Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2021 o 17:51, Wewerka napisał:

Dziś? Niespodziewany "nalot siostry" z siostrzeńcem (odległość 250 km), że im się chciało :D .

Może ma jakiś problem? Albo do czegoś potrzebuje Twojej energii.

 

 

 

Pierwszy raz od dwóch lat wychodzę sama! Z domu kupić sobie jakiś ciuch! 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lalka napisał:

Może ma jakiś problem? Albo do czegoś potrzebuje Twojej energii.

Tak, to trafna diagnoza.   W tym tygodniu ja do niej zawitam. 😉 

1 minutę temu, Lalka napisał:

 

 

Pierwszy raz od dwóch lat wychodzę sama! Z domu kupić sobie jakiś ciuch! 

 

:D Znam ten stan. @Lalka, jak pięknie odkrywa się na nowo świat po takim czacie izolacji! Pochwal się zakupami 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komplement, że jestem szczuplejsza niż przed ciążą, :) oraz nie mogę doczekać się też tapingu i efektów po tym, a liczę na nie. 😊

W dniu 1.03.2021 o 10:39, Wewerka napisał:

Pochwal się zakupami 🥰

Zapomniałam :D.

3 pary spodni, 3 bluzy, 5 topów. Tak na sportowo. 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

33333.jpg

 

"Number 111 is strongly connected with love. If you see this number, it means that love is on your way" 😄

(dla ludzi nie będących w temacie, kiedyś założyłem temat o byciu prześladowanym przez kilka sekwencji liczb)

 

Ponoć łabędzie są symbolem miłości, niestety ja i moja "nie doszła, przyszła" widocznie łabędzicom nie jest no i jak widać na obrazku ja też przystojnym łabędziem nie jestem :D  Więc jaka para taka symbolika, lol.

 

Nie powiem bo mnie to rozśmieszyło, że gdyby uznać te liczby i znaczenie ich za prawdziwe, to na pewno by było ciekawie. Ale jak widać teoretyczna "moja" i ja - to dwie kaczki dziwaczki a nie piękne łabędzie :D 

 

A co jeszcze lepsze nie chciałem za bardzo podchodzić by ich nie wystarczyć, zrobiłem jedno zdjęcie z daleka i drugie chciałem bliżej ale ta z waszej prawy, zaczęła mieć ruchy wymiotne a ta z lewej sobie na nią tylko patrzała jak gdyby nigdy nic i potem sobie zaczęła za nią iść, jak tamta walczyła o oddech :D 

No i wystraszyłem "zakochaną zagdakaną parę", popsułem im romantyczną randkę a na mój widok  kaczka zaczęła się dusić, albo mieć odruchy wymiotne albo cholera wie - może się po prostu chichrała 😄

 

Ale abstrahując od liczb i łabędzi czy znaczeń i szukania ich na siłę, po prostu fajny widok co nie?

 

Dosyć nietypowy. Mi poprawił humor.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Ooo, ja też mam urodziny za kilka dni :)

 

O to brachu najlepszego, pozdrawiam astrologicznego byczka już wiem czemu się tak dobrze dogadujemy😉

 

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

I też sobie prezent szykuję ;)

 

Dokładnie samemu też sobie trzeba robić prezenty i przyjemności.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

O to brachu najlepszego, pozdrawiam astrologicznego byczka już wiem czemu się tak dobrze dogadujemy😉

 

Dzięki, brachu! I Tobie też najlepszego - ma się rozumieć! :) 

 

Teraz, Iceman84PL napisał:

Dokładnie samemu też sobie trzeba robić prezenty i przyjemności.

 

A jak! Skoro kobiety współczesne takie roszczeniowe, żeby tylko brały, to sami musimy sobie sprawiać przyjemności :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.