Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Olunia lubie dbać o kobiety.te tableteczki bedą tylko dla ciebie%-)ajak chcesz sie okłamywac ze to emememsy to niema problemu.wazne zebys była szczęśliwa

O jaki troskliwy ;) Spakowałeś już swoje? :D Może pomogę w pakowaniu Twojej torby podróżnej "w jedną stronę" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odetchnął, a może boi się, że Maryś odrzuci :D

 

Kobiety dla fejmu, by ładnie wyglądało są w stanie napisać wiele. Gdzieś był nawet o tym temat jeżeli chodzi o treści pisane przez kobiety na forach i portalach. Nie będę dublował :D

 

Łatwo dogadywać, trudniej samemu podjąć się. A może Ty ze mną Lilli wyjedziesz? Będziesz miała naoczną możliwość przekonania na ile potrafię się wykazać :D

Arox możesz mi wrzucić linka do tego tematu, bo bym się chętnie z nim zapoznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BloodyMassacre deklaracje jasne, konkretne. Jest mężczyzna, który sprosta. Można świat zwiedzać.

 

Leonie zgadzam się z Tobą.

Haha, tylko że on twierdzi, że to ja nie chce.

Sory ale wkurza mnie już to jego aż-nie-powiem-co że "nie zrezygnujesz z nudnego zycia" "nie zrobisz tego" "jam jest chłop i ja wiem lepiej od ciebie co zrobisz"

Bla bla bla, same gdybanie. Myśli że zna mnie na wylot, gówno o mnie wie a się wymądrza. Myśli że zna mnie dobrze, a wie o mnie tyle ile sama o sobie powiedziałam.

Nie wierzy mi na słowo, a ja taka szczera jestem... To niewybaczalne :(

Serio, jedynym problemem są moje obowiązki i brak kasy.

Ale to da sie ominąć

Ale takie skostniałe poglądy "jesteś młoda, zobaczysz, przejdzie ci, ja jestem stary i mi nie przeszło bo jestem facetem a tobie przejdzie bo jesteś kobietą, jestem lepszy, znam cie lepiej niz ty sama siebie, co sobie tylko ubzdurałem. Wiem ze kłamiesz wiec nawet nie bede próbował bo szkoda czasu"

Kolejny który twierdzi że zaprzeczanie to potwierdzanie.

Na litośc boską, czemu faceci to takie dziwne, nielogiczne, nierozumiejące stworzenia, które wszystko interpretują odwrotnie?

Swą powyższą odpowiedzią w moim kierunku aż potwierdziłaś zdanie dotyczące mojego uogólnienia wobec dziewczyn i kobiet.

Tu nawet nie ma dowodu na to, są tylko jego własne przypuszczenia, a powodu do nich zero. Nie ma mi co zarzucić, ale zarzuca, bo jest nieufny. Czyli dowodem na moje rzekome kłamanie jest tylko jego własne "nie wierzę" :D

Do tego nieudolnie próbujesz wycofać się ze wszystkiego, wykazując w dziwny sposób, że to byłby prób uwodzenia i inny stek bzdur.

nie wycofuję się, stwierdzam fakt, czytam was trochę i do takiego wniosku doszłam.

Jesteś typowym przykładem młodego pokolenia kobiet, o którym tutaj wałkuje i piszę kolejne wypociny bijąc ponownie pianę tego co już było napisane.

konretne dowody proszę. Konkretne. Przygłady, może i cytaty. Byle by mnie to przekonało. Ale własne widzimisię odpada :)

Zapenwiam że tak nie jest :)

Eh faceci naprawdę stwarzają sobie problemy z kobietami.

Gdyby to samo co ja napisał facet, od razu by się zgodził, ale że ja napisałam to juz widzi jakieś kłamstwa i gierki.

Bo jestem kobietą.

Jak ktoś jest skostniały i mało giętki, to będzie tak wszystko interpretował. A jak tak zinterpretuje, oczywiście źle, to ma pretensje do kobiet, że to one piszą "nie jasno" że "grają" a to tylko męska wyobraźnia płata im figle, zamiast zrozumieć wszystko TAK JAK JEST NAPISANE to rozumie odwrotnie.

Sory, moze moja wypowiedź jest agresywna. Ale ja już dłużej nie mogę, nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. Skąd u nich takie debilne poglądy? Ratunku!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.