Skocz do zawartości

Atencja poziom hard "supermodelki"


Rekomendowane odpowiedzi

Luksusowy sklep wyprasza klientkę z hajsem? Pierwsze słyszę. Czyli musiał być jakiś powód ku temu? Jaki? Tego szkieletowa "supermodelka" (którą ugryzł w usta bąk, dobrze że nie Józef Bąk) już nie podaje.

 

Czy oni nie wiedzieli z kim mają do czynienia? Czy ci prości, zwykli ludzie nie zrozumieli, że oto słońce zstąpiło w otchłanie plebsu?

 

http://plejada.pl/newsy/magdalena-frackowiak-sila-wyrzucona-ze-sklepu-zdjecie-instagram/wpkyqe

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Jestem w szoku jak można potraktować kobietę a także klienta.

No jak można kobietę tak? Faceta to by jeszcze można, ale kobietę?

 

Ciekawe jaka jest wersja drugiej strony bo pewnie bardzo ciekawa.

Takie rzeczy nie dzieją się bez powodu, raczej klientów chcących wydać pieniążki nie wyrzuca się siłą za drzwi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie była jeszcze molestowana a w dodatku miała miejsce próba gwałtu, o czym świadczą ślady po próbie ugryzienia przez białą, szerokoszczękową bestię. Zmieni zeznania że się musiała bronić przed napaścią na tle seksualnym przed białym zwyrolem. Ostatnio to w modzie (a to w końcu super-duper-modelka). A pardon, to dopiero za 20 lat wypłynie, bo tyle czasu max da radę uciągnąć zysków ze szczucia dupą.

 

p.s. Nie mój typ urody i pustka charakteru na mordzie. Nawet z łóżka bym ją wyprosił. Ale spox, mam dziwne gusta.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wersję pani już znamy, ciekawe jaka jest wersja pana z tego sklepu i czy był tam monitoring :>

 

Panie, które przedstawiają wersje wydarzeń jakie im się formują w 'musku' często zapominają o tych wersjach rzeczywistych. które nader często są utrwalane za pomocą środków elektronicznych. 

 

Ciekaw jestem jak to było naprawdę i co powie jak np. nagranie wypłynie. Niech zgadnę ''ale ja się czuję skrzywdzonom i poszkodowanom" i to czuję jest ważniejsze od tego co się zdarzyło ;) . 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej było tak, że ta pani nie była zainteresowana kupnem czegokolwiek, a wypożyczeniem biżuterii do sesji bądź rozmową z właścicielem w celu obgadania możliwości "podarowania" jej biżuterii, którą ostatnio pożyczyła (no dajcie mi ją, plisss, ona jest taka piękna, ja jestem znana to zrobię wam fejm, plisss). Zapewne to nie był jej pierwszy raz, gdy truła im dupę, stąd stwierdzenie "dla pani czasu nie mamy".

 

A ponieważ ego modelek wyjebane jest poza stratosferę, pani poczuła się urażona jak można ją tak olać, więc teraz robi antyreklamę jubilera aby się zemścić i udaje pokrzywdzoną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Idiotka z rozbuchanym EGO i tyle w temacie. Jak widzę te jej zdjęcie to kojarzy mi się z glonojadem. W opisie widać, że była w czasie godzin zamknięcia sklepu jubilerskiego. Nie uszanowała czasu pracowników sklepu, którzy chcieliby pójść do domu po pracy, a nie siedzieć bo jakaś "gwiazda" chce pooglądać błyskotki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rnext napisał:

Pewnie była jeszcze molestowana a w dodatku miała miejsce próba gwałtu,

#metoo.. :lol: 

7 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

którą ugryzł w usta bąk

Obawiam się, że to nie był bąk a coś znacznie gorszego..

Coś mi się widzi, że nie do końca było tak jak nam to pani opisuje. Wydaje mi się, iż jest szczegół a być może nawet kilka, które zmieniają perspektywę spojrzenia na tą sytuację ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie modelki mi się średnio podobają, cholernie szczupłe, kształtów brak itp. 

 

Ego wybujałe w kosmos, ale przychodzi wiek kiedy wypadają z rynku. Ciekaw jestem co by było gdyby nakręcili film dokumentalny byłych modelek. Na pewno część z nich niezbyt dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.