Skocz do zawartości

Boli mnie to że świat jest taki brutalny


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi Weź się kurwa udzielaj na czacie, tam są chłopaki które mają czas. Tam dostaniesz to czego chcesz!

A nie kolejny temat z dupy wzięty bo 'jestem nieszczęśliwa i mnie boli'. A znajdź se kurwa, na privie kolesia i się żal.

Od chuja tu jest takich, tylko trzeba zaczepić. Pogadacie se, pożalicie na los. Zachęcam.?

Edytowane przez Adolf
  • Like 13
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, deomi napisał:

Gdzie znajde chłopa który mnie będzie 24/ na dobę pocieszał, przytulał i mówił czule słówka?

Same chamstwo, brutalność i samowystarczlaność :( 

No tak facet ma 24h na dobę pocieszać a dla niego ani pół minuty uwagi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba bez bolca dostaje pierdolca. 

 

Sory, było wyżej. 

 

Powiem inaczej. 

 

Temat do zamknięcia. Chyba, że ktoś chętny zaspokoi deomi :) Ja nie mam czasu. Gram dzisiaj. 

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Taboo napisał:

Ty tu jesteś już jakiś czas i nic, kurwa nic, temat z dupy.

 

Ogarnij się.

Litra bym Ci postawił za ten tekst, idealnie w punkt. Biedna dziewczynka ma tyle pomocy wokół ale i tak założy temat do atencjowania sie i będzie sie żaliła. Masakra...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

Nie wiem, czy byłby to dobry pomysł. Takie tam sprzed kilku miesięcy, chyba jedyna dłuższa wizyta @deomi na czacie zaczęła się od:

 

Cytat

deomi: Dziewczyny i chłopaki zakładajcie jakieś tematy w rezerwacie bo wieje nudą :]
Eleanor: @deomi to znajdź sobie zajęcie :D
deomi: Znalazłam pisanie na forum

 

Efekty widzimy co jakiś czas do dnia dzisiejszego :lol:

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to że świat jest taki brutalny

Ciebie nie boli, tylko.... swędzi.

Znajdź sobie zajęcie, pasję. Żadnego do siebie nie dopuścisz więc sama się weź za siebie.Na życiowe rozterki najlepszy wysiłek fizyczny. Zamów już teraz babci węgiel na zimę. Przewal 2 tony do piwnicy.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo @deomi, a może zacznij ćwiczyć (wystarczy w domu). Jak się tak nudzisz, masz tyle energii to ją wykorzystaj na treningi. ;)  Złą energie przemienisz na endorfiny, które po treningu się uwalniają. ;) Samo zdrowie! 

Masz tu fit motywatora :D :

 

Udowonij sama sobie, że jesteś silna... ćwicząc z nią regularnie ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.