Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Moje obserwacje Pikaczu, żeś się ciut boisz, trzęsiesz się ze strachu no może nie jak osika. 100% mężczyzna z jajami, a nie wydmuszka, z tego co ja w życiu widzę i tu na forum czytam to się do roboty bierze i a nie robi z siebie tylko podobiznę faceta. Odnoszę takie wrażenie, że wykręcasz się, że z Ollą nie, bo coś tam według Ciebie z nią jest nie tak, a prawda bolesna może być taka, że z bystrą dziewczyna to byś rady nie dał sobie, ot tak. Że z parapsychologii niejeden doktorat byś zrobił, to prawda, doradzać potrafisz jak najbardziej zawsze trafnie i żadnych pomyłek, nie podlega to dyskusji, ale sam jak to się mówi szewc bez butów chodzi. Mam jakieś takie przeczucie, że Ty z Ollą byś sobie nie poradził i Twoje doradzanie jak to kobietę prowadzić, jak ustawić, podporządkować, co ma robić to mogło być niewykonalne w Twoim przypadku, Jest takie powiedzenie, że u mężczyzny to się tylko na gadaniu kończy. Nie żebym sugerowała i pisała że do Ciebie jak ulał to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynująca teoria oparta o internet%-)Wchodze w ta gre i zabawe%-)

1 nie nie mam fejscbuczka
2 Marek nie udziela ślubów internetowych
3 adopcja internetowa dzieci czy zwierzątek odpada(wole ta kase przepić)
4 czy bym sobie nie poradził.nie wiem bagatelizowanie problemu to najczęściej olewanie
5 tylko w twoim wyhalucynowanym swiecie byś mnie skleciła z Olą%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się dzieje beze mnie i o mnie? :D Czy ktoś mnie o zdanie pytał? :P

 

Pikaczu, ja proponuję, żebyś teraz zajął się specjalizacją na temat halucynowania przez facetów. Temat damskich halucynacji masz już tak opanowany, że hej. :lol: I nie pisz, że tego nie robicie. :D

 

Niech to będzie np. temat znajomości internetowej. :)

 

 

PS Jak będę miała się z czego cieszyć, to i oczy będą weselsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu się dzieje beze mnie i o mnie? :D Czy ktoś mnie o zdanie pytał? :P

 

Pikaczu, ja proponuję, żebyś teraz zajął się specjalizacją na temat halucynowania przez facetów. Temat damskich halucynacji masz już tak opanowany, że hej. :lol: I nie pisz, że tego nie robicie. :D

 

Niech to będzie np. temat znajomości internetowej. :)

 

 

PS Jak będę miała się z czego cieszyć, to i oczy będą weselsze :)

milcz.nikt sie ciebie o zdanie nie pyta%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie nie dociera. Mam dość, a niby inteligentny jesteś (Olla pamiętaj bez prawa głosu tu jesteś, tak żebyś pamiętała) ile trzeba Ci pisać dlaczego tak jest. Czy chciałeś czy nie, pętle na szyi jej założyłeś i tyle.

wystarczy jeszcze tylko powiesić%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olla pamiętaj nic do powiedzenia nie masz. Uświadam Cię, Pikaczu boi się, nic  z Twego uczucia nie będzie, wieszać z miłości możesz się, nie wiem jak bardzo mocno to mu zakomunikujesz on nie da rady. Nie poradzi sobie z Tobą. Udzielać rad to potrafi, nie podlega dyskusji, no ale w czyn to u siebie wprowadzić to już nie poradzi sobie. Czasami z nauczycielami tak jest, że uczyć potrafią, ale wykonać to już nie.  Taki typ, cykor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.