Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
verde

Co kieruje facetami wiążącymi się z brzydkimi kobietami?

Rekomendowane odpowiedzi

Normalny    1241

Poszukiwanie kobiety na siłę jest oznaką słabości faceta. Jego niedowartościowaniem, kompleksami - czasem nieuzasadnionymi. Takie coś się nie uda - co więcej, wpędzi w kolejne kompleksy. 

Nie poszukiwanie kobiety sprawia, że ..... ona sama się znajdzie (czasami po miesiącu - czasami po roku). 

Panowie, babki nie chcą być same. To one was znajdą, a nie wy macie ich znajdywać. I to wtedy wy zdecydujecie czy je do siebie przyjąć.

Ale to "nie poszukiwanie" musi być prawdziwe, a nie tylko pustym sloganem wypowiedzianym w myślach.

A jeśli już chcecie się żenić (z tą jedną jedyną, inną niż wszystkie, uczciwą, kochającą, przysięgającą na Boga, że was nie zostawi do końca życia - ironia zamierzona) to potwierdzam, że słowa @Logan mogą być jakąś wskazówką. Ale wiadomo, aby nie przesadzać i nie brać "grubej to przynajmniej nie zgrubieje" :D  

Edytowane przez Normalny
  • Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dobi    1463

Potwierdzam.

W zasadzie nigdy nie szukałem dziewczyny, chociaż zdarzały się pewne okresy, że chciałem kogoś mieć... i wtedy nie miałem nikogo. Natomiast gdy zdecydowałem, że chcę być sam, odpocząć od związków i żyć własnym życiem - zaraz przyplątywała się jakaś loszka.
Kiedyś trochę starałem się o kobiety - za dużo natłukli mi głupot do głowy. Teraz nie interesuję się nimi w ogóle. Niczego nie oczekuję, nie mam wymagań, do niczego nie dążę. Jeśli chcą, to mogę z nimi porozmawiać, ale sam nigdy nie zaczynam rozmowy.
Jeśli jestem w jakiejś knajpie, to tylko bawię się z laskami. Nie rozmawiam z nimi, bo niby o czym można gadać z obcym człowiekiem? :) Zauważyłem, że nawet gdy jestem nieźle wstawiony, to i tak nie chce mi się z nimi gadać i nie lecę na nie. Po prostu człowiek przyzwyczaja się do dobrego, a wolność jest dobrem najwyższym :D

Myślę, że w głowach facetów jest coś takiego: "Brzydka mnie nie zdradzi i niech się cieszy, że w ogóle ją chciałem". Niestety u loszek tak to nie działa. To tylko złudzenie facetów, którzy wmawiają sobie, że upolowana słaba zwierzyna będzie im wdzięczna za uratowanie. BZDURA! Prędzej czy później i jej odbije, jeśli nabierze pewności siebie. Sam miałem taki przypadek. Czasami wystarczą koleżanki albo rodzina. Locha uwierzy w to, że jest najpiękniejsza i to Wy powinniście być im wdzięczni, że w ogóle zechciała na Was spojrzeć.

Dla mnie najważniejsze było to, aby było po prostu fajnie. Laska miała mieć coś, co mi się podoba. Z reguły to było jakieś złudzenie, człowiek był zaślepiony nie wiem czym. Z resztą one potrafią być milutkie gdy chcą coś osiągnąć.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdamPogadam    221

Zawsze wolałem kontakt z brzydszymi koleżankami... Może dlatego że wydawały się bardziej w porządku (te które znałem) , rozmowne, wesołe i nienadęte jak wydziałowe szprychy. Ale chyba to też nie ma co się oszukiwać, mają taka sama naturę, a gdyby było atrakcyjniejsze, mogłyby być zupełnie inne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta