i innych znaków ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Między 21 a 37 % przyznam nieskromnie.

 

@Libertyn jaki wzrost?😅😅

179.

 

19 minut temu, Lalka napisał(a):

Życie jest jedno, albo odmówi i nie pójdziesz, albo nie zagadasz i nie pójdziesz. 33% szans, że pójdziesz na randkę z nią. : D

To 33% przez to forum wydaje się 33℅

I w tym 33℅ 90% szans na jakąś toksyczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adri napisał(a):

Moi znajomi, rodzina, ja sama z reszta - muszę być 2 x do roku na wakacjach zagranicznych i wszyscy uważają to za standard. Narty raz do roku. Standard. Wychodzenie do restauracji co niedziele - standard. Nowe ubrania, torebki z logo, wymiana auta co 2/3 lata, remonty.
 

Każdy chce żyć „na poziomie

Teraz to mnie w kompleksy wpędziłaś.😅😅

 

21 minut temu, Libertyn napisał(a):

179

Spoko, dla beki spytałem jak to Chadach tu przeczytałem hahaha.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cywilizacja z mchu i paproci musi się zwyczajnie wypierdolić! Nie ma już szans. Musi nastąpić implozja tego skurczonego do granic możliwości świata, gdzie ludzie więcej czasu spędzają na podglądaniu innych, porównywaniu i budowaniu swojego światopoglądu. To jak ideały komunizmu i równości, seksualnej rewolucji 1968 dla przykładu tak i teraz - lewacki miraż sięga w głąb relacji damsko-męskich, ale nie tylko go zmienia a wręcz wprowadza absurdy typu dziesiątki płci itp. Do tego cyfryzacja interakcji spolecznych, hedonizm, blichtr social media i mamy kurwa bombę atomową. To jebnie, Andżej, to jebnie. Zostaną tylko silne i niezależne 😉 A może Seksmisja to nie komedia, tylko proroctwo? 

Edytowane przez Redbad
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Przemysław napisał(a):

A i nie dodalem-chodza z wózkiem.

@maria to miejsce tobardzo wąski wycinek. A trafiają tu głównie poturbiwani przez kibiety więc trzeba mieć poprawkę. Ja też tu tak trafiłem poniekąd.

Tak, wiem to i po części rozumiem. Tzn rozumiem takie osoby jak Ty czy inni userzy "po przejściach", którzy swoje przeszli, sparzyli się, wyciągnęli wnioski i w związku z tym mają ograniczone zaufanie do kobiet czy nawet nas już nie chce widzieć w swoim życiu wcale. Ale to czego nie mogę przetrawić to takie obrzydzanie relacji/związków młodym i niedoświadczonym chłopakom, z których wielu ma problem z nawiązywaniem relacji w ogóle i nawet "słaby" związek ze "słabą" dziewczyną byłby dla nich jakimś doświadczeniem, a tu dowiadują się tylko że nie warto i lepiej iść na siłownię. Smuci mnie to bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maria napisał(a):

i po części

Dobrze sklejone. Po części.

 

6 minut temu, maria napisał(a):

to takie obrzydzanie relacji/związków młodym i niedoświadczonym chłopakom, z których wielu ma problem z nawiązywaniem relacji w ogóle

Może nie wszystko jest dla wszystkich.

 

6 minut temu, maria napisał(a):

jakimś doświadczeniem

Na przykład pierwszym pobytem w areszcie śledczym będąc podejrzanym o gwałt.

 

7 minut temu, maria napisał(a):

lepiej iść na siłownię

Znowu pompek nie zrobiłem.😅

 

7 minut temu, maria napisał(a):

Smuci mnie to bardzo...

Mnie natomiast irytuje ( poza forum, w realu) jak ktoś mi wciska swoje matriksowe farmazony, pomimo tego , że wiem" że ja wiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nawet nie drasnęło- jak czytam tu historie (nie mowie o leszczech co to sie zastanawiaja czemu im trojkat nie wychodzi). Ja umarlem tylko w srodku, taki pikuś.

A moldzi padawani "Muszą wiedzieć". Kobiety manipulują mezczyznami (wszystkim polecam Maniupilated man) I robią to świadomie. Mezczyzni mogą się tego nauczyć więc ja jestem za wyrównaniem szans.

Ale napiszcie bo nikt nie napisał: czego (pomijając wyglad) oczekują mezczyzni od kobiet a co tak ciężko Wam spełnić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacperski napisał(a):

skurwiały gatunek zmierza ku samozagładzie

I tu się mylisz. taka propaganda aby kobiety nie rodziły dzieci głównie dotyczy rasy białej, jest ofensywa aby rasa biała jak najbardziej zanikała. Feminizm, szerzenie LPG, powodowanie trendów, ze dziecko jest przeszkodą w życiu w podróżach itd. 

 

Zauważcie, że tego nie ma w przypadku innych ras. Nie ma feminizmu, nie ma LPG, nie ma przedstawiania rodziny i dzieci jako przeszkody w życiu.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SilentAssassin napisał(a):

Co ma wnieść taki post tak szczerze ? Co nas obchodzi zdanie jakiś niedojebanych feministek, które sobie bulgoczą jak woda w czajniku ?

Do łagru z nimi. Normalne kobiety były, są i będą. Zawracanie sobie łba plebsem i marginesem to istny masochizm, totalnie tego nie kumam. Karawana dla takich kobiet już odjechała na inną planetę, one same jeszcze o tym nie wiedzą :)

Tylko mam wrażenie, że większość tych normalnych kobiet jest już zajęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.