Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Czyli jesteś 100% kobietą @Eleanor :D Aniołek 😇 i diabełek 😈 w jednej istotce :D 

• Haha 1

Posted (edited)
W dniu 14.04.2019 o 10:49, DanielS napisał:

Urozmaicenia są wskazane, żeby nie popaść w nudną rutynę ;) 

Jak ktoś tego używa to znaczy, że już dawno popadł :)

Co do zasady oczywiście :)

Edited by dobryziomek
  • Like 1

@DanielSW sumie tamten strój kupiam, pół-żartem :D po naszej pewnej rozmowie, ale to było całkiem ciekawe. :P

Kręciły go białe fartuszki, :lol:zawody medyczne u kobiet, a jeszcze wtedy nie studiowałam tego, co teraz. ;)

@dobryziomekOj przesadzasz. ;) Wszystko jest dla ludzi, aby tylko nie przeginać, jeden-dwa gadżety używane sporadycznie to nic złego i absolutnie nie świadczy to o jakieś rutynie -zależy jak kto do tego podchodzi. ;)

• Like 2

1 godzinę temu, Florence napisał:

Kręciły go białe fartuszki, :lol:

Nie dziwi mnie to @Florence 😁

Zabawa w przebieranki może być bardzo interesująca 😉

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Baxter99
      Witam. Chciałbym pokrótce opisać swoją historię, poradzić się. Na wstępie zaznaczam - znam sprawę z powrotami do byłych i wiem, że się nie wraca ALE. Byłem z atrakcyjną laską prawie dwa lata. Wspólne spędzanie czasu, chemia i dobry seks. Scenariusz standard - było git, coś się pogorszyło, zacząłem pieskować i dostałem kopa w dupę. Trochę to przeżyłem ale aktualnie jest ok. Ex cały czas stalkowała mnie w necie. Odzywała się do mnie przez ten czas kilkukrotnie, odpisywałem olewawczo. Tydzień wstecz napisała z grubej rury - cześć, czy mam kogoś i co tam u mnie. Dzwoniła do mnie ale  wisiałem na telefonie i się nie dodzwoniła. Nie oddzwoniłem, zadawała ciągle to samo pytanie. Następnego dnia na Messengerze napisała, że przeprasza, nie powinna pytać, musi usunąć mnie z Fb, usunąć mój nr itd. Bo tak jej będzie łatwiej. Widocznie kuło ją oko i serduszko, że radzę sobie bez niej normalnie. Buziak z serduchem na koniec. Napisałem jej SMS, że nie wiem po co do mnie wypisywała skoro teraz staliśmy się sobie obcy i życzę jej kogoś kto podrapie za uchem i zrobi taki masaż jak ja. Podziękowałem za miłe chwile i się pożegnałem. Odpisała pytając czy kogoś znalazłem. Że może ma chwilę słabości, może zatęskniła a może po prostu chciała zaprosić mnie na seks. Nie ukrywam, że z chęcią bym ją bzyknął raz jeszcze. Pogadaliśmy trochę, wstępnie się umówiliśmy. Napisała na koniec, że jestem inny niż byłem. No i cisza. Miała się odezwać i standardowo po akcji zamilkła Jak mogę dobić się do niej a w efekcie jeszcze raz się z nią przespać? Dobrze się doginaliśmy nawzajem, wiem, że było jej ze mną naprawdę dobrze. Nie jestem krzywy, spotykam trochę dziewczyn na swojej drodze ale z żadną nie mam takiej interakcji jaką miałem z byłą. Jest jakiś sensowny sposób żeby ją jeszcze obrócić? Odezwać się do niej za jakiś czas czy zamilknąć i czyhać na przypadkowe spotkanie? Podpowiedzcie coś obiektywnie koledzy
    • By Mnemonic
      Portale z sex kamerkami i (jak o sobie mówią) full time / half time cam model.
      No właśnie... Jeszcze zabawa, czy już kurestwo?
      Mnie osobiście w tym zjawisku "zatrważa" ekshibicjonizm emocjonalny - zapewne dlatego, że sam jestem szczelnie pozamykany, no ale to ja.
      Ciekaw jestem waszych opinii w temacie zjawiska, jak się okazuje dziś bardzo powszechnego.
    • By MoszeKortuxy
      Siema  Lubicie tatuaże? Interesujecie się tym tematem? To doskonale bo ten temat jest właśnie temu poświęcony. Możecie tu chwalić się swoimi tatuażami, pokazywać jakie tatuaże się wam podobają i jakie chcecie lub planujecie sobie zrobić. 
      Jakie podobają się wam tatuaże u kobiet?
      Mi takie:

• By Redcliffe
      Czolem baracia!
      Zanim wszedlem w obecna relacje z moja mysia mialem taki okres w swoim zyciu po zakonczeniu 4 letniego zwiazku, ze potrzebowalem sie troche wyszumiec. Raczej nie szukalem kobiety z ktora moglbym chodzic za raczke tylko bardziej do zaspokojenia moich potrzeb. W tamtym okresie nie bardzo uznawalem profesjonalistek i chyba do tej pory bym mial opory ale do rzeczy. Spotykalem sie z jedna taka z B. nie bede reklamowal, w celu zaspokojenia moich potrzeb. Laska 5 albo 6/10. Plus miala jeden a wilasciwie dwa, ulozone symetrycznie. Pewnego razu zaprosilem ja do siebie lecz ta miala jakies sprawy. Nie naciskalem. Zamowilem sobie pizze a ta mi pisze ze zaraz bedzie. Wtedy bylem naprawde jak robot. Nie jakies czule slowka tylko od razu przejscie do konkretow. Nie podobala mi sie owa pani na tyle zeby dotykac robic jej dobrze albo jakkolwiek sie dla niej starac, stad pozycja tylko od tylu wchodzila w gre. Tamtym razem jednak bylem troche zmwczony I nie mialem ochoty nawet sie wysilic na taka gimnastyke. Dalem jej do zrozumienia czego chce czyli ty mi robisz dobrze tu I teraz. Po skonczonej akcji przypomnialem sobie o pizzy. Wymyslilem na predce, ze musze jechac odebrac kogos z dworca. Ona lzy w oczach ale mowie jej, ze musi juz isc. Poczulem, ze troche pojechalem po bandzie. Wiecej sie do niej nie odezwalem. Jakie wy macie historie?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.