Skocz do zawartości

Chciałabym stworzyć alternatywny świat.


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi

Tylko weź pod uwagę to że matrix lubi atakować introwertyków, bo często nie robią tego co większość i się wyróżniają z tłumu, a matrix tego bardzo nie lubi. I Wiem to z doświadczenia bo sam taki jestem i często inne osoby mnie przez to atakują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi 

Spokojnie kilka rzeczy potrafię przyrządzić, żyłem na obczyźnie troszkę więc damy radę :D 

 

2 minuty temu, deomi napisał:

deser i kolacje? :P

Deser hmm może loda?

 

Szarlotka-w-Szklance_a7_w7_800x533.jpg

 

Na kolację frytki! :D 

 

 

Co do tematu @deomi nie wiem czy by był idealny tak naprawdę taki świat. Utopię się nie sprawdzają bo nie ma w nich życia, są zbyt idealne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Tzn. ja bardzo dobrze gotuje, ale czasami mi się nie chce :P

No i fajnie jest być kulinarnie rozpieszczaną :P 

Lody tylko naturalne,- polecam Ci zmrożony banan, zmrożone maliny i dobry blender. Pychotka i autentycznie wychodzi konstystencja lodów. Naturalny sorbet. : ] 

Frytki zawsze i wszędzie :D

 

Mimo wszystko zbieram chętnych. Póki co jest nad dwoje :P A to trochę za mało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deomi napisał:

Tzn. ja bardzo dobrze gotuje, ale czasami mi się nie chce :P

No i fajnie jest być kulinarnie rozpieszczaną :P 

Deomi zawsze można razem coś pichcić w mojej ocenie jest to seksowne i świetne ? 

4 minuty temu, deomi napisał:

Lody tylko naturalne,- polecam Ci zmrożony banan, zmrożone maliny i dobry blender. Pychotka i autentycznie wychodzi konstystencja lodów. Naturalny sorbet. : ] 

 

Blender mi się rozwalił ostatnio ? 

5 minut temu, deomi napisał:

 Frytki zawsze i wszędzie :D

 

?

5 minut temu, deomi napisał:

Mimo wszystko zbieram chętnych. Póki co jest nad dwoje :P A to trochę za mało.

Ciężko będzie.

Ale obczaiłbym z ciekawości jakbyś zarządzała takim światem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi ten jeden raz piszesz z sensem. Ja chciałbym świata introwertycznego gdzie dodatkowo wyłączany jest popęd seksualny. Albo chociaż ma się ustawowo zapewnioną partnerkę. Przez to cholerstwo niejeden mężczyzna marnuje sobie życie i zdrowie. W dzisiejszym świecie gdzie samice mają zapewnioną atencje byle zwykła Karyna wybrzydza, nie odpisuje czy robi zawsze pod górkę. Co najgorsze popęd nie pozwala się wycofać do tego rozkazuje rozmyślać o samicach. To taka Syzyfowa praca gdzie do każdej kolejnej podbijasz z pesymizmem bo schemat się powtarza. Co w ogólnym rozrachunku powoduje spięcia i dyskomfort psychiczny. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra @deomi w takim nowym świecie potrzebne są umiejętności by przetrwać.

Co umiesz robić oprócz lodów? 

Nie żeby robienie lodów było całkowicie nieprzydatne - jest wiele osób, które tylko to potrafią robić i żyje im się nadzwyczaj dobrze ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Mimo wszystko zbieram chętnych. Póki co jest nad dwoje :P A to trochę za mało.

Jeden Szatan to trochę mało... Do pełnej atencji to trzeba z 5-8 orbiterów... Wtedy to bym już mogła rządzić... Dziś temu odpiszę, jutro u tego obiadek zjem, a pojutrze to jeszcze nie wiem ale na pewno się któryś zgłosi... :D

 

Dobrze kombinujesz. :D Uosobienie dobra, sprawiedliwości i log... wróć... loszkologiki... :P

 

W sumie też bym chętnie zobaczył ten świat stworzony przez Ciebie... ale to jak już będzie za darmo na yt bo na kino to mi szkoda kasy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Uosobieniem dobra wspólnego, sprawiedliwości społecznej i lewicowej logiki :P

 

@Cortazar

Trzeba tez pamiętać, że jeszcze ktoś będzie musiał za to zapłacić ^^

 

@SzatanKrieger

Zrobi się losowanie, najwyżej wszyscy się potem nawzajem pozabijają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.