Skocz do zawartości

Krótka historia i opinie co do związku


Rekomendowane odpowiedzi

Nie musiała od razu zdradzić, ale szanse na to są całkiem spore. Może dopiero szykuje się do przeskoku na inną gałąź i sprawdza teren? Chociaż nie, co ja pierdole, zdradziła Cię na pewno.

Słuchaj no, nic nie zmienisz, nic nie naprawisz. Wasz "związek" zdycha śmiercią naturalną, niedługo zacznie się nieść fetor. Już czujesz ten smrodek gównoburz i nowych rewelacji, które ujrzą światło dzienne?? Bo ja tak.

 

Seks od zawsze był papierkiem lakmusowym każdego związku. Jego częstotliwość oraz jakość świadczyła o tym czy jest ok, czy nie ma co zbierać. 

U Ciebie Panie nie ma co zbierać. 

 

Choćbyś stanął na pulusiu i nauczył się biegle fińskiego, tego związku nie odratujesz. Prędzej czy później on jebnie. Pytanie tylko, czy skończy go ona, czy Ty? 

 

PS. Ma słabość do ex, bo ją zdradził i kopnął w dupę.Dodatkowo, to był jej pierwszy poważny związek. Buźka mówi, ten jebany złamas, a piczka ojjjj chcę go bardzo :) 

Pozostaje tylko powiedzieć NEXT i iść dalej  w poszukiwaniu złotej, zaginionej muszelki :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.