Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Dominik Bos z Awięc nakręca do agresji i manipuluje ludźmi?

Recommended Posts

Pan Dominik robiąc o mnie dwa materiały, zawsze podkreślał jaki jest miły - i prosił żeby mnie nie atakować. 

 

Ta prośba oczyszcza go prawnie z zarzutu o napędzanie nagonki, dlatego pozew byłby bezsensowny... ale czy faktycznie jest taki bezstronny? Są co najmniej trzy powody, by sądzić że jednak tak nie jest.

 

Pierwszy dowód, czyli pierwszy obrazek na który spojrzy KAŻDA osoba, wchodząca by obejrzeć nowy film Dominika:

 

Djr0WQV.jpg

 

Pisze tam jak byk - bracia samiec (czyli nasza społeczność skupiona wokół forum), jak ja ich nienawidzę. To metafora do mema z braćmi Golec... ale ja i wielu innych ludzi jej w ogóle nie znało. Zresztą gdyby nas lubił, użyłby innej metafory, nie związanej z nienawiścią.

 

Chyba dla każdego rozsądnego człowieka, jest jasne że i forum i moja osoba jest kimś, kogo prowadzący nienawidzi. 

 

 

Drugi powód to prośba o nie hejtowanie mnie, po którym zalała mnie rzeka lżenia, wyzwisk i nienawiści. Za pierwszym razem mogło się tak zdarzyć, ale gdy Dominik nagrywał o mnie drugą część jako kontrę do mojej odpowiedzi na jego nagranie, w którym mówiłem o hejcie jego fanów na mnie, nie zauważyłem żadnej reakcji która by ten hejt mogła powstrzymać.

 

Czyli wiedział o ataku na moją osobę, ale tego nie powstrzymał ani nie potępił, a zdaniem wielu to wykreował. Zresztą proszę zobaczyć samemu komentarze, pamiętając że olbrzymią ich liczbę skasowałem, ponieważ były nieludzko wręcz brutalne wobec mnie:

 

Moja pierwsza audycja: https://www.youtube.com/watch?v=N1kzI-xCk9E&t=730s

 

Dwie moje kontry, komentarze powalają i żadnej reakcji Dominika, chcącej te reakcje zatrzymać:

 

Audio (komentarzy mało, młodzi lubią obrazy a nie głos) - https://www.youtube.com/watch?v=nIXx-3uBHyU&t=2s

 

Video - https://www.youtube.com/watch?v=_nHKsnh1i00&t=298s

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Jest tez trzeci powód.

 

Z osoby która ostrzega przed wykorzystaniem przez manipulantki udające depresję, zostałem przedstawiony jako człowiek, który nie chce ciężko chorej kobiecie pomagać. Nie pomogło WYRAŹNE mówienie że jak kobieta jest chora na depresję to idzie się do psychiatry albo psychologa, ani podkreślanie że jak chłopak chce ZWIĄZKU (i seksu, to chyba oczywiste, w końcu to z seksu biorą się dzieci i nawet sam Pan Dominik), i liczy że jak będzie pomagał to będzie związek, to się PRZELICZY.

 

Czyli z kogoś kto chroni ludzi przed manipulacją, stałem się bezduszną bestią, która nie chce pomagać... najlepiej latami dziewczynie, która udaje ciężką chorobę by mnie wykorzystać (czas, pieniądze, energia, wiedza).

 

 

 

W świetle powyższych zdarzeń i faktów, pisanie i mówienie o tym jakoby był wobec mnie i forum nastawiony sympatycznie, wydaje się mocno naciąganą teorią. Jeśli patrzeć na skutki działań człowieka, mamy falę hejtu i nienawiści, ośmieszenie mojej osoby i forum.

 

"Po owocach ich poznacie" 😆

 

 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś wspomnieć, że "przypadkiem" trzech kolegów, nagrało o tobie materiały, taki niesamowity, kosmiczny wręcz zbieg okoliczności 😆 

 • Like 2
 • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce się czegoś uczepić, to zawsze coś znajdzie a, że Pan Dominik bardzo chciał to coś znalazł i resztę sobie dopisał. 

10 minut temu, Mosze Red napisał:

"przypadkiem" trzech kolegów,

Trzech youtuberow jak trzech muszkieterów 😆 w walce o sprawiedliwość i blade rączki pięknych dam. Przypadkiem podobno powstał wszechświat, więc czyż i trzech mężczyzn nie mogło spłodzić owych filmów przypadkiem? 😆

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowy mechanizm psychologiczny polegający na prośbie o nieatakowanie, która automatycznie przekształca się w tenże atak. Jestem pewien, że @Mosze Reddoradzi dobrze co trzeba zrobić, a temu gówniarzowi, składam życzenie trafienia na forum w przypadku własnych biało-rycerskich decyzji, pomożemy:D

Edited by Krugerrand
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, Krugerrand napisał:

Typowy mechanizm psychologiczny polegający na prośbie o nieatakowanie, która automatycznie przekształca się w tenże atak. Jestem pewien, że @Mosze Reddoradzi dobrze co trzeba zrobić, a temu gówniarzowi, składam życzenie trafienia na forum w przypadku własnych biało-rycerskich decyzji, pomożemy:D

A poza tym, trzeba pamiętać że typowy Polok (czyt. Janusz/Grażyna) jest taki, że jak usłyszy NIE to myśli "Co? Ja kuuurła nie zrobie? Pacz!". Więc to tak jakby świadomie spuścił sforę psów na audycje i forum Marka oraz naszą brać.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał RED, nagle Cię trójka muszkieterów zaatakowała w tym samym czasie ?

Daj spokój, chłopakami ktoś steruje i wykłada kapustę jest to tak pewne jak to, że konie robią kupę. 

Wykupywanie youtebrów to tani i świetny biznes, a jak koleś ma ze 300.000 subów to już w ogóle jest to super sprawa.

Nie będę się rozpisywał bo każdy wie o co chodzi.

Będą Cię atakować i dyskredytować przy każdej okazji a jak jeszcze wspominasz o reparacjach od DE to wiadomo, że spuszczą swoich muszkieterów ze smyczy.

To wszystko jest oczywiste i proste jak drut.

Pozdrawiam.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli w razie problemów Dominik jest czysty - przecież nikogo nie namawiał do agresji, a nie odpowiada za swoich fanów. Wszystko w białych rękawiczkach - tylko skąd ten hejt i spaprana opinia?

 

I tak właśnie się stało podczas analizy prawnej - nie było szans. Spysiński przegrałby proces, dlatego przeprosił.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By tomekbat
   Znajomy oglądający twórczość Awięca który wie że wchodzę na forum i słucham audycji Marka podesłał mi coś ciekawego. Poprosiłem go o kilka screenów.
    
   Na Facebooku istnieje grupa, która - teraz uwaga, żeby nie było znów wojny z Dominikiem Bosem - nie jest związana z Awięcem, ale sam Awięc jest na grupie obecny (skomentował jeden wpis) a sama grupa skupia wokół siebie ludzi z jego mediów, "fanów" (czyt nastoletnich lemingów feministów) i młode dziewczyny. Cała grupa to raczej standard, ból dupy o wyimaginowany seksizm i mizogonie u nas. Niektórzy są na niej znani jak np @Still i @Morfeusz, ale treść wiadomo jaka - blablabla, seksizm, toksyczna męskość, jesteśmy uciemiężonymi białymi europejkami, Bracia Samcy to incele i faszyści naziści. 
    
   Takie Kanistrowo w wersjie light, tylko Grupa nie jest wymierzona tak mocno w Marka, co bardziej w nas. O Marku jest tam stosunkowo mało, a to co się pojawiło dostarczyłem już @Mosze Red żeby naszemu guru już nie zawracać głowy w okresie 1 rozpraw, bo i też sama rzecz nie była tak gruba żeby się nią zbytnio przejmować.
    
   Wymęczyłem kolege o jakieś screeny dyskusji żebyśmy mogli się pośmiać i przeanalizować co pisała o nas dzieciarnia od Awięca. Potem wyciąłem i ocenzurowałem ich twarze i nazwiska, żeby nie mieli pretekstu do pozwów sądowych w ramach RODO. Chociaż podejrzewam że wysoce inteligentna emocjonalnie dzieciarnia epoki ok boomer sąd ostatnio widziała w Annie Marii Wesołowskiej (lub jej śmiesznych przeróbkach na youtubie). Albo w 2 sezonie 13 powodów Netflixa, w każdym razie...
    

    

        
  • By tomekbat
   Ostatnio zajrzałem na rakową część Tuby i zobaczyłem że Carrioner bije się z Awiecem. Zaciekawiło mnie w sumie jedno. Awiec zarzuca Carrionerowi, że stosuje tzw "cherry picking", czyli ogólnie tłumacząć - manipulacja faktami, wybieranie najbardziej jaskrawych przykładów i stawianie ich jako reguły. Przykłady cherry pickingu:
    
   1) Na Marszu Niepodległości są sami łysi faszyści z nożami
   2) Na Marszu Równości są sami zboczeńcy w skórach z dildosami przyczepionymi na głowie
    
   Cherry Picking jako tania forma manipulacji jest stosowana niestety przez prawie każdego. I teraz moje pytanie. Skoro Awiec tak sie wkurzył, że Carrioner rzekomo używa tej techniki, dlaczego sam użył jej przeciwko nam? Czy już wszyscy zapomniali, jak Awiec wyjał jakiś jeden kontrowersyjny wątek tutaj, i zbudował narracje jakby to forum było pełne takich, co jest bzdurą i kłamstwem, a żeby to udowodnić wystarczy 5 minut przeglądania forum?
    
   To jak w końcu z Awiecem, cherry picking przeciwko Bracia Samcy jest w porządku i nie masz z nim problemu, ale jak Carrioner go użył, to płacz i zgrzytanie zębami?  
    
   I kolejna rzecz. Awiec na swoim filmiku o Carrionerze na koniec znów mówił o forum, tym razem nabijał się z tematu o Krzysztofie Gonciarzu. Widać że jest wiernym czytelnikiem naszego przybytku  . Mam nadzieje że mój temat o raku prostaty i "jądrobusach" też czytałeś Dominiku, i chociaż minimalnie wykręcisz się z tego. W końcu niby taki empatyczny z niego gość. 
    
    
    
    
    
  • By Staś
   Witam
   Koledzy czy aby na pewno mamy racje skoro od lat jest wszem i wobec przez kobiety ogłaszane, co znaczy być kobieta. Każdy z nas kobiety szuka a później ma pretensje do świata. Może warto zapoznać się z informacyjna ulotka tutaj w formie muzycznej, a nie później płakać i mieć pretensje do nich !
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.