Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation since 06/03/2026 in all areas
-
Witam Braci. Od wczoraj nie za bardzo mogę się przestać śmiać, a powodem tego jest poniższy filmik jaki został rozpropagowany w sieci. Kasia podczas "dejli biegania" została klepnięta w tyłek przez przejeżdżającego rowerem kolesia z plecakiem Glovo i postanowiła z kobiecą gracją podzielić się tym zdarzeniem na swoim TikToku. W sieci zawrzało, materiał jest szeroko komentowany oraz udostępniany. Został już skomentowany przez manosferę w postaci Romana Warszawskiego i DSM. W związku z tym, że na forum od dwóch już lat przynajmniej rozmawiamy o tym jak zmieni się Polska i być może staniemy się kolejnym krajem pokroju Niemiec czy Francji chyba najwyższa pora przyznać, że jest nam do tego bliżej niż dalej: Tyle tyłem wstępu, żebyście wiedzieli o czym piszę, a teraz przejdźmy do tytułowego pytania o prawa wyborcze kobiet i dlaczego powinny być ich pozbawione? Po pierwsze: jak słusznie zauważyli komentujący to zdarzeni internauci Kasia jest "młodą, wykształconą z dużego miasta" kobietą, więc raczej nie jest wyborczynią Konfederacji czy Korony Brauna, ale raczej kogoś z trójki KO, Lewica lub Razem. Osobiście zgadzam się z tą tezą i stawiam, że w ostatnich wyborach prezydenckich głosowała na Trzaskowskiego. Wszystko co mówi i jak mówi pasuje, szczególnie o nienawiści do mężczyzn, wskazuje na to, że jest lewoskrętna. Sam znalazłem w sieci, chyba na jej koncie na Instagramie, że ukończyła Politechnikę Poznańską i zapewne nadal mieszka w tym mieście, a jeśli nie to pewnie przeniosła się do równie dużego innego ośrodka miejskiego. Tak na marginesie PiS to nie jest prawica, to pobożni socjaliści. Kto uważa ich za prawicę powinien doszkolić się z historii idei i dokładnie zapoznać się z tym czym jest podział na lewicę oraz prawicę. Sam Mateusz Morawiecki kilka lat temu jako premier oznajmił, że myśl robotnicza jest bardzo bliska PiSowi i chyba nawet powinna być z nim utożsamiana. Rozdawnictwo jakiego dokonywał PiS, szczególnie podczas swojej drugiej kadencji oraz wywołanie wysokiej inflacji i tym samym wzrostu cen wszystkiego jest tego najlepszym dowodem. Wracając do tematu: Kasia jako wyborczyni lewicy takich dokonała wyborów przy urnie, a lewica jest przecież ogromnym zwolennikiem mieszania się kultur, sprowadzania tutaj wszelkiej maści migrantów z różnych zakątków świata, a nawet nie sprawdzania ich kim są. Ta cała historia z parku podczas "dejli biegania" jest konsekwencją jej wyborów podczas głosowania, ale ona niestety tego nie widzi, nie jest w stanie połączyć kropek. Nawet nie przejdzie jej przez myśl, że tym kolesie był jakiś migrant. No bo kto pracuje w ten sposób rozwożąc jedzenie? Emigranci, murzyni, araby, hindusi, w najlepszym razie jakiś Ukrainiec. Ilekroć na ulicy widzę kogoś takiego, to nie przypomina on naszego, swojskiego Michała, a raczej kogoś z zupełnie innego i obcego nam kręgu kulturowego. Jak słusznie zauważyli internauci Kasia zamieściła na swoim TikToku inny filmik: Nieźle nie? Kasia gdy jest obiektem uprzedmiotowienia i seksualizacji to bardzo źle, trzeba od razu zamieścić o tym filmik na swoim TikToku i podzielić się ze światem swoją traumą, jednak gdy to Kasia seksualizuje i "ubogaca kulturowo" pana modela ze zdjęcia, wtedy jest wszystko w porządku. Jest to kolejny, drugi już punkt o tym dlaczego kobiety nie powinny mieć prawa wyborczych: podwójne kobiece standardy. Całe szczęście, że to istnieje, ponieważ jak one biedaczki by żyły? Umarłyby z powodu braku standardów. Kolejnym powodem dlaczego kobiety nie powinny mieć praw wyborczych jest wspomniana przez Kasię w filmie nienawiść do mężczyzn. Jakiś Ahmed czy inny Prajeet klepnął jaw parku w tyłek podczas "dejli biegania" i to jest powód, dla którego ona nienawidzi wszystkich mężczyzn. To jest język charakterystyczne dla kobiet lewicy, one nienawidzą mężczyzn za to, że nimi są i używają nowoczesnego języka w postaci "dejli biegania jak zawsze" zamiast standardowego języka polskiego charakterystycznego dla kobiet konserwatywnych. Taka konserwatywna kobieta raczej użyłaby określenia: codziennie bieganie, zamiast angielszczyzny tak modnej i postępowej przecież. Przez wybryk jednego gościa Kasia nienawidzi wszystkich mężczyzn, nienawidzi mnie czy Was, chociaż pewnie żaden z was jej na oczy nigdy nie widział i pewnie jej nawet w życiu nie spotka, ale trzeba wylać swój żal oraz frustrację na wszystkich. W przeciwnym wypadku gdy to mężczyzna wylewa frustrację na kobiety lub gorzej, tak jak my na forum opisujemy hipokryzję kobiecego zachowania, otrzymujemy łatkę inceli czy mizoginów, natomiast mizoandria jest społecznie akceptowalna. Skoro już mowa o nienawiści do wszystkich mężczyzn i krzywdzącym nas uogólnianiu tego, poprzez zachowanie jednego tylko migranta zobaczcie co Kasia zamieściła także na swoim TikToku: Ta nienawiść do mężczyzn zupełnie nie przeszkadza Kasi wybrać się na pół roku do Hiszpanii celem podrywu miejscowych latynosów. Przecież ci miejscowi latynosi, Hiszpanie, to też mężczyźni i też mogą się zachować jak dostawca jedzenia z parku, w którym uprawiała "dejli dżoging jak zawsze" i też klepnąć ją w zadek. No chyba, że hiszpański Alvaro może, to wtedy co innego. Moralność Kalego na pełnej mocy. Czy jest tu gdzieś na sali lekarz??? Kolejnym punktem jaki chciałbym poruszyć w związku z brakiem praw wyborczych kobiet jest wynikający z podwójnych, kobiecych standardów ich solipsyzm, czyli nieumiejętność patrzenia na świat inaczej niż poprzez pryzmat wygody własnej (klepniętej w parku) dupy oraz czubka własnego nosa. Widać to chociażby w komentarzach zamieszczanych przez kobiety w sieci. Tu mamy do czynienia z tradycyjnym dla tej płci pozycjonowaniem się jako ofiary i robienia z siebie ofiary niezależnie od okoliczności. Kasia jest tu ofiarą "ubogacenia kulturowego", więc ci sami mężczyźni, których ona nienawidzi mają teraz jej współczuć, dodawać otuchy, klepać po pleckach i poratować życzliwym słowem. Najpierw wylewane są na mężczyzn wiadra nienawiści, aby następnie jakby niby nic przejść do wykazania się przez tych samych mężczyzn empatią, troską czy zrozumieniem wobec istoty, która mężczyzn nienawidzi. Normalnie świat klaunów XD W kobiecej, solipsystycznej głowie nie mieści się, że ofiarą może być kto inny niż kobieta, to kobieta zawsze jest ofiarą, a mężczyzna sprawcą (ok, ale gdzie reszta płci?). Dokonując wyborów przy urnie wyborczej należy wyjść poza swoją kobiecą bańkę i spojrzeć na rzeczywistość dużo szerzej niż tylko i wyłącznie kobiecy punkt widzenia. Należy popatrzeć na dane zagadnienie z każdej możliwej strony ze szczególnym uwzględnieniem wspólnoty, której ono dotyczy. Ideą praw wyborczych jest zapewnienie danej wspólnocie jak najlepszych warunków do życia, dalszego funkcjonowania oraz rozwoju. Przeż wspólnotę mam na myśli nie tylko kobiety, ale także mężczyzn oraz dzieci, ludzi starszych, nas wszystkich przecież. Nasze prawa wyborcze są nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla innych, ponieważ nasze indywidualne wybory przy urnie mają konsekwencje dla nas wszystkich, a nie tylko kobiet. Solipsyzm jako pewnego rodzaju poważne zaburzenie i ograniczenia poznawcze nie jest w stanie tego strawić. Dla kobiet liczą się tylko kobiety i nic innego. Pamiętacie co Donald Tusk mówił podczas ostanie kampanii parlamentarnej? Bezpieczna Polska to bezpieczna kobieta i wiele z nich kupił tymi głosami doskonale zdając sobie z tego sprawę, a teraz gdy już doszedł do władzy może spokojnie wykonywać polecenia z Brukseli dotyczące paktu migracyjnego i tzw., uchodźców. A realizacja tych poleceń będzie miała konsekwencje dla nas wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem kobiet o czym Kasia już przekonała się na własnej skórze. Ten solipsyzm jest także bardzo mocno widoczny w sieci gdy ktoś wspomni o prawach mężczyzn i ich dyskryminacji w publicznej przestrzeni. Mężczyźni za te same przestępstwa otrzymują większe wyroki - kobieca odpowiedź: trzeba nie popełniać przestępstw. Mężczyźni przechodzą na emeryturę pięć lat później niż kobiety - kobieca odpowiedź: kobiety otrzymują niższe emerytury. Chłopcy radzą sobie gorzej w szkole niż dziewczynki - kobieca odpowiedź: chłopy to lenie, trzeba się uczyć. Mężczyźni żyją krócej od kobiet - kobieca odpowiedź: trzeba chodzić do lekarza i się badać oraz o siebie dbać. Żadnej z nich poprzez solipsyzm i egoizm nie przyjdzie do głowy, że system sądowniczy dyskryminuje mężczyzn, system emerytalny jest zbudowany dla kobiet i nie dość, że przechodzą one na emeryturę wcześniej, to wyciągają z systemu więcej od mężczyzn i że to oni swoimi składkami tak naprawdę ten system utrzymują, że system edukacyjny jest zrobiony dla dziewczynek i sprawia, że w początkowej fazie edukacji szczególnie dziewczynki radzą sobie lepiej, a chłopcy się nudzą i tracą koncentrację, że system profilaktyki zdrowotnej prowadzi kampanie głownie dla kobiet, a kwestie męskie są pomijane i lekceważone. Pamiętam jak kilka lat temu na forum podczas listopadowej akcji badania prostaty jedna z byłych już na szczęście rezerwatek wysłała mi listę miejsc gdzie można sobie za darmo zbadać prostatę. Po otworzeniu linku kazało się, że badanie w owych placówkach za darmo nie jest, ale za to ze sporą zniżką. Oczywiście pretensje do mnie, jak śmiałem to wytknąć XD Popatrzcie: lata srania się kobiet o dyskryminację, o brak równych praw, które to trzeba wyrównywać za pomocą działania "kapitana państwo". Gdy wkracza kapitan i za pomocą ustawy czy innych przepisów nakazuje coś wyrównać jest klaskanie rękami i uszami przez kobiety, ale gdy to samo dzieje się w stronę mężczyzn, wtedy jest dokładnie to samo oburzenie, że patriarchat, że dyskryminacja kobiet. Europejska dyrektywa Women on Board nakazuje firmom zatrudnienie 40% kobiet w radach nadzorczych. Tu nie ma "trzeba było się uczyć" albo "kobiety to lenie". Z tym wszystkim o czym pisałem powyżej łączy się niezmiernie coś co nazywane jest kobiecym kryptonitem, czyli pojęcie odpowiedzialności. Kasia oczywiście nie potrafi połączyć kropek między własnymi politycznymi wyborami, a ich konsekwencjami, a niezależnie od tego co się dzieje i niezależnie od okoliczności zawsze winni będą mężczyźni. Owszem migrant klepnął ją w tyłek, to fakt niezaprzeczalny, ale migrant znalazł się w tym parku, ponieważ ten lub też poprzedni rząd go tutaj sprowadził. Ktoś na tych ludzi będących zwolennikami takiego społeczeństwa głosuje i są to głównie młode kobiety z dyplomami, z dużych miast. Winni natomiast są wszyscy mężczyźni i na nich wylewany jest jad, jednocześnie jedzie się do Hiszpanii na miejscowych mężczyzn i to samo czego jest się ofiarą robi się wobec modela ze zdjęcia. Zawsze, ale to zawsze odpowiedzialność jest od kobiety odsuwana. Zresztą słabi mężczyźni w postaci rycerzy zawsze staną po stronie rzekomej kobiecej ofiary zapominając o przyczynach, myląc jak kobiety przyczyny ze skutkami. Słowo "reperkusja" w tym słowniku nie istnieje. Gdy kobieta zdradzi winny jest jej mąż czy partner, ponieważ ją zaniedbywał. Mąż przyłapuje kobietę na zdradzie, kobieta zrobi awanturę o to, że ją śledzi i jej nie ufa, czytaj: jego wina. Złapiesz kobietę na jakimkolwiek przewinieniu, będzie darła ryja, że to nie ona, że to nie jej ręka. Zawsze, ale to zawsze w 10 przypadkach na 10 będzie dokładnie tak i będzie to samo. Winny będzie mężczyzna lub mityczny patriarchat, nigdy ona.12 points
-
Nie chcę nawet wspominać swojej reakcji, kiedy zwany w niektórych kręgach zrusifikowaną formą nazwiska "Dudenko", przyznał temu zaćpanemu banderowcowi, nasze najwyższe odznaczenie państwowe. Jedyne skojarzenie jakie wówczas miałem, to rechot kabareciarza po wciągnięciu krechy, kiedy szczał sobie na leżący w kącie kibla order, żeby symbolicznie wyszczać się i splugawić Polaków. Chyba nie było bardziej niewybaczalnej zdrady jakiej dopuścił się ówczesny prezydent RP. Przyklasnąłem w myślach Nawrockiemu, kiedy zapowiedział odebranie ćpunowi odznaczenia. No i co? I może być jajco. Tu niby zapowiedź odebrania a nagle jakieś bezsensowne konsultacje z jakąś kapitułą po których decyzję ma ogłosić w "odpowiednim czasie". Nosz kurwa, jak można się tak pierdolić z banderowcami? Jak można mieć jako prezydent tak chwiejne decyzje? Rozwala mnie ta mierność tubylczych polityków. Może dobre było by "cejrowskie" - "wszyscy won!"? Gdyby ich nie było, nie byłoby komu narobić tylu szkód. Jakoś w Belgii (dobrze pamiętam?) nie było niedawno rządu ponad rok i nic wielkiego się nie stało, poza przyzwoitą prosperitą państwa i narodu.11 points
-
Z polskimi lewaczkami/feministkami jest tak, że one nienawidzą polskich mężczyzn, zwłaszcza tych biednych, brzydkich, świadomych. Łatwo p0lkom przychodzi obrażanie, wyśmiewanie, manipulacja, agresja, bezpodstawne oskarżenia, przypisywanie łatek, natomiast w sobie winy nie widzą, bo przecież polskie kobiety są czyste i niewinne😂 Filmik dobitnie pokazuje, że ona ma focha, bo klepnął ją oblech jak to się wyraziła. Gdyby zrobił to przystojniaczek narracja byłaby zupełnie inna. Później robiła z siebie ofiarę, dodając całą dramaturgię emocji😏 Jednak jak ona uprzedmiatawia modela z plakatu lub jeździ na łowy do Hiszpanii, to już jest wszystko ok? Podwójne standardy kobiet, racjonalizacja swojego postępowania, selekcja mężczyzn, na tych, którzy mogą pozwolić sobie na więcej i na tych co nic nie mogą. Co do praw wyborczych, jak najbardziej nie powinny ich mieć, swoimi absurdalnymi decyzjami są zagrożeniem dla całej reszty. Kobiety są nieodpowiedzialne, nieobiektywne, poddają się emocjom, presji danej grupy, nie rozróżniają co jest dobre dla ogółu, zawsze patrzą tylko na własny czubek nosa. Z resztą widzimy jak za rządów kobiet świat skręca ku przepaści. Kobiety same chciały wpuszczać imigrantów, głosowały na partie, które to promują, więc teraz jak to mawia prince polo cytat. "Uśmiechajcie się brygada"🤡 Kobiety mogą mieć pretensje same do siebie, przecież bidulki myślały, że do Polski będą sprowadzać tylko najprzystojniejszych, wykształconych, z zasobami mężczyzn, z egzotyki😅 My możemy się z tego śmiać, jednak kobiety niestety tak rozumują. Rzeczywistość jednak zweryfikowała ich iluzje, do Polski wjeżdża najgorszy sort ludzki, kobiety jeszcze zatęsknią za normalnością jaką miały dzięki polskim mężczyznom. Przekonają się ile praw, swobód będzie miał imigrant za rządów lewackich, a ile ona kiedy to stanie oko w oko z rzeczywistością. Jakby to powiedział klasyk, swoista kopalnia beki.10 points
-
Nieporozumienie klasowe Gdyby ją klepnął jakiś przystojny milioner to by nie było problemu.8 points
-
Kobieta idealnie nie istnie... Piękne wzorce chłop miał, wybór właściwie idealny. Laska zero czerwonych flag: - w wieku 18 lat urodziła dziecko - influencerka - modelka Co może pójść nie tak?7 points
-
Kasia ma wyjątkowo radiową urodę. Poznań, miasto doznań. Przepraszam, musiałem7 points
-
Drogi autorze, zasłanianie się Bogiem i religią w tym przypadku to tylko i wyłącznie zasłona dymna nad tym, co jest między wami naprawdę. Ty jesteś dla niej po prostu koleżanką z penisem, czasoumilaczem i osobą do której najnormalniej w świecie nie czuje popędu, i nawet chyba ta ,,prawda,, była by dla ciebie lepsza od tych kocopołów o nawiązaniu kontaktu z Bogiem, bo jeśli w to uwierzysz, to bądź pewny że mocno się rozczarujesz w momencie kiedy spotka tego, który tę więź, jak i jej majtki z niej zerwie. Powyżej było już napisane, jeżeli kobiecie się podobasz, jest tobą zainteresowana a przede wszystkim pociągasz ją fizycznie, to będzie sama dążyła do sexu bo tak to po prostu działa.6 points
-
Na szczęście po życiowych perturbacjach z winy patriarchatu wreszcie znalazła prowdziwą miłość. Wybór akurat tego chłopaka z pewnością całkowicie przypadkowy w kontekście jej "pracy?"6 points
-
Panowie w momencie jak przyznano prawa wyborcze kobietom zaczął się upadek demokracji jako ustroju politycznego. Obecnie ten stworek, który jest tak nazywany jest raczej ochlokracją i służy do manipulowania masami. Cytując klasyka jest to dupokracja, która daje możliwość głosu osobie niewykształconej lub głupiej nie mającej pojęcia w jakiej rzeczywistości żyje. Najlepszym przykładem są kobiety, głosujące na kandydata bo jest ładny, zgrabny, młody, bez analizy co ten osobnik ma do zaoferowania jako polityk. Prawo wyborcze powinno być zaszczytem i winno dotyczyć osób, które zasłużyły się dla dobra swojego kraju, a nie dotyczyć osób żyjących na koszt tego kraju.6 points
-
Sny są naszą podświadomością. Ogólnie nie jestem Jackowskim czy drugim Nostradamusem ale sny akurat umiem trochę czytać. Ten jest ciekawy więc pokuszę się o interpretacje. Myślę że to co zobaczyłeś ma wymiar głębszego zrozumienia. Taśma to czas każdy go ma ograniczoną ilość leci nie zatrzymuje się. Niszczarka nieuchronna śmierć każdego z nas. Wagonik to może symbolizować ludzi w pudełku czyli nasze życie w społeczności danym miejscu np. firma, dom . Ludzie nie odczuwają ze lecą do niszczarki że zaraz będzie po nich bo są zbyt zajęci celowaniem w innych. Nie widzą że życie jest tylko chwila i zamiast się tym cieszyć to się atakują — mierzą do siebie pistoletami. Pistolety nie strzelają bo to są ataki niefizycznie, a bardziej natury psychologicznej i werbalnej. Wszyscy zginęli bo każdy był zajęty atakowaniem i nie zorientowali się że ich życie dobiega końca. Ty jako obserwator patrzysz z boku i widzisz głupców i ślepców. Zniszczony wagon może sugerować też że niebawem ich już nie zobaczysz i miejsca które obserwujesz. Wniosek jest jeden: Życie jest zbyt krótkie na użeranie się z małpami.6 points
-
Myślę, że wręcx przeciwnie, to pies na baby. A może to jego "udało się" niekoniecznie oznacza babę jak już tak analizujemy jego profil... a teraz jak twierdzi potrzebuje czasu i musi ochłonąć bo sam nie może do końca zrozumieć co nawywijał6 points
-
6 points
-
https://niezalezna.pl/polska/zakaz-propagowania-banderyzmu-w-polsce-rusza-zbiorka-podpisow-pod-projektem-ustawy/571694?fbclid=Iwb21leASKR-BjbGNrBIpH32V4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHqFoa2G69ggSk5Q0eFgihdr3ahS82zq125VZlA4durgri628LMslMNeI8n___aem_jNPaxM1MaTkgCplYv5bDXQ#goog_rewarded Zapewne za niedługo usłyszymy głośny kwik ze wschodu.5 points
-
W zasadzie to najbardziej dopasowaną opcją jest zostanie politykiem. Nawet szczebla lokalnego. Nic nie trzeba umieć, można być nawet durniem, doświadczenie z żadnej dziedziny w ogóle niepotrzebne więc nie ma potrzeby żadnych kursów. Wystarczą jedynie kręgosłup z gumy, chciwość, zdradziecka morda (można wyćwiczyć przed lustrem) i pogarda dla jedwabnika (przychodzi z czasem i kasy zapasem). Dobrze jest jeszcze wypalić kubki smakowe, bo tam świnia świni tyłek ślini.5 points
-
Przede wszystkim nie tylko kobiety nie powinny mieć praw wyborczych. Możliwość głosowania to powinien być przywilej, który dopiero można zdobyć. W chwili obecnej jedyne kryterium to wymagany wiek, wyborca może być skrajnym matołem, nie umieć dodawać ani odejmować ale oddać głos może. I takich matołów w skali kraju są tysiące. Skutki chyba widać. A co do tematu głównego? Baby są po prostu głupie, nie interesują się poważnymi rzeczami, nie potrafią myśleć długoterminowo ani strategicznie. Mają też taki idiotyczny charakter, że wydaje im się, że jak inaczej zawieje to 2*2 będzie 5, a jak się rozpłaczą to będzie może 6. Za skutki ich durnych wyborów kto płaci, niestety?5 points
-
Została wzbogacona kulturowo i nadal jej mało. Kobiecie nie dogodzisz5 points
-
One wszystkie są za przyjmowaniem imigrantów, bo myślą, że to będzie sensualne ocieranie się jak w tej kizombie, co ją uskuteczniają z kolorowymi na potańcówkach. A tu taka przykrość, imigranci biorą co chcą, kiedy chcą, i jak chcą. Co do ich społecznej dojrzałości i odpowiedzialności - kobiety, zwłaszcza te lewicowe, nie są zdolne do głębszego namysłu nad takimi kwestiami jak odroczone w czasie konsekwencje swoich wyborów. Pod tym względem są jak dzieci, i dlatego dopuszczenie ich do życia publicznego skończyć musi się ogólnym zamętem. Emocjonalność, niestałość, stadny pęd - na takich wyborcach umacnia się ochlokracja, dojrzałego społeczeństwa obywatelskiego na takich podstawach nie da się wybudować. Dlatego też powtarzam, że trzeba zarobić, ile się da, wyuczyć się czegoś przydatnego - i wiać jak najdalej z tego pierdolnika. Husarskie skrzydła zostawcie za sobą. Co do kasi.malyszek - to zdjęcie wiele mówi: Glovocyklista pewnie chciał skomplementować jej siedzenie, a ta nie doceniła. Nieporozumienie kulturowe.5 points
-
Pamiętacie jak jeszcze przed rosyjską inwazją MSZ Ukrainy Kułeba pokazywał Blinkenowi mapę Ukrainy w skład której wchodzą terytoria Polski i pozostałych sąsiadów tego kraju? Ta mapa była podpisana jako 'mapa fizyczna Ukrainy'. Tym krajem od 2014 roku rządzą banderowcy nienawidzący Polski. Bawi mnie zatem zdziwienie "ekspertów", że Zełeński nadał jakiejś jednostce nazwę "bohaterów UPA", że on to w sumie nie zna historii, nie wie o zbrodniach OUN/UPA... Tak, nie wie. ----- Inne wrogie zachowania Ukrainy względem Polski jakie sobie teraz przypomniałem: -Ustawa honorująca UPA mianem bohaterów Ukrainy tuż po wizycie Komoruskiego w Kijowie; -Atak Zełeńskiego na Polskę na forum ONZ; -Skarżenie się na Polskę do UE; -Ukraińskie plany ponownych pochówków zbrodniarzy takich jak Andrij Melnyk, Szuchewycz, Bandera itd. -Brak przeprosin za Przewodów; -Utrudnianie ekshumacji Polaków (i wręcz prześladowanie Ukraińców, którzy odnajdowali szczątki np. polskich żołnierzy i zgłaszali to do urzędów);5 points
-
Rozpoczyna się druga faza. Najpierw durni Poliniacy przyjmowali Ukraińców pod swoje skrzydła. Teraz niedawni miłośnicy Bandery będą nagle sytuować się jako ich przeciwnicy, będzie coraz więcej nagonki na Ukraińców w Polsce. Zaczęli od podawania narodowości wszelkiej maści przestępców. Wszystko w imię zarządzania emocjami gojów nad Wisłą. Teraz za późno, durnie, którzy pomagaliście i wpuściliście piątą kolumnę do swojego kraju. Mówię do biomasy polińskiej, nie do Polaków.5 points
-
https://www.vcuhealth.org/news/vcu-researchers-find-explosive-rise-in-tick-linked-meat-allergy-across-the-us/5 points
-
4 points
-
4 points
-
Hej, Nie zakładałem żadnych wątków od bardzo dawna. Dzisiaj śniło mi się coś bardzo ciekawego. Były dwie taśmy prowadzące do niszczarki. Na tych taśmach jechały wagoniki. Ja stałem na ramie taśmy tuż przed niszczarką i patrzyłem na sąsiednią taśmę na której w wagoniku siedziało 6 osób na przeciwko siebie. Każda z tych osób miała pistolet. Taki typowy Tokarev z magazynkiem. Co chwila jedna z tych osób celowała w drugą osobę i naciskała spust. W żadnym pistolecie nie było amunicji więc było słychać tylko klik. Osoba opuszczała broń i kolejna robiła to samo jakby bez świadomości że ich wagonik zmierza do niszczarki. Patrzyłem na nich i nie mówiłem nic. Po chwili ich wagonik dotarł do niszczarki i wszyscy zginęli. Wtedy się obudziłem. Ten sen zwrócił moją uwagę na pewną kwestię którą zauważyłem w społeczeństwie ostatnio pracując ponownie w magazynie z Polakami za granicą. Generalnie zawsze wierzyłem że warto być dobrym człowiekiem, starać się, wierzyć że jednak cierpienie ma sens i do czegoś prowadzi sensownego finalnie. I fakt przez ostatnie 2 lata poprawiło mi się finansowo. W końcu wypracowałem sobie swój czas na zaczerpnięcie powietrza jednak mentalnie praca z tymi debilami za granicą odcisnęła na mnie swoje piętno za każdym razem. Mimo to staram się trochę mentalnie odbudować, ćwiczyć czytać, nauczyć się czegoś spróbować czegoś nowego choć jest ciężko. Internet stał się ściekiem. Większość treści to depresyjne pomyje. Wracając do snu. Myślę że coś bardzo niedobrego się dzieje obecnie w społeczeństwie i w ogóle w krajach zachodnich. Chodzi o relacje międzyludzkie. Te pistolety pokazywały coś bardzo ciekawego. Jakby system był beznamiętny bezosobowy, a to co ludzie w coraz większej liczbie robią to właśnie podnoszenie ręki z tym pustym pistoletem czyli podkopywanie manipulacje etc itd. Pokazuje to chęć postawienia się nad kimś, uzyskanie poczucia władzy, sprowadzenie do swojego niskiego poziomu etc itd. Zapraszam do dyskusji.4 points
-
4 points
-
To sprawdzona technika inżynierii społecznej - wulgaryzując obrazowo, chodzi o to, żeby jak najwięcej funkcjonariuszy srało nam do głowy, każdy swoim gównem tak, żeby trudno było się z tego szamba odkopać tracąc orientację od którego właściwie zacząć i czy damy w ogóle radę. Tę metaforę trafnie ujął Little Big (już zakazany w rodzimej Rassiji) w "generation cancellation":4 points
-
Brawka za półksiężyc na łańcuszku. Więc nawiązując do wpisu @Obliteraror - ta pani nie stała wprawdzie w kolejce po urodę, ale w tej po rozum też nie, bo czegoś chyba nie klei. Może nawet niczego...?4 points
-
Chciałbym poznać opinie z obu stron "barykady". Na jaki stopień zażyłości pozwalacie sobie z takim już dorosłym dzieckiem. Żarty z ojca, a ojciec z syna? Czy może pewien stopień wzajemnego szacunku i zrozumienia? Lekko drwiące wzajemnie teksty? Czy może zaufanie i wzajemna pomoc?4 points
-
Hmm, co ja widzę z rana? Kasia zrobiła swoje konto na TikToku kontem prywatnym. Chyba nie tego typu atencji się nasza bohaterka spodziewała, ale jak to mawiają: w sieci ponoć nic nie ginie: https://x.com/krulbijedame/status/2063204441721876856 Tak jak pisałem trzeba odsunąć od siebie odpowiedzialność poprzez ukrycie konta, aby nikt nie widział😆4 points
-
W jednym tiktoku płacze w drugim molestuje modeli na bilbordach? Macając ich po tyłkach. To się nazywa karma. Jeszcze jedno. W tej sprawie jest w ogóle jakiś dowód? Nagranie coś? Mamy tylko nagranie dramy jakiejś baby, która zachowuje się jak z lekka zaburzona. Równo dobrze mogło sobie cały incydent wymyślić żeby się lajki na tiktoku zgadzały. Na słowo to jak kobiecie nie uwierzę, że niebo jest niebieskie. sorry. Typa lewacka idologiczna bzdura. Oni nawet nie udają, że traktują te swoje pomysły serio. Gdyby traktowali je serio to musieliby wszędzie wprowadzic parytety. Zaczynając od układania polbruku, lania betonów i nauczania przedszkolnego.4 points
-
Mój kumpel ze szkoły już w wieku 18-19 lat wiedział, co jest pięć. Ziomek miał braci i normalny kontakt z ojcem. I już wtedy mówił, że albo decydujesz na dziewczynę i akceptujesz te babskie cechy, albo po prostu się w to nie bawisz. To jest w pakiecie „z dobrodziejstwem inwentarza”, jeśli przykładowo chcesz założyć rodzinę. On już wtedy się nie łudził, że jest jakaś himalajka i bratnia dusza. Zazdroszczę wczesnej świadomości.4 points
-
Najpierw jedna skrajność potem nagle, płynnie i szybko przechodzimy w drugą. Umiejętna polityka zarządzania emocjami. Po prostu jesteśmy rozgrywani na wielu płaszczyznach.4 points
-
Kioskarka w Olsztynie wpadła na pomysł, co zrobić, żeby w Olsztynie rodziło się więcej dzieci. Sprzedaje uszkodzone kondomy - pisze "Fakt". Ewa Marciniak wymyśliła, jak walczyć o większy przyrost naturalny. Pinezkami dziurawi kondomy - pisze "Fakt". Nie chce jednak oszukiwać osób, które w jej kiosku kupują prezerwatywy. Dlatego na ladzie wystawiła informację, że kondomy są podziurawione. "Robię to dla dobra kraju. Inaczej w Polsce zostaną sami dziadkowie. A kto będzie pracował" - pyta kioskarka? Do akcji sprzedaży dziurawych prezerwatyw kioskarka namówiła koleżanki, które prowadzą w Olsztynie kioski. Chcą się legalnie zarejestrować jako stowarzyszenie. https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/188353,kioskarka-dziurawi-prezerwatywy.html Legenda głosi , że za PRL były kioskarki nie informujące o dziurach które same zrobiły.4 points
-
W Pakistanie wiedzą jak postępować z gwałcicielami. Ci zwyrodnialcy zostaną powieszeni. Pakistańczycy, którzy zbiorowo zgwałcili francuską turystkę na oczach jej trójki dzieci po tym, jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostaną straceni, orzekł sąd Sąd orzekł, że dwaj Pakistańczycy, którzy sześć lat temu dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce na oczach jej trójki dzieci, zostaną skazani na karę śmierci. Abid Malhi i Shafqat Ali zostali skazani w marcu 2021 r. za gwałt zbiorowy, porwanie, rozbój i przestępstwa terrorystyczne w związku z atakiem na autostradzie Sialkot-Lahore i skazani na karę śmierci. Obaj podejrzani odwołali się od wyroku, a obrona twierdziła, że wersja wydarzeń przedstawiona przez prokuraturę zawierała luki i że decyzja sędziego była niesprawiedliwa. Jednak w środę dwóch sędziów odrzuciło apelację po tym, jak prokuratura stwierdziła, że przeciwko dwóm mężczyznom przedstawiono przytłaczające dowody, podał anglojęzyczny pakistański serwis informacyjny Dawn. Malhi i Ali przeprowadzili atak 9 września 2020 r., po tym jak kobieta i jej trójka dzieci utknęli na autostradzie prowadzącej z Lahauru z powodu braku paliwa. Zamknęła drzwi samochodu, czekając na pomoc, jednak napastnicy wybili okno i wywlekli ją na zewnątrz, gdzie zgwałcili ją, grożąc bronią, na oczach jej przerażonych dzieci. Mężczyźni ukradli również pieniądze, biżuterię i karty bankowe, po czym uciekli. Policja poinformowała, że kobieta była w szoku, jednak udało jej się podać podstawowe opisy napastników.4 points
-
Algorytmy YT czasami wyczuwają, że człowiek ma akurat chwilę relaksu przy kawie i podpowiadają rzeczy, które czasem warto kliknąć. Tak właśnie było dziś koło południa i wleciał taki materiał: Im dalej w podcast tym bardziej rosło przekonanie, że warto aby będąc dużo młodszym, wziąć pod uwagę przedstawione tematy. Sam im jestem starszy, tym więcej rzeczy się po prostu unieważnia, Mimo, że były najważniejsze na którymś etapie życia. Bez żalu oczywiście, bez nich nie byłbym tym, kim jestem. Bez nich pewnie nie potrafił bym wielu aspektów życia odpuścić, olać, odebrać znaczenie. Choć wiele jednak nadawało się do implementacji w swoim czasie. Naprawdę dziś śmieję się z różnych, przeszłych potyczek, walk, ryzyk, ambicji, nakupionych przedmiotów, ubrań etc. Zachęcam wszystkich do uważnego posłuchania.4 points
-
4 points
-
Panowie przecież wszyscy wiemy że OP jest w roli darmowego usługodawcy który widzi marchewkę na kiju a nie realną rzeczywistość. Pani umiejętnie nim manipuluje stosując shaming jako seks był owocem zakazanym w ich relacji, a ona była 20 letnią dziewicą do wzięcia. OP nie umie ją wziąć jej za twarz i zdominować, uważa że na seks trzeba zasłużyć po przez dobre darmowe uczynki. Mental lvl świerzakownia po kilkuletnim byciu na forum.3 points
-
Można spróbować dwutorowo, tj. rozwijać się w dziedzinach, które nie są ze sobą powiązane. Jest to pewne zabezpieczenie na przyszłość. Ja np. uznałem, że warto mieć jakieś zaplecze jako lektor/korepetytor. No i poszedłem w języki, a z drugiej mańki - w nauki techniczne. Jest z tym sporo roboty, ale to tylko przez kilka lat, później już jest (względny) luz. Ja bym się rozglądał za takimi ścieżkami, które nie kończą się dożywociem w kołchozie. Najlepiej jeszcze, aby miały opcjonalne rozgałęzienia.3 points