Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Arox, ja rzeczywiście czytam "inaczej" :D i widzę to tak:

Maryś jedź ze mną ... a potem sam znajdujesz powody, dla których tego nie zrobi, żeby nie było, że to przez Ciebie Arox "Expedition" nie dojdzie do skutku :P

Asekuracja i tyle  :lol: 

 

Widzisz co chcesz widzieć.

 

Ja nie znajduje powodów, stwierdzam fakty na podstawie danych mi czystych informacji. Nadal upieram się, że jednak czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odetchnął, a może boi się, że Maryś odrzuci :D

 

Kobiety dla fejmu, by ładnie wyglądało są w stanie napisać wiele. Gdzieś był nawet o tym temat jeżeli chodzi o treści pisane przez kobiety na forach i portalach. Nie będę dublował :D

 

Łatwo dogadywać, trudniej samemu podjąć się. A może Ty ze mną Lilli wyjedziesz? Będziesz miała naoczną możliwość przekonania na ile potrafię się wykazać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie doczytałem głównego sensu tego romansu i bajery na wycieczke.ale Ola mam pomysł nie moge byc gorszy.

Ola,zabieram cie na wycieczke

do psychiatry%-)

Nie mogę się doczekać. :D Chętnie Cię podwiozę i tam zostawię (w domu bez klamek), przynajmniej nie będziesz mnie prześladował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łatwo dogadywać, trudniej samemu podjąć się. A może Ty ze mną Lilli wyjedziesz? Będziesz miała naoczną możliwość przekonania na ile potrafię się wykazać :D

spokojnie, BM jeszcze nie napisała, że nie jedzie, a ty już zastępstwa szukasz...cała wasza natura wyłazi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.