Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno nie zgodzić się, z obszernym postem czerwonego Moszego. 

 

Ale ja pytam PO CO? 

 

Jeżeli na moim przykładzie: to jestem zwykłym szaraczkiem, coś tam na koncie... zupełny nikt ze mnie i akurat mnie jakiś automat ma to kontrolować, tak widzę te reklamy na monitorze ale mam to w chuju...  czy ktoś patrzy na mnie przez moją kamerkę - ,a chuj niech sobie patrzy... jak będę robił cos nielegalnego to żadnej elektroniki ze sobą i fiut... Ktoś napisze to kamery cię zarejestrują... i tak i nie... Nie dajmy się zwarjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

to jestem zwykłym szaraczkiem,

to jest błędne myślenie, bo to za co system będzie karać używając inwigilacji, zależeć będzie od systemu. 

 

Poprzednie wpisy to pokazywanie samego mechanizmu zbierania danych a nie ich używaniu już później w konkretnym celu.. Jak mawiał klasyk, nie ma ludzi niewinnych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mosze Red said:

I tak sobie myślę, że skoro ja zdolny amator, który zna trochę tricków mogę zrobić coś takiego, to jakie możliwości tj. narzędzia, umiejętności mają specjaliści pracujący np. w NSA, CIA czy Mosadzie?

To potrafili zrobić w 2010r.

 

Polecam wszystkim, którzy znajdą 2 godziny wolnego na dobry dokument.

Daje sporo do myślenia.

 

 

 

@zuckerfrei

 

I całe miasto twoje.

 

scraf_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat był: 

I miałem podobne wnioski jak Wy ;) czyli co? Wynika z tego, że NIE DA SIĘ tego obejść, choćbyś chciał. Możesz zakleić kamerkę w lapku ale zostaje jeszcze kamerka a raczej dwie na smartfonie (chyba, że ma się starą Nokię :>) i tak dalej, w każdym razie.. nie wygląda to fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kamerki w nowym telewizorze (mikrofon też). A jeszcze ludzie łyknęli, że można połączyć tv do internetu bo seriale, bo fiksy sriksy..:D

 

Dawniej tv miała sygnał w jedną stronę, a teraz ludzie sami sobie zakładają podsłuchy. 30 lat temu SBecy padli by z wrażenia. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.