Skocz do zawartości

Nie wiedział czy przygotował twarde polędwiczki czy miał po prostu tępe noże! [Apetyt na miłość]


Rekomendowane odpowiedzi

Niski głos po latach picia i palenia, taki urok patologii, do tego z wyglądu i męskiego zachowania transwestyta.

 

Zauważyliście, że większość tytułów tego programu TVN to próba wyśmiania mężczyzn albo postawienia ich w roli petenta i kogoś gorszego?

W większości to mężczyźni też gotują dla kobiet (odwracania ról ciąg dalszy).

 

Po lampce wina chłopak przyznał się do swoich dziwnych fetyszy [Apetyt na miłość]

Zapytał jej czy parówki są afrodyzjakiem! [Apetyt na miłość]

Nie miał serwetek, więc podał jej ręcznik papierowy! [Apetyt na miłość]

Nie spodobało jej się, że na randce partner ciągle jej przerywał! [Apetyt na miłość]

Ta dziewczyna żałuje, że nie podchodzą do niej przystojni mężczyźni [Apetyt na miłość]

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kapitan Horyzont said:

Czy wszystkie programy z cyklu polegają na żarciu? Nikt nie zabrał pani w jakieś fajne miejsce? 

W tytule programu jest słowo klucz, znaczy apetyt więc nie będzie żadnych odstępstw od formuły.

 

1 hour ago, Morfeusz said:

Ta dziewczyna żałuje, że nie podchodzą do niej przystojni mężczyźni

Jakby była zgrabna to by pewnie podchodzili ale w kraju nad Wisłą, mimo że nie jest dobrze to nie jest tak źle i większość młodych ludzi, w tym kobiet jest szczupła a nie wylewa się ze spodni. Jak myślicie po co ubrała sukienkę "o 5 numerów za dużą", żeby podkreślić swoją figurę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

W tytule programu jest słowo klucz, znaczy apetyt więc nie będzie żadnych odstępstw od formuły.

Zabieram laskę swoim dżipem na nadbużańskie łąki, wyciągam kiełbaski z Lidla i siekiere z liroya, idę narąbac drew, zapalam ognisko i jedziemy. Do tego stylizacja na Rambo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła programu jest taka a nie inna i co zrobisz?

To jest dzisiejsza "rozrywka" dla Karyn i Januszy. Nie ma co się zżymać tylko założyć własną telewizję i wtedy możesz tak jak ci się podoba.


Co widać od razu, to to, że jest to kolejna gynocentryczna propaganda - pani może wyglądać średnio a mimo to zachowywać się jak pępek świata. Pan może co najwyżej przytakiwać. Tak naprawdę można by się czegoś dowiedzieć startując tam do kastingu i wygrywając go. Wtedy byś zobaczył umowę i co w niej jest napisane. To by było pouczające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się!!

Ten Pan jest taka mądra i piękna! ❤️??

 

Kurwa! Nie szkoda Wam życia na oglądanie takich rzeczy?

Oni chyba dobierają tych ludzi wg. jakiegoś klucza.

Kiedyś widziałem zajawkę czegoś, co chyba brzmiało 'chłopaki do wziecia'. 

Ja się pytam;

- Po kiego chuja forsować w telewizji ludzi, ktorzy stanowczo zaniżają średnia? Czemu to ma służyć? 

Ło co kaman??!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że przed telewizorami jest sporo takich Karyn. W ogóle moim zdaniem sam fakt posiadania telewizora kłóci się ze zdrowym rozsądkiem bycia anty-systemowcem. Skoro negujemy to co wokół, to po co mamy się podkładać z TV i płaceniem abonamentu? Przecież większość wartościowych i interesujących rzeczy jest dostępna poza obiegiem TV. Nie mam TV od wielu lat. Żyję, nie ulegam, myślę. A jak jestem w miejscu gdzie ktoś bez opanowania słucha polityki czy tych zjebanych reklam, to grzecznie proszę o włączenie opcji MUTE lub OFF.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska karyna, niezbyt urodziwa i średniej jakości(nawet na polskim rynku!) dumnie manifestuje swoją bierną, księżniczkową, roszczeniową postawę.
A tymczasem polski świadomy mężczyzna wychyli nosa za granicę czy to wschodnią czy gdzieś poza kontynent i konkurencja po prostu miażdży polskie księżniczki.
Piękniejsze kobiety, nie wymagające gruszek na wierzbie, bardziej angażujące się - no i jak myślisz polska karyno - kogo wybierze świadomy polski mężczyzna? :D 

Nic innego mi nie pozostaje niż wzdychnąć, tak jak Wodzu podczas audycji:
.
.
.
"Eeech..."
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.